Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 51

  • 65 992
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 615

Ауууу, Айре  Heart Eyes представих си го Киво отново на кон, как вее дългата кичара и ... улете коня в ряката  Joy Joy Joy

налии??? Wink

Миси Heart Eyes Hug радвам се да те видя джанъм!! Simple Smile
ами набрала съм й на Едже, да Rolling Eyes, дано не се налага много да я стрелям Whistling
а може и много приятно да ме изненада Praynig
ама защо си така предубедена към двойката Киво -Туба newsm78, може пък да ти харесат Peace
подшушни ми за Башак, за кои теми говориш?.... Confused


Светле Hug
Цитат
Аз не помня нашият да е играл фермер, що пък не. Туба стои страхотно на кон, той също. И като го снимат някъде сред красива природа - може пък и да залепнем, знае ли човек.

именно Peace Wink

обаче продуцентът на сериала на Кадир не бил само Керем Ч. newsm78

Последна редакция: пн, 29 авг 2016, 15:24 от Airra

# 721
  • Мнения: 23 357


Вижте сега, каквито и да са очакванията, исканията и надеждите на зрителите, в крайна сметка ще трябва да приемат това, което им подготви екипът.

След толкова време, предполагам, ще се радвате дори на това, че ще имате възможност да гледате своя любимец.

# 722
  • Мнения: 18 615


Вижте сега, каквито и да са очакванията, исканията и надеждите на зрителите, в крайна сметка ще трябва да приемат това, което им подготви екипът.

След толкова време, предполагам, ще се радвате дори на това, че ще имате възможност да гледате своя любимец.

Варне Hug, аз много се радвам Peace
ама и твоите очаквания към сериала на Берг и Халит са големи нали?
и ти искаш най-доброто за тях, както и ние за Киво !

НОВА ТЕМА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=939641;topicrefid=19

# 723
  • Мнения: 23 357


Варне Hug, аз много се радвам Peace
ама и твоите очаквания към сериала на Берг и Халит са големи нали?
и ти искаш най-доброто за тях, както и ние за Киво !



Да ти кажа, чакам без никакви очаквания.
Така беше и с КД. Изобщо не умувах ще се получи ли между Кенан и Берг, защото да разсъждаваш по картинки няма смисъл. Аз бях писала тук, ако не се лъжа, че като видях рекламата на КШС Къванч и Фарах ми се видяха красиви като в приказка, после като ги гледах в клипче от сериала изобщо не ми харесаха.

За нашия сериал, да, искам да е успешен. Даже искам най-вече да се хареса на турските зрители. На мен и да не ми хареса, няма никакъв проблем. И без това не съм почитателка на турските сериали.

Но имам и своите опасения.



# 724
  • Мнения: 4 642


    Ех, как сте се размечтали покрай тези коне! Добре, добре. Ще грабне погледа на Анадолата! И нашия също. Светланка много хубаво го е рекла!

   Светланке, ако си тук вземи и се обади!!! Време е да помислим за среща наесен. То е близо вече. Варна какво ще каже. Дали ще може да дойде и ще се съобразим с нея. Както и други дружки, които желаят да се обадят да организираме нещо заедно и общо! В чест на дръзките и красивите!!! Laughing

   Аз съжалявам за класическата цветова комбинация, защото много добре си спомням желанието на Къванч да играе роли различни от любовните. Но явно търговско-рейтинговият момент е надделял.

  Да ви кажа, че писах пост и в новата тема, където ви приканвам да се пренесем!

  След като чаках /и дочаках/ майстор, излизам вече на въздух.

  До скоро!  Hug Hug Hug

  О, да не пропусна - сериал дали ще има ли не, но ние сме си тук, нали!?

# 725
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Здравейте!

Благодарности на Варнето за превода  bouquet

За да не се връщам към Шекспировите Ромео и Жулуиета, и аз ще кажа, че ми напомня за Аси. Разбира се че никой нищо не знае за сценария и всеки само гадае, но ако ще е някоя шекерена история - жалко. Искаше ми се да видя Къванч в нещо различно... Особенно, както беше казал преди време, че това ще е, по всяка вероятност, последния му сериал ...

Тези предполагат че ще почне Ноември...

# 726
  • Мнения: 18 549
Миси  Heart Eyes Hug wavey
Тара  Hug благодаря! Каквото - такова, когато - тогава.  Peace Все ще се чуе вече ...

# 727
  • Мнения: 18 615
Варне Hug, разбрах Simple Smile

хайде в
НОВАТА ТЕМА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=939641;topicrefid=19

Последна редакция: пн, 29 авг 2016, 19:44 от Airra

# 728
  • Мнения: 8 418
Мерси за всичко споделено! bouquet bouquet bouquet

МисиHug двете ще сме, но на мен по има шанс да ми хареса главната двойка, щото Туба все пак ми е по-симпатична от Ойкю. Wink Mr. Green


Общи условия

Активация на акаунт