Искам да кажа ... (83)

  • 61 750
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 609
 Hug

Хора, здравейте в новата тема! Аз оцелях! Качих се до хижа Рай и съм много доволна. По едно време доста се озорих, но в крайна сметка, всичко е добре когато свършва добре! Вчера ходихме по билото точно в най-адската жега и сега съм снабдена с текезесарски тен. Там е много красиво! Имаше свободни кончета  Heart Eyes, зеленина, красота... Пред самата хижа имаше много палатки, за пръв път и аз спах в палатка. Запалихме си огън, пекнохме пържолки, кюфтенца, чушки, даже патладжан. През нощта имаше безброй звезди! И едно бебе куче немска овчарка, много му се играеше и се навря в палатката при мен, измъкна ми сутиена, беше най-отгоре и го повлачи на някаде...та се гонихме през нощта  Crazy Отмъкна на всички обувките и ги "подреди" по полянката. Беше голямо сладурче!

Скрит текст:









Между другото, на връщане седнахме в заведението с пъстървите, след Карлово в посока София. Груба грешка! Първо, някакъв ремонт му правят, като строителна площадка е. Климатик- не работи. Пълно с мухи. Чакахме си поръчката точно 50 минути, през което време слушахме как се карат две сервитьорки. Беше страшно махленско ooooh!

Имамхубава тераска, в гледка към Витоша, миналото лято цветята ми бяха много красиви и вечер си вечеряхме там, на хладно.

Ох, сега си пия едно розенце и ще си легна навреме. Направо съм скапана и прегряла!!

Последна редакция: пн, 25 юли 2016, 08:46 от Захир

# 31
  • Мнения: 4 188
Виждам заключили са лятната тема, не можахме да я опазим до август поне... Laughing
Мерси на всички, които  я споделиха, всеки по своя начин.  Wink Sunglasses
Пууу, да му е не види, Ша. Тъкмо се връщам с пълен набор снимки от морето, с гащи, без гащи и др. Сега къде ще си показвам космите, шкембето и прелестите, че да втрисам консервите newsm78 Айде една бърза, че съм ти обещал Бърбърито да покажа http://prikachi.com/images/78/8848078y.jpg

# 32
  • Мнения: 5 366
Сандо, минал до на шорти.
Много искам да имам дакел. Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 4 188
Сандо, минал до на шорти.
Много искам да имам дакел. Heart Eyes
Ми обработиха ме тук, шорти, та шорти. Но да си кажа не съм впечатлен. Ако не са плувките от долу, се чувствам като Клати Мъдейра, оня от Испания, хохохо. Повечето време изкарах по плувки само, по удобни са, държат всичко на място, под контрол. А дакелът си е уникален, Лято. Който е имал такова, остава завинаги само с такова. Ето и двете ми Черни перли http://prikachi.com/images/586/8848586z.jpg

# 34
  • Мнения: 2 457
Браво,  Сандо.  Simple Smile "Покажи се" още е активна,  може там да споделиш летните си снимки   Wink

# 35
  • Мнения: 22 437
сандо, хаха, и аз винаги съм си мислела същото, че с тези шорти, мъжките атрибути се "развяват" насам-натам. Simple Smile
Поизгорял ми се струваш, въпреки загара.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
сандоканчев, друго си е с шорти,'еле пък Бърбъри  Wink.Обуваш слипчето под тях и 'ем си фИешън,'ем си под контрол  Laughing.Прекрасни са ти девойките  Peace

# 37
  • Мнения: 4 188
сандоканчев, друго си е с шорти,'еле пък Бърбъри  Wink.Обуваш слипчето под тях и 'ем си фИешън,'ем си под контрол  Laughing.Прекрасни са ти девойките  Peace
Как със слипче newsm78 #Crazy Те са снежно бели. Представяш ли си да ги омърлям в морето, нямат изпиране. Кръщенето мина перфектно, дами, мерси за помощта.

# 38
  • Мнения: 17 987
Еее, дънките чакам аз  Mr. Green  Мразя остъклени тераси, моята е южна, за лятно простиране и цветя. Книжки чета в леглото. Изкарах един морски уикенд без да се каня  Wink

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Как със слипче newsm78 #Crazy Те са снежно бели. Представяш ли си да ги омърлям в морето, нямат изпиране. Кръщенето мина перфектно, дами, мерси за помощта.
Ми,как-слипчето бански отдолу...  Laughing.Покажи и кръщенето и кръстника със скини гащите,нали се кахъреше...
Захир,много красиво  Peace,ама палатките много рехави ми се видят  newsm78

# 40
  • Мнения: 2 457
Стига дее, това не биваше да го казваш, кой ти носи чисто  бели слипове вече, снежно бели и то. Whistling..
Да ги смениш и тях Naughty
Ох, стана ни смешно,  че пак за пране се кахъриш Laughing

# 41
  • Мнения: 4 188
Миии, имам само бели и черни, за бяла пералня, и за черна. Жената е овен, при нея средни положения няма, сивото не съществува. Дами, нищо не мога да кача. Всички снимки са по - големи от 4 МВ и прикачито ми ги отхвърля. само тия и още двадесетина, които са правени с телефона. Останете си с любопитството, хохохо.  Ей, го Дон Джулиани, Кръстникът http://prikachi.com/images/640/8848640h.jpg

# 42
  • Мнения: 10 874
Имам две тераси, но предпочитам почивката на село. Имаме шатра и градинска люлка. Heart Eyes
Скрит текст:

# 43
  • Мнения: 4 303
Имам две тераси, но предпочитам почивката на село. Имаме шатра и градинска люлка. Heart Eyes
Скрит текст:
Не се ли качват котки по тези люлки или си нямате?
На терасата ми си беше легнала една съседска оня ден и през кактусите ми търти да бяга и слиза. Има дърво наблизо и от него се качва. На беседката също се опъват котки и ме изнервят.
Не оставяме храна, нито пък им подхвърляме, но понякога и на масата се качват, когато ни няма./идва ми да ги гръмна/.Всеки път преди сядане там трябва да бърша всичко.

# 44
  • Мнения: 4 188
Вземете си по едно куче и ще си решите проблема с котките. Виж, моето и бирата ми носи, хохохо http://prikachi.com/images/99/8848099L.jpg  Няма равно.

Общи условия

Активация на акаунт