Искам да кажа ... (83)

  • 61 755
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39 384
Сандо, добре дошъл!
Видях мацките- да си ги пазиш!
Обаче снимката на кръстника ми напълни душата- пред теб и малката- Пиринско, пред кръстника- кайве!
Ай, наздраве! Кой каза розе? Захир, ти май беше?

# 46
  • Мнения: 4 188
Сандо, добре дошъл!
Видях мацките- да си ги пазиш!
Обаче снимката на кръстника ми напълни душата- пред теб и малката- Пиринско, пред кръстника- кайве!
Ай, наздраве! Кой каза розе? Захир, ти май беше?
В ръката на кръстника има и сладолед, видя ли newsm78. Железен си е Кръстникът, нема що.

# 47
  • Мнения: 39 384
Сандо, добре дошъл!
Видях мацките- да си ги пазиш!
Обаче снимката на кръстника ми напълни душата- пред теб и малката- Пиринско, пред кръстника- кайве!
Ай, наздраве! Кой каза розе? Захир, ти май беше?
В ръката на кръстника има и сладолед, видя ли newsm78. Железен си е Кръстникът, нема що.
ОООО, да, сладоледа без да искам го подминах! Нали знаеш приказката- Пред кум вода не се гази. Отнася се и за кръстника! Внимавай, без подигравки! Все пак е само сладолед, не е близалка!

# 48
  • Мнения: 4 188
Сандо, добре дошъл!
Видях мацките- да си ги пазиш!
Обаче снимката на кръстника ми напълни душата- пред теб и малката- Пиринско, пред кръстника- кайве!
Ай, наздраве! Кой каза розе? Захир, ти май беше?
В ръката на кръстника има и сладолед, видя ли newsm78. Железен си е Кръстникът, нема що.
ОООО, да, сладоледа без да искам го подминах! Нали знаеш приказката- Пред кум вода не се гази. Отнася се и за кръстника! Внимавай, без подигравки! Все пак е само сладолед, не е близалка!
ОООО, далеч съм от подигравките. Като го гледаш, носи ли такива. Железен е. Не пие, не пуши, само по жени ходи, хохохо. Голям мъжкар. Подсигурява образованието на малката в Америка, но аз едва ли ще я пусна. За сега само АК, после ще видим.

# 49
  • Мнения: 10 874
Имам две тераси, но предпочитам почивката на село. Имаме шатра и градинска люлка. Heart Eyes
Скрит текст:
Не се ли качват котки по тези люлки или си нямате?
На терасата ми си беше легнала една съседска оня ден и през кактусите ми търти да бяга и слиза. Има дърво наблизо и от него се качва. На беседката също се опъват котки и ме изнервят.
Не оставяме храна, нито пък им подхвърляме, но понякога и на масата се качват, когато ни няма./идва ми да ги гръмна/.Всеки път преди сядане там трябва да бърша всичко.
Имаме, една се качваше, но майка ми я отучи. На мен не ми пречат иначе, но майка ми мисли като теб.

# 50
  • Мнения: 4 188
Да ме извинява Лиляна, с тея балкони и тераси, шезлонги и вити стълби, че и спамя темата, но Mr. Green Свате, на 27 - ми съм рожденик. От сега предупреждавам, че ще има ядене и пиене три дни и три нощи. Така, че подгответе се, да не ви дойде изневиделица, хохохо smile3525 newsm48 smile3511

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Между другото, на връщане седнахме в заведението с пъстървите, след Карлово в посока София. Груба грешка! Първо, някакъв ремонт му правят, като строителна площадка е. Климатик- не работи. Пълно с мухи. Чакахме си поръчката точно 50 минути, през което време слушахме как се карат две сервитьорки. Беше страшно махленско ooooh!
Да не сте били в "Пъстървата" до Калофер? Не е до Карлово. Mr. Green Другото е истина.

# 52
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Янтра, къде се губиш?

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
На село. Имах гости с деца. Нямах време за нет, то и много там няма, едвам се влачи мобилния.

# 54
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Досега се разхождахме из нашия град, много си ни е красив. Е, сигурно сме пристрастни - все пак това е родния ни град, всичките ни близки и приятели са тук.
В България имаме огромна тераса - с много цветя, голяма люлка, маса, столове, изградено барбекю. Идеално място за релакс и купони. И басейн сме слагали на нея, има място.
Имаме и двор.

# 55
  • Мнения: X
Имате ли тераса, веранда, двор, място, където лятото да поседнете с книга, кафе или просто за почивка или хапване?
..

Благодаря за новата тема!  bouquet

И четирите ги имаме и най-редовно съм с книгата в леглото Simple Smile
Иначе и хамак си купих, но поорязахме дърветата, засадихме млади дръвчета и няма къде да гои опъна.

На верандата имаме столове- шезлонги за излягане,а на новата дек веранда пред къщата обмисляме и ратанови мебели за изтягане, кафе и питие Simple Smile

# 56
  • Мнения: 761
Благодаря за темата, за сжаление  нямаме и двете са затворени, едната е кухня.

# 57
  • Мнения: 6 301
Ако пътувате от Карлово за Калофер по-добро заведение е бистро "Прохлада" - намира се малко след този ресторант, който в момента е в ремонт и е малко по-към реката.

# 58
  • Мнения: 15 033
Добро утро!
Тонка, честито!
Аз нямам хубава тераса, едно, че е тясна, друго, че мога да си пека вечерята на нея.

# 59
  • Мнения: 6 710
Доброоо утроо Grinning
Днес денят е прекрасен, слънчев и топъл както преди 4 години, когато се роди моята фръцла Heart Eyes

Хубав и успешен ден, момичета bouquet

Общи условия

Активация на акаунт