Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 51

  • 66 016
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 653
Ами тя Гюлтенката е виновна  hahaha Тази сцена мога да я гледам безкрайно много пъти ... И знаете ли какво се замислих, докато и предлагаше - какво ли предложение е направил на Башак след толкова изиграни предложения за женитба по телевизията  newsm78 Joy Joy Joy Joy
Даже си намерих преведено видео преди сватбата им  hahaha Бях го забравила ... оказва се, че Башак е обличала Бихтер, а не Бехлюл  newsm78 Все си мислех обратното ...
https://new.vk.com/kivancoyku?z=video226662172_171534753%2F87d3e … pl_wall_-62215399
И отново Гюней им провали най-хубавата нощ  ooooh!
А забелязахте ли ръката на Киво ? Още носи белег от ноктите на Буура - много реалистично са играли, няма майтап  ooooh!

ммм къде го намери??
Едва ли е плямпал 15 мин, като е предлагал на Башак Wink
това, че е обличала Бихтер, не съм много сигурна newsm78

тц, не му забелязах ръката Whistling
а Гюней е вечната жертва на съдбата ooooh!

ади лека ви Hug

Последна редакция: вт, 02 авг 2016, 22:52 от Airra

# 46
  • Мнения: 18 577
Е, къде, в старата тема, която постна  Laughing
Със сигурност не е плямпал 15 минути  hahaha
Симай си го обичаше Кузей все пак ... иначе за какво се разрева и му насади пак чувство за вина спрямо брат му ? От ревност, че не е тя на мястото на Джемре. Поне така мисля.
Лекинка и от мен!  smile3524

# 47
  • Мнения: 17
ЗдравейТе!
Хайде а аз ...цоп в темата!
Явно на всички ни липсва това общуване и без да се търсим, се намираме.
Затова безкрайни благодарности на Айра за ентусиазма отново да ни събере! Simple Smile

# 48
  • Мнения: 18 577
Лорчееее,  Heart Eyes Hug wavey джанъм!  bouquet Толкова се радвам пак да се "видим" тук! Моля се да не е еднократно  Praynig

# 49
  • Мнения: 18 653
ЗдравейТе!
Хайде а аз ...цоп в темата!
Явно на всички ни липсва това общуване и без да се търсим, се намираме.
Затова безкрайни благодарности на Айра за ентусиазма отново да ни събере! Simple Smile

здравей и добре дошла bouquet
не си спомням да  сме се засичали много Rolling Eyesама погледнах в архива и видях,че си яка Кивова фенка!! Heart Eyes
ще се радвам да споделяш нашите вълнения покрай предстоящия евентуално сериал!! Praynig

Фенче Heart Eyes, 10 минути Joy Joy Joy
това видео е ценно, добре че си се зачела Peace

 Hug

Последна редакция: вт, 02 авг 2016, 23:17 от Airra

# 50
  • Мнения: 18 577
Айре  Heart Eyes видях един ценен сайт, утре ще ви преведа малко за някои впечатления на рускиня, която е присъствала на снимките на КСШ.
А сега, малко от гръцките фенки  Laughing
Скрит текст:
Греция 27-28 октября 2014 г.

Вот что пишут греческие фаны о Кыванче: Пару дней назад Кыванч был замечен в Салониках. Некоторым нашим друзьям - подружкам удалось встретиться с ним и рассмотреть его внимательно. Итак делимся несколькими эксклюзивными отзывами поклонников о нём: ** наш "Лев " гораздо красивее в реальной жизни ..его сияющее лицо ( словно сверкающие звёзды)... и его голос @@@ ** он очень высокий ( это заметно рядом с поклонниками)... очень худой..... невероятно вежливый ..очень простой ... ** он терпеливо ждал , чтобы получить свой заказ в кафетерии... Наши друзья общались с ним некоторое время и даже успели сделать несколько фотографий... Он запросто обнимался с ними.. ** он был спокойный, холодный, улыбался, когда они ему с помощью мобильного показали группы в fb, созданные исключительно для него.. ** казалось, он не ожидал, что здесь, в Греции есть люди, которые любят его...и да!!! Мы здесь, и мы его очень любим!!!! Рад за поклонников , которые добрались, чтобы встретить своего кумира...Рад , что они получили хороший заряд...

Ето какво пишат гръцките фенове за Къванч: Преди два дни КТ беше забелязан в Солун. Няколко наши приятели и приятелки имаха късмета да се срещнат с него и хубаво да го разгледат. И така ... споделяме няколко техни ексклузивни отзиви:
Нашият "Лъв" е много по-красив в реалния живот, наяве ...неговото сияещо лице / точно като светещите звезди / ... неговия глас ... той е много висок / това се вижда редом с феновете му / много слаб ... невероятно любезен ... много обикновен ... търпеливо чакаше да получи своята поръчка в кафетерията... Нашите приятелки са успели да си поговорят  известно време с него и дори са направили няколко снимки ... той просто ги прегърнал ... бил спокоен, освободен и се усмихвал,когато с помощта на мобилен телефон му показали групата във ФБ, създадена единствено заради него ... оказало се, че той не е очаквал, че тук, в Гърция има хора, които го обичат ... и да! Ние сме тук и много го обичаме! Радваме се за феновете, които успяха да се срещнат със своя кумир ... Радваме се, че успяха да получат такъв хубав заряд ...
Още едно преведено видео
https://new.vk.com/kivancoyku?z=video226662172_171544438%2F3da06 … pl_wall_-62215399

Лекинка още веднъж  Laughing

Добро утрооо!  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Марги  Heart Eyes Честита победа на Лудогорец, тя е честита и за всички нас, но на теб ти е специална!  bouquet
 Laughing

Много хубава на тази снимка Туба

Намерих и едно превеждано от мен интервю на Башак, ако ви е интересно и не си го спомняте  Peace
Скрит текст:
06.04.2014 г. Интервью Башак.... (статья на ЛС)
Говорят,что вы из за Кыванча Татлытуга развелись со своим мужем,что у вас с актером с времен сериала ЗЛ были отношение...это так?
Да нет,что вы...конечно это полный aбсурд и не правда...мой развод с мужем это личное, касающее его и меня,и не было развода из за того,что у меня кто то был или у него...
А насчет отношение с Кыванчeм Татлытугом с времен сериала ЗЛ,
что вы прокомментируете?
Нет никаких комментарий...я была стилистом в этом фильме как уже все знают,была в браке и какие отношение могли быть..
Но вы общались с актером, как вы можете объяснить на данный момент, что вы вместе и живете в грaжданском браке?
...мы были друзья.. хорошими друзьями, а то,что между нами сейчас могу сказать одно...да мы вместе живем вместе...я счастлива....
По каким причинам не кoмментируется ваши отношение Кыванчeм Татлытугом? ...это надо спросить его...
Вы были в России на съемках вместе с ним...
я с ним не ездила...поехала позже....
чья инициатива была, чтобы вы присутствовали на съемках... Обоюдное... Вы давно знаете Кыванча Татлытуга, как вы думаете почему он скрытный и не любит говорить о личной жизни?
...думаю этот вопрос ему. Есть люди кoторые просто не хотят огласки вот и все..
Это правда что вы заключили контракт? ...да правда...
Вы являетесь дизайнером одежды Кыванча Татлытуга? не полностью.. Скажите, ходят слухи что вы будете предстовлять в европе свою колекцию вы потверждаете этот факт?
...есть в планах такое, но не сегодня и не сейчас
О вас хотят много слухов, о вашей паре с тех пор как вы вместе, вас это не угнетает, быть в центре внимания?
Могу сказать одно что слухи всегда были и будут..
Правда то,что говорят,что вы не ревнивая, что сдержанная и уровновешанная в отношения?
Даже незнаю.. просто я пытаюсь быть тактичной в своих рассуждениях...ну а как женщина во мне наверно есть черта ревности, но она во мне и я ее не перехожу

Говори се, че заради Къванч Т. вие сте се развели с вашия мъж, че по време на сериала ЗЛ сте имали отношения, вярно ли е това ?
Не, какво говорите ... това е пълен абсурд и лъжа ...развода с мъжа ми е нещо лично, засягащо единствено само него и мен, и не сме се развели, защото аз съм имала някого или той ...
И все пак, как ще коментирате отношенията си с Къванч по време на снимките на ЗЛ ?
Няма какво да коментирам ... Аз бях стилист в този сериал, както всички знаят, бях омъжена и какви отношения бихме могли да имаме ?
Но, вие сте общувала с актьора , как можете да обясните, че днес сте заедно и живеете в граждански брак ?
Ние бяхме приятели, добри приятели, а за това, което е сега между нас, мога да кажа само едно ...да, ние живеем заедно и аз съм щастлива.
По какви причини не се коментират вашите отношения от КТ ?
За това трябва да питате него ...
Вие бяхте в Русия на снимки с него ?
Аз не пътувах с тях, после отидох
Чия беше инициативата вие да присъствате на снимките ?
На двамата ...
Вие познавате КТ отдавна, как мислите, защо той е толкова потаен и не обича да говори за личния си живот ?
Мисля, че този въпрос трябва да зададете на него ... има хора, които не обичат публичността, това е всичко.
Истина ли е, че сте сключили договор ? /това не го разбрах  newsm78 /За какво договор  newsm78
Да, истина е.
Вие се явявате дизайнер на облеклото на Къванч ?
Не напълно.
Кажете, носят се слухове, че ще представяте своята колекция в Европа, потвърждавате ли този факт ?
Имам планове за това, но няма да е днес и сега ...
За вас  се носят много слухове, от първия миг, в който се разбра, че сте двойка, това не ви ли огорчава, не ви ли тежи, че сте в центъра на вниманието ?
Мога да кажа само едно ... слухове е имало винаги и ще има
Вярно ли е това, че се говори за вас, че не сте ревнива, че сте сдържана и уравновесена в отношенията си ?
Дори не зная ... просто се старая да съм тактична в общуването ... а като жена навярно в мен трябва да има черта на ревност, но тя е дълбоко в мен и аз не я пускам, не я показвам.

 hahaha тези рускини нямат равни ... това пишат под снимката  Laughing
Скрит текст:
Опять твой взгляд мне будоражит душу,
Опять налюбоваться не могу!
Для нас Кыванч на свете самый лучший!
Любовь к актёру я надолго сберегу.
Им буду любоваться на экране.
И восхищаться новым образом его
Кыванч, достоин ты наград и славы!
Недаром очень любим мы его
Хубав ден! bouquet

Последна редакция: ср, 03 авг 2016, 22:05 от queen_fenka

# 51
  • Мнения: 18 653
Добрутроо Hug Hug



Фенче Heart Eyes много дълъг пост #Crazy
това от гъркинте съм го чела май Simple Smile
и преведеното видео съм  гледала Peace
но ти благодаря за интервюто с Башачка bouquet , него не си го спомням Peace
хареса ми! Heart Eyes

Браво на Лудогорец!!


Скрит текст:
и нещо смешно, на който му се чете Laughing Laughing

https://www.facebook.com/VENITY11/posts/1061858843868161

Последна редакция: ср, 03 авг 2016, 10:52 от Airra

# 52
  • Мнения: 18 577
Айре  Heart Eyes е, страхотно кафе, благодаря!  bouquet
Знам, че си го чела, това съм го превеждала в старата тема, ама го поствам за момичетата, които не са били тогава с нас  Peace
Намерих и още преведени клипчета, ако не ги пазиш и ти трябват за темата
https://new.vk.com/kivanc_tatlitug?z=video179104563_171220353%2F … 5be949d22729b2751
https://new.vk.com/kivancoyku?z=video226662172_171550881%2F9a9ac … pl_wall_-62215399
https://new.vk.com/kivancoyku?z=video226662172_171544438%2F3da06 … pl_wall_-62215399
Да превеждам ли мнението за Киво на рускинята, интересно ли ви е ? Да знам, дали да си губя времето  hahaha

# 53
  • Мнения: 18 653
Фенче Heart Eyes, това първото интервю за арабска тв. съм пропуснала да го сложа , мерси Peace
а другите преводи от магазинни предавания, не са толкова интересни за темата, пък са и много Wink
за това, какво е споделила рускинята, ти прецени, може да го съкратиш с най-интересните неща, а не дословно Peace

Тойгар пее Хаят Гиби в колата си!! страхотно! Simple Smile

https://twitter.com/toygarisikli/status/760593216253157376

Последна редакция: ср, 03 авг 2016, 11:08 от Airra

# 54
  • Мнения: 18 577
Айре  Heart Eyes благодаря за Тойгар, страхотен е , да! bouquet
ОК ще преценя какво е най-интересно  Peace

">#t=11[/video]

# 55
  • Мнения: 17
Здравейте, Къванчови фенки!

Не съм ви забравила, но меко казано се разочаровах след женитбата на наш левент, не че не трябваше да се случи, а от избора на партньорка.
Визуално не ми харесва и много се дразня, но пък може да си допадат, не вярвам сред такъв богат отбор от обожателки, а и опит с много каки,  да не е избрал най-правилната, просто на мене не ми харесва. Както казва народната мъдрост: " Щом са сгадат, да са земат младите!".
При тази объркана ситуация  в страната им, едва ли на някой му е до изкуство, но дано някой да намери сили и за това, та отново да се радваме на нашите любимци.

Целувам Ви и Ви прегръщам силно! И много се радвам, че тръпката не е отминала!  love001

# 56
  • Мнения: 18 653
Лора Hug
по принцип тук повечето харесваме Башак, а и според мен много се обичат, как ще се развие бракът им -само времето ще покаже  Peace Wink
Но това не е най-важното , пък и личния живот на Киво си е само за него Peace
Тук сме заради ролите му, заради магията, която ни предоставя с играта си и си чакаме новия му проект!!(след 2 години Whistling)
за това, че в Турция обстановката е сложна и нестабилна си права, но като гледам Япъма си вървят по план Peace  Сега ще започне първият им обявен сериал, вече снимат, за сериала на Чаатай има инфо, така, че си чакаме  и сериала на Киво - Черно бяло, евентуално ноември месец, както бяха писали в сайтовете им Praynig Peace

Фенче Heart Eyes, много готино видео Peace



репортаж за Киво по  Latin American Channel MundoFox Party

https://twitter.com/KT_Fans/status/760757297576632320

Киванг Татлитуг Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 03 авг 2016, 14:43 от Airra

# 57
  • Мнения: 18 577
Лорче  Heart Eyes не съм очаквала, че чак пък ще си разочарована от избора му на жена ... Той си знае защо я е обикнал и явно на него си му харесва визията и  hahaha
Честно казано, тя ми е най-хубава на тази снимка

В тази тема има момичета, които също не я харесват, но приемат избора му спокойно. Няма да им я заведе вкъщи все пак  Laughing А повечето сме много доволни от избора му, само да са щастливи Praynig Peace надявам се, това нехаресване на жена му няма да те откаже да му гледаш новия сериал  newsm78  А тръпката ни не се очаква да отмине, напротив  love001
Айре  Heart Eyes Joy Joy Joy много се смях с Киванг и Сура  hahaha Испанците не могат да произнесат някои букви, например посмъртно не могат да кажат имена с В или Х в началото
Скрит текст:
на племенницата не и казват Вили, а Били, на сестра ми и викат Беси, вместо Веси, на племенника ми Христо му викат Ристо, Кристо  hahaha



Хубави думи за Киво от Ферзан Йозтепек
Рожденный стать звездой!

Известный режиссер Ферзан Озпетек, проживающий в Италии, но часто приезжающий в Стамбул, дал интервью:
"Наконец-то настало время снять фильм в Стамбуле. У нас есть прекрасные актеры. Например, Кыванч Татлытуг. Я вижу, как он изменяется от роли к роли. Знаете, я думаю, что это прирожденный актер. Я считаю, что у каждого есть свой талант. Кто-то рождается художником, кто-то – певцом. Так вот, Кыванч родился актером! ""

Родени да станат звезда
Известният режисьор Ферзан Йозтепек, който живее в Италия, но често идващ в Истанбул даде интервю
Най- на края настъпи време да снимам филм в Истанбул. Ние имаме прекрасни актьори. Например Къванч Татлъту. Виждам той как се изменя от роля на роля. Знаете ли, аз мисля, е това е роден актьор. Считам, че във всеки има свой талант. Някой се ражда художник, някой певец. Та така Къванч се е родил актьор.
И малко впечатления от рускини, които са били на сета на КСШ
Скрит текст:
“ Здравейте, всички ! Днес се сбъдна мечтата ми - видях всички, с изключение на Седа Гювен- тя не участваше в тази сцена. Снимките бяха на Витебската гара - бяха засипали перона с пясък, за да не се вижда асфалта. Масовката беше от руснаци, но аз, разбира се, гледах отстрани. За мен най- важно беше да видя Киво .... и го Видях  ! Беше буквално на 1 м. от мен. Фарах е много симпатична и мила, но пушеше през цялото време. И Ефу ? видях и онзи актьор- как му беше името, нещо на О или У. Той беше с боти , с тънка подметка и аз веднага си спомних “Ирония на съдбата“ А режисьорката - много е мъничка, колкото мен е на ръст. На няколко пъти ме молиха да се отдръпна, но преди това ме питаха, дали не съм от групата, която е за снимките . Екипът качиха на стари, едновремешни вагони - 5 или 6.Локомотивът пушеше, все едно се кани да отпътува. Войниците по няколко пъти се качваха на вагоните и всички им махаха и се прегръщаха.На перона лежеше купчина стари куфари, с метални катарами.
На живо е още по- хубав, отколкото на кино -значително по- строен, Къванч беше облечен в шинел, без фуражка - пази си прическата  hahaha  После си сложи фуражката.Когато пристигнах на снимачната площадка, всички отидоха да обядват, с изключение на Киво и Фарах.
Къванч е много строен и красив, въпреки брадата.Лицето му е слабо, с фини черти. На екран изглежда по- едро, някак си. Даже и не мога да си представя как е изглеждал, докато е снимал Сънят на пеперудите, след като в момента е толкова слаб, а там беше съвсем изпостелял, при положение, че и камерата качва няколко кг. Всички бяха с дрехи от онова време, но главните герои, бяха с по- красиви облекла. Това е в общи линии. Изобщо нямаше никаква възможност за снимки, но аз съм много щастлива, че успях да видя Кивасик !  Казват, че на снимачната площадка, той е душата на компанията,много се шегува, смее се. И така - момичета, мечтайте ! Мечтите се сбъдват ! Засега нищо повече не мога да си спомня.
Източник: Людмила Морева“

От преводача на КСШ
Скрит текст:
" Той не се звездее, с него можеш да разговаряш съвсем спокойно, въпреки своята популярност се държи като съвсем обикновен човек, с него можеш да се шегуваш, да говорите на всякакви теми, които не касаят личния му живот,е, разбирате как е. Но, когато той не е в настроение или нещо в процеса на снимане не е както трябва ... по-добре не го закачайте. Особено по време на работа, той е толкова съсредоточен, понякога разбира се се бъзика, както и всички останали актьори по цял свят, но това никога не се отразява на работата му, към нея той се отнася много сериозно. А толкова е харизматичен и открит ... понякога се закача с другите актьори , с Биркан, както всички мъже се закачат, те се опитват да се ударят един друг с ръка, с крак, показвайки на какво е способен всеки, но всичко това е в рамките на шегата, между тях има много добри отношения. На Къванч Русия много му хареса, той разбира се сподели, че не за първи път идва в толкова красив град като Санкт Петербург, но много му е харесал. Двамата с Биркан са за пръв път в Русия. За Ермитажа не разбрах, знам, че Биркан не го е виждал още, защото ме попита какво може да се види там, какви експозиции има. Единственото, което ги смущава е времето и пълното отсъствие на слънце на нашето небе. Когато те пристигнаха, Питер ги посрещна много хладно. Те споделиха, че от 15 градуса са се озовали на - 20 градуса само за няколко часа, а първите им снимки били на улицата и се е налагало да снимат на студа по 10 часа на ден. Аз тогава още не бях на работа , но слушах какво е било от целия снимачен екип и от всички актьори - и руски и турски. Така, че знай уважаеми зрителю, през какво е трябвало да минат всички участници в снимките, за да създадат за теб този проект."

Интервю на Айше Арман с Къванч Татлъту "Брад Пит на Близкия Изток"(2008 год)
Скрит текст:
Интервью Айше Арман с Кыванчем Татлытугом "Брэд Питт на Ближнем Востоке"(2008 год)
После того, как он покинул Сирию, где выступил на концерте с египетским певецом Амр Диабом, Кыванч вернулся в Турцию, где Айше Арман взяла у него интервью. Интервью касаются самых разных личных и профессиональных проблем, обращено к феноменальной популярности Кыванча в арабском мире.Настолько красив, что невозможно наглядеться. Иногда маленький мальчик, иногда страстный любовник. Это его образ. Вы не можете оторвать взгляд, когда видите его светлые брови, изгиб губ, большие сине-зеленые глаза, мускулистые руки и крепкий торс.Очень хороший человек. Очень-очень приятный. И ему только 25. Как должно быть я на него смотрела, пять лет назад я впервые брала у него интервью, ему было 20. А откуда я знаю этого мужчину со светлыми бровями, который так красив, что хочется положить его в карман и унести с собой? Его семья владела кондитерской (Mavi Köşe) в Адане, прямо радом с моим домом. Так что я помню его в коротких штанишках! Какие матери, такие получаются и дети! На самом деле он хотел стать баскетболистом, но это жизнь, и он сначала стал моделью, а затем актером.
Сейчас он "Брэд Питт" на Ближнем Востоке. Арабские женщины сходят по нему с ума. Кыванч Татлыту их сексапильный Моханад. Сериал «Gümüş» прошел в арабском мире под названием «Нур». Имя Кыванча здесь Моханад. Белокурый Моханад здесь, белокурый Моханад там ...Есть много известных людей в нашей стране, которые думают, "нет ни одной женщины которую я не смогу получить!", а Кыванчу не нравится когда о нем говорят как о привлекательном и безумно красивом. Он может сказать: «Моя обертка хороша, но я к ней никакого отношения не имею». Он очень скромный. Просто красивый. Он не смотрит свысока, он похож на рахат-лукум (сладкий такой). Его недостаток: он слишком популярен. Я знаю, вы скажете «В чем же недостаток?» Но это так.

АЙШЕ: Я видела это собственными глазами в Дубае, единственное, что женщины не сделали, это не порвали тебя на клочки! Почему арабские женщины настолько страстно к тебе относятся?

КЫВАНЧ: Что я могу сказать, мне казалось, СМИ преувеличивают, но, когда я оказался там, они набросились на меня. Средства массовой информации не преувеличили, это была реальность. Да, я чувствую себя счастливым, да, я горжусь, но моей истинной реакцией был шок! Я остановился, я не мог пошевелить ни рукой, ни ногой ...
АЙШЕ: Они тебя приглашали?

КЫВАНЧ: Да. Голос в телефоне сказал: "Я хочу пригласить вас в Дубаи. У вас так много поклонников, вы не сможете в это поверить!». Кто-то, кто говорит по-английски с арабским акцентом. Я думал, что этот кто-то обманывает меня, и я с сарказмом ответил: "Ооо, в самом деле? Вы уверены, что обратились по адресу", «Конечно, господин Кыванч. Ваше имя здесь Моханад, и здесь тысячи женщин, которые умирают - хотят за вас замуж. Давайте, поторапливайтесь». Звонок был с канала MBC. "Gümüş" был показан у нас 3 года назад, то они назвали его "Нур" в арабских странах, и сериал бьет все рекорды. Я играл Мехмета, но они дали ему имя Моханад. Женщины влюблены в Моханада. И я поехал ...

АЙШЕ: Что ты почувствовал, когда увидел столько женщин?

КЫВАНЧ: Не только женщины, были и мужчины поклонники! Это было странное чувство. Я думал, что буду пару часов раздавать автографы и все. Но что это! Люди терзают друг друга. Много интересных людей, старые, молодые, дети. «Gümüş» важен для меня, но это работа, которая позади, это было три года назад, закрытая страница, я иду дальше. Ты планируешь свою карьеру в Турции, а потом люди на Ближнем Востоке сходят по тебе с ума, странно конечно. На самом деле они сходили с ума по Моханаду, а не по мне. Я думаю, что у них эмоциональная связь с ним.

АЙШЕ: Существуют ли разница, быть известным актером в Турции и там?

КЫВАНЧ: Здесь я тоже известен, по-своему: я тот, кто пытается хорошо делать свою работу. Здесь люди приходят, просят автограф и говорят: "Ах, ты действительно Кыванч", пожали руку и ушли. Но там все по-другому, это была толпа, они окружили меня в комнате. Я ждал, пока люди не успокоились. Но я говорю, что они не знают Кыванча Татлытуга, только Моханада, они любят его, а не меня. Этот герой верен жене, он прислушивается к матери и отцу, у него есть табу, и они чувствуют себя рядом с ним. И, конечно, он блондин, мусульманин и имя его Моханад ...

АЙШЕ: Ты совсем не принимаешь это на свой счет ..?.

КЫВАНЧ: Да. Я вижу это, как если бы это случилось с кем-то другим. На самом деле, это мечта всех мужчин- быть желанными, быть любимыми ... Но есть разница. Я не хочу показывать свою личную жизнь на телевидении. Я- актер. Я работаю, я попадаю через экран в интимный мир людей, которые видят меня, думают, что знают меня, но это не так. Арабские женщины тоже не знают меня, сколько мне лет, из какой я семьи, сколько сестер и братьев у меня, что я делаю, что я ем и пью, они не знают. Они и не должны этого знать. Они не интересуются мной, они интересуются героем, которого я играю. И, конечно, он культурно близок к ним, но блондин, цвет глаз ...

АЙШЕ: В Египте дали фетву (заклеймили) "Этот сериал опасен, семье не следует этого смотреть" ...

КЫВАНЧ: Я делаю свою работу, они дают мне роль, я стараюсь делать сыграть его тело и его разум - вот что это для меня. Люди путают фильмы с реальной жизнью. Моханад также сюрреалистический персонаж.

АЙШЕ: Когда ты заметил, что обладаешь особой привлекательностью?

КЫВАНЧ: Каждый любит самого себя. Но я никогда не говорил "Вау, как же я велик. У меня такие глаза и брови! "Я не такой. Бог дал мне такое тело. Обертка хороша. Да, но я ничего не могу с этим поделать. Это подарок. А что такое обертка? Я пытаюсь рассказать о своих способностях. Не красота ценится, а талант. Я работаю для этого. Мне 25 лет, и я учусь каждый день.

АЙШЕ: У тебя есть преимущества в Европе из-за того что ты блондин?

КЫВАНЧ: Какие?

АЙШЕ:На тебя обращают внимание как в арабских странах?

КЫВАНЧ: Нет. Я там никто. Я известен в Турции и на Ближнем Востоке.

АЙШЕ:Пошути с друзьями: "Был на Ближнем Востоке, там тоже есть красавцы"

КЫВАНЧ: Нет.!

АЙШЕ:Как это быть Брэдом Питтом Среднего Востока?

КЫВАНЧ: Нет, но что я могу сказать? Я должен быть высокомерным? Скажем так, я этого не ожидал. Я не могу теперь просто так пройтись по улицам Дубая. Жаль, что я не могу задержаться в Дубае до того как показали сериал. Много арабских туристов приезжают сейчас в нашу страну из-за сериал по MBC. Но я не хочу возноситься.
АЙШЕ: Твоя первая любовь ...?

КЫВАНЧ: Мне было 13-14 лет. Мы жили в городе Мерсин, в нашем летнем доме. Баскетбол был моей страстью. Я мечтал стать баскетболистом. И вот я пошел с друзьями поиграть. Ааа! Была девочка, которая играла с мальчишками. Длинные ноги, короткие шорты. Тихая такая. Я понял, что влюблен.

АЙШЕ: Она была очень красива?

Нуу! Конечно, она была красива, но красивых девушек много, а она еще и здорово играла в баскетбол. Мы заигрывали, пока играли. Мы были одного возраста. Сидели на скамейке и вместе смотрели на звезды…

АЙШЕ: Как далеко вы с ней зашли?

КЫВАНЧ: Неет. Я просто держал ее руку в своей ладони. Даже это было что-то потрясающее.

АЙШЕ: Когда речь заходит о женщине, что приходит тебе на ум?

КЫВАНЧ: Моя мать. Моя мама - женщина.

АЙШЕ: Азра Акин не обидится? (подруга Кыванча)

КЫВАНЧ: Нет. Они занимают разное место в моем сердце. Мама очень важна для меня и я к ней очень привязан.

АЙШЕ: А что ты скажешь, коли разговор зайдет о сексуальных женщинах?

КЫВАНЧ: Без макияжа, естественные, которые знают, что она красивы, но не кричат: "Я прекрасна", которые могут показать все что нужно, но не кричат об этом всем подряд, через одежду, и поведение «Вот я какая!»

АЙШЕ: Есть женщины, которые готовы умереть, лишь бы быть вместе с тобой. Ты можешь быть плейбоем. Но ты не такой человек. Тебе 25 лет и 6 последних лет ты с одной женщиной. Разве это не странно?

КЫВАНЧ: Нет. Я парень прямой. Я не хочу сказать, что ... Нет, я не люблю обижать. Я предпочитаю иметь одну женщину. Чтобы не скакать от одного объекта к другому. Мне не нужны такие проблемы. Мне нечего доказывать.

АЙШЕ: Некоторые мужчины не любят, что их подруга носит декольте и мини-юбки. Ты такой человек?

КЫВАНЧ:Нет, я не ревнив. Ладно, ревнив, но знаю меру, в противном случае это плохо для отношений.

АЙШЕ: Представим, что ты пошел в бар с друзьями. Ты знаешь, вы можешь получить там всех женщин от 15 до 55. Каково иметь такую силу?

КЫВАНЧ: Право, которое дает людям власть. Но что же только первое впечатление? Есть много женщин, с которыми вы не знаете, что делать, когда хочется удрать после первых 3 секунд. Я тот, кто смотрит глубже. Я ищу еще что-то. Отсутствие комплексов, естественность. Я стал известным, но у меня все еще нет друзей в мире шоубизнеса, я общаюсь со старыми друзьями.

АЙШЕ: Что вы ненавидите в мире знаменитостей?

КЫВАНЧ: Моя философия: "Если вы работаете над чем-то, идите по одному пути. Не сворачивайте, не прыгайте в сторону". Когда люди говорят о других вещах, но не о работе. Парень актер, но болтает все время о своей личной жизни, я не люблю этого. Это единственный причина, почему я не живу ночной жизнью. Терпеть этого не мог.

АЙШЕ: Что для тебя удовольствие? Любишь выпить, потанцевать?

КЫВАНЧ: Люблю, конечно. Но мы все знаем, где поджидают журналисты. Когда ты идешь в такие места, значит, хочешь оказаться в новостях. Я не хочу этого. Я люблю скромно провести время без участия прессы. Есть много мест, в Бейоглу.

АЙШЕ: Любишь выехать в Тюркбуку летом ...

КЫВАНЧ: Нет, я предпочитаю горы.

АЙШЕ: Вы живете вместе с Азрой?

КЫВАНЧ: Нет, она живет в европейском берегу, а я на азиатском, но мы видимся каждый день. Когда придет время, мы будем жить вместе.

АЙШЕ: Как часто ты говоришь с ней?

КЫВАНЧ: Один или два раза в день. В основном о работе.

АЙШЕ: Что ты думаешь со своими деньгами?

КЫВАНЧ: Я инвестирую. Мой отец занимается, но решаем мы вместе.

АЙШЕ:Совместный бизнес?

КЫВАНЧ: Кажется так. Возможно, что-то связанное с пищей, возможно кафе, кондитерская. Это, на мой взгляд. Вы знаете, наша семья рабочая. Было бы хорошо здорово поработать для моих матери и отца. Моему отцу 65 лет, маме - 55 .

АЙШЕ: Ты пользуешься антидепрессантами?

КЫВАНЧ: Нет, я играю в Playstation или баскетбол, когда я зол. Мой антидепрессант это спорт.

След като той напусна Сирия, където  взе участие в концерта на египетския певец Амр Диаб, Kъванч се върна в Турция, където Айше Арман взе интервю от него.Интервюто засяга различни лични и професионални проблеми и най-вече изключителната му популярност в арабския свят.
"Толкова е красив, че не можеш да му се нагледаш. Понякога е малко момче, понякога страстен любовник. Това е неговото лице. Вие не можете да откъснете поглед, когато видите неговите руси вежди, изписаните устни, големите синьо-зелени очи, мускулести ръце и силно тяло. Много хубав  човек. Много, много приятен. И той е само на 25. Колко трябва да съм наблюдателна,защото преди 5 години първа го интервюирах, беше на 20. От къде зная този мъж с руси вежди, който е толкова красив, че ти се иска да го сложиш в джоба си и да го отнесеш със себе си ? Неговото семейство беше собственик на сладкарница  (Mavi Кьосе) в Адана, в непосредствена близост до къщата ми. Така че аз го помня с къси панталонки! Каквато майката, такива  се получават и децата! В действителност, той е искал да бъде баскетболист, но такъв е животът, той стана първо модел и след това актьор.
Сега той е "Брад Пит" в Близкия изток. Арабските жени са си загубили ума по него. КТ е техния секасапилен  Моханад. Сериала "Gümüş" се преведе под името "Нур" в арабския свят. Името на Къванч е Моханад тук. Русия Моханад тук, русият Моханад там ...Има много известни хора в нашата страна, които мислят "няма жена, която не мога да получа!", а на Къванч не му харесва, когато се говори за него само като привлекателен и безумно красив. Той може единствено да


 каже "Mоята опаковка е добра, но аз нямам нищо общо." Той е много скромен. Просто красив. Не гледа отвисоко,той изглежда като рахат локум (много сладък).Неговият недостатък: твърде популярен. Знам, че ще кажете: И що за недостатък е това ?  Но е така.

Айша: Видях със собствените си очи в Дубай, единственото нещо, което жените не ти направиха, това е, че не те разкъсаха на парчета ...Защо арабските жени се отнасят към теб толкова страстно ?

Kъванч: Какво мога да кажа, мислех, че СМИ преувеличават, но когато отидох там, те се нахвърлиха на мен. Медиите не преувеличават, това е реалността. Да, чувствам се щастлив, да, аз съм горд , но истинската ми реакция беше шок! Спрях, не можех да движа ръцете и краката си ...


Айша: Те ли те поканиха ?

Kъванч: Да. Гласът по телефона ми каза: "Искам да ви поканя в Дубай . Вие имате толкова много фенове тук, няма да повярвате" Някакъв човек,който говори на английски с арабски акцент,  помислих, че някой си прави майтап с мен и  отговорих със сарказъм: "О, наистина? Сигурен ли сте,че говорите с който трябва ? " Разбира се, г-н Kъванч. Вашето име тук е Moханад и има хиляди жени, които умират за вас, искат да се омъжат за вас ... Хайде, побързайте " Поканата беше от канала MBC .." Gümüş "бе показан у нас преди  3 години, те го нарекли  "Нур" в арабския свят, и сериала счупил всички рекорди. Играх Мехмет, но те му дадоха името Moханад. Жените били влюбени в Моханад . И отидох ...

Айша: Какво почувства, като видя толкова много жени?

Kъванч: Не само жени, имаше и мъже фенове! Беше странно усещане. Мислех, че ще давам автографи няколко часа и толкова. Но не!  Много интересни хора, стари, млади, деца. «Gümüş» е важен за мен, но това е отминал вече проект,  беше преди три години, затворена страница, аз вървя нататък. Планираш кариера в Турция, а после хората в Близкия изток си загубват ума по теб, странно е, разбира се. В действителност, те си изгубват ума по Моханад, не по мен. Мисля, че те имат емоционална връзка с него.

Айша: Съществува ли разлика, да бъдеш  известен актьор в Турция и там?

Kъванч: Тук също съм известен, по своему: аз съм този, който се опитва да си върши добре работата. Тук хората идват с молба за автограф и казват: "О, ти наистина си Kъванч"  стискаме си ръцете и си отиват. Но там е съвсем различно , това беше тълпа, която ме обкръжи.Изчаках, докато хората се успокоят. Но, аз ви казвам - те не познават КТ, те познават Моханад, него обичат, не мен. Той е героят, който е верен на жена си, слуша майка си и баща си , той има табу, и те се чувстват близо до него. И, разбира се, той е рус, мюсюлманин, а името му е Moханад ...

Айша: Ти не го  приемаш лично ..?.

Kъванч: Да. Аз го виждам,както ако това се случи на някой друг. В действителност, това е мечта на всички мъже-да бъдат желани,  да бъдат обичани ... Но има разлика. Аз не искам да показвам личния си живот по телевизията. Аз съм актьор. Аз работя,  попадам през екрана в интимния свят на хората, които ме гледат,и те си мислят, че ме познават, но това не е така. Арабските жени също не ме познават, на колко години съм, от какво семейство съм, колко  братя и сестри имам, какво правя , какво ям и пия, те не знаят. И не е задължително да знаят това. Те не се интересуват от мен, те се интересуват от героя, който играя. И, разбира се, той им е близък по култура, но е рус, с друг цвят на очите ...

Айша: В Египет го заклеймиха - "Този сериал е опасен, семейството не трябва да го гледа " ...

Kъванч: Аз си върша работата, дават ми роля и аз се опитвам да изиграя героя - това е, което е за мен. Хората бъркат филмите с реалния живот. Moханад също е сюрреалистичен образ.

Айша: Кога забеляза, че притежаваш особена привлекателност ?

Kъванч: Всеки обича себе си. Но никога не съм казал: "Леле, колко съм велик. Имам такива очи и вежди!" Не съм такъв. Бог ми е дал такова тяло. Опаковката е добра. Да, но не мога да направя нищо за това. Това е подарък. И какво е в края на краищата една опаковка ? Опитвам се да се говори за моите  способности. Не се цени  красотата, а  таланта . Аз работя за това. Аз съм на 25 години и се уча всеки ден.

Айша: Имаш ли преимущество в Европа за това, че си рус ?

Kъванч: Какво?

Айша: Обръщат ли ти внимание така, както в арабските страни?

Kъванч: Не. Аз там съм никой. Аз съм известен в Турция и Близкия изток.

Айша: Шегуваш ли се с приятели " Бях в Близкия Изток, там също има красавци ?

Kъванч: Не.

Айша: Как е да бъдеш  Брад Пит на Близкия Изток?

Kъванч: Не, но какво мога да кажа? Трябва да съм високомерен ? Нека просто кажем, аз не очаквах това. Сега не мога просто така да се разходя по улиците на Дубай. Жалко е, че не можах да посетя Дубай преди сериала . Много арабски туристи идват в страната ни в момента, заради сериала на MBC. Но аз не искам да се възнасям заради това.




Айша:Твоята  първа любов ...?

Kъванч: Бях на 13-14 години. Живеехме в град Мерсин, в нашата лятна къща. Баскетбола беше моята страст. Аз мечтаех да стана баскетболист. Така, че  отидох с приятели, за да поиграем. Ааа! Имаше едно момиче, което  играеше с момчетата. Дълги крака, къси шорти. Тиха такава. Осъзнах, че съм влюбен.

Айша: Беше ли много красива?

Къванч :Еее! Разбира се,че беше красива, но красиви момичета много, но тя също чудесно играеше баскетбол. Ние флиртувахме, докато играехме. Бяхме на една и съща възраст. Седяхме заедно на пейката и гледахме  звездите ...

Айша: Колко далеч отиде с нея ?

Къванч: Нее. Аз просто държах ръката й в дланта си. Дори и това беше нещо невероятно.

Айша: Когато става дума за жени, коя ти идва наум най- напред?

Kъванч: Майка ми. Моята майка - истинска жена.

Айша: Азра Акън няма ли да се обиди?

Kъванч: Няма. Те заемат различно място в сърцето ми. Мама е много важна за мен и аз съм много привързан към нея.

Айша: А какво ще кажеш, ако разговорът  отиде за секси жена? Какви жени харесваш ?

Kъванч: Без грим, естествена, която знае, че  е красива, но не крещи "аз съм прекрасна", която може да покаже всичко, което трябва, но не вика за това на всички чрез облеклото и поведението си "Ето ме, каква съм!"

Айша: Има жени, които са готови да умрат, за да бъдат с теб . Ти можеш да бъдеш плейбой. Но ти не си такъв човек. Ти си на 25 години и последните 6 години си бил само с една жена. Не е ли странно?

Kъванч: Не. Аз съм открит човек . Не искам да кажа, че ... Не, аз не обичам да обиждам. Аз предпочитам да имам една жена. За да се избегне скачането от един обект на друг. Не са ми нужни такива проблеми. Нямам какво да  доказвам.

Айша: Някои мъже не обичат приятелката им да ходи с голямо деколте и минипола. Ти такъв човек ли си ?

Kъванч: Не, аз не съм ревнив. Добре, ревнив, но знам мярката, в противен случай това е лошо за взаимоотношенията.

Айша: Представи  си, че отиваш в бар с приятели. Ти знаеш,че можеш  да имаш там всяка жена от 15 до 55. Какво е да имаш такава сила ?

Kъванч: Сила, която дава властта на хората. Но какво е само първото впечатление? Има много жени, с които не знаеш какво да правиш, когато искаш да избягаш след първите 3 секунди. Аз съм човек , който гледа по-дълбоко. Търся още  нещо . Липсата на комплекси, естествеността. Аз станах известен, но все още нямам приятели от света на шоубизнеса, общувам си  със старите приятели.

Айша: Какво мразиш в света на знаменитостите?

Kъванч: Моята философия: "Ако работиш върху нещо, върви по един път. Не се отклонявай, не излизай в страни от него. Не обичам, когато хората говорят за други неща, но не и за работата. Човека е актьор, но непрекъснато говори за личния си живот, не харесвам това. Това е единствената причина, поради която аз не живея нощен живот. Не мога да търпя това.

Айша: Какво е удоволствие за теб ? Обичаш ли да пиеш,да танцуваш?

Kъванч: Обичам, разбира се. Но всички ние знаем, къде чакат журналистите. Когато отидеш на такива места, значи искаш да си в новините. Аз не искам това. Обичам да прекарвам времето си скромно, без участието на медиите. Има много места в Бейоглу.

Айша: Обичаш ли да пътуваш до Tюрбуку  newsm78 лятото ...

Kъванч: Не, предпочитам планините.

Айша: Заедно ли живеете с Азра ?


Kъванч: Не, тя живее на европейския бряг,а аз на азиатския , но ние се виждаме всеки ден. Когато му дойде времето, ще живеем заедно.

Айша: Колко често  говориш  с нея?

Kъванч: Веднъж или два пъти на ден. По принцип по работа.

Айша: Какво мислиш да правиш  с парите си?

Kъванч: Аз  инвестирам. Баща ми се занимава, но решаваме заедно.

Айша: Съвместен бизнес?

Kъванч: Така изглежда. Възможно да е свързано  с храната, може би едно кафене или сладкарница Това, по мое мнение. Вие знаете, нашето семейство е работническо. Би било хубаво да поработя здраво за моите майка и баща. Баща ми е на 65 години, майка ми - 55.

Айша: Използваш ли антидепресанти?

Kъванч: Не, аз играя на Playstation или баскетбол, когато съм ядосан. Моят антидепресант е спорта ..

Последна редакция: ср, 03 авг 2016, 18:19 от queen_fenka

# 58
  • Мнения: 18 653
Е Фенче Heart Eyes, благодаря, интересни неща си превела bouquet
туй спешъл за теб!! Simple Smile



нова от Ойкю Peace


# 59
  • Мнения: 18 577
Айре  Heart Eyes не съм ги превеждала сега, сетих се, че съм ги превеждала в стара тема и ги намерих  Laughing
Може да преведа още за КСШ, ще видя. Само ако бяха снимали тук, както беше предвидено ... сега можех аз да споделям впечатления  hahaha
Благодаря за сладкия Мехмет  Heart Eyes И за Йойкю  Heart Eyes
А това е за теб!




Последна редакция: ср, 03 авг 2016, 18:43 от queen_fenka

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт