Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 51

  • 65 995
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 616
Скрит текст:
според мен са я изтипосали в това облекло за да засилят комедийния ефект и това, че отива в богато семейство Wink Laughing

Това е вечерта на къната на Лале, затова е облечена така - това си им е традиционното облекло за подобни случаи. Слагам снимка на Мерве от нейната вечер на къната миналата година.

/





 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Кривогледата ми пластична кукла. Mr. Green Mr. Green Mr. Green



ммм страхотна е на тая снимка! Heart Eyes
конкурентката й във форума, като я гледам в каква фотосесия се снимала ooooh!

за дрехите на вечерта на къната по принцип знам, ама не всички май се обличат с такива традиционни рокли Peace

като каза Мерве Wink

нова Mr. Green



Фенче Heart Eyes така е, нищо не се знае Peace

лека! Hug

# 691
  • Мнения: 18 549
Айре  Heart Eyes ми така е, нищо не се знае  Peace На мен ми харесва режисурата на Али Билгин в 20 минути, сериала те държи на педал през цялото време, както аз обичам, ако и сценария си го бива, може и да се изненадат някои  Laughing За нашите не се съмнявам, че ще дадат всичко от себе си  Peace Колкото повече ги гледам един до друг, толкова повече ми харесват заедно, дано им се получи спойката  Praynig
Нищо не разбрах, коя е конкурентка на Фахрие  newsm78
А Мервето пак в черно ... Поне не е с любимото си червило  Mr. Green Много са ми смешни на тази вечер на къната, да им имам обичаите  ooooh!
Орси  Hug благодаря за фотката! bouquet
Лека и от мен!  Hug

# 692
  • Мнения: 8 418
Добро утро!  Hug Hug Hug

Скрит текст:

Ай, дано да е за добро вече. Praynig

Цитат
Последние дни каникул.

Кыванч Татлытуг заканчивает свой отдых в Бодруме и готов приступить к съёмкам в новом проекте. Вчера его видели в кафе на пляже в Ялыкаваке, где он обедал и беседовал с продюсером Керемом Чатаем.

Перевод: vk.com/kivanc_tatlitug





Хубав ден! bouquet

# 693
  • Мнения: 18 549
Добро утро!  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Снеже  Hug wavey благодаря!  bouquet
А, дано! Praynig Нашичкият нещо много сериозен  newsm78

Някои хич не искат сериала да се снима  Mr. Green

Последна редакция: пн, 29 авг 2016, 09:44 от queen_fenka

# 694
  • Мнения: 18 616
Привет дружки Hug
Снеже Hug, Фенче Heart Eyes
мерси за кафенцата Simple Smile

и аз това казвам , дано да е на късмет и за добро Praynig



Фенче Heart Eyes, мисля, че коментарите са излишни Tired Tired



хубав ден bouquet

# 695
  • Мнения: 18 549
Айре  Heart Eyes благодаря!  bouquet Да, няма смисъл да се коментира, само чакам да започне и тогава  Mr. Green
От Надин  Hug инфо за новите сериали
https://onedio.com/haber/bu-sezon-ben-ne-izleyecegim-diye-sabirs … ak-16-dizi-728177
За сега се задоволяваме със старо, но любимо, поне за мен  Peace


А Лина  Hug е намерила пък това, май е ново  newsm78
http://www.ucankus.com/detay/248740/ucankus-tan-al-haberi-kivanc … ve-guzel-in-konus
Не се връзвам вече да вярвам на всичко, ама ако наистина започват снимките след 20 септември, скоро ще трябва да има поне новини  Praynig
Хубав ден!  bouquet

Последна редакция: пн, 29 авг 2016, 12:05 от queen_fenka

# 696
  • Мнения: 23 357
Кака Бирсен се обади.  Joy



Историята на сериала /според нея/

Един ден красив и обаятелен мъж на име Джесур пристига от големия град в малко селце и се установява там.  Всички са пленени от този тайнствен господин. Семейството му е богато и владее земи в този район, а той се занимава с делата на семейната фирма. В селцето Джесур се запознава  с красавица на име Сюбхан.  Започва страстна любов между двамата младежи. Но и двамата имат много тайни.  Семействата им са стари врагове. Младите не познават тъмната страна в живота на бащите си и нямат представа от неуредените сметки между тях. Голямата любов попада в сянката на семейната вражда. Противопоставянето на семействата им превръща мечтите на влюбените за щастие в невъзможна любов. Големите в семейството се опитват да изгладят противоречията и да сдобрят враждуващите страни. /може би се има предвид бабите и дядовците под "големите"/ Междувременно с времето става ясна и причината, поради която Джесур пристига в това селце.

Освен това Бирсен пише, че Туба и Къванч са счели, че героите в ЧБ не са подходящи за тях и е рисковано за кариерата им да играят в този сериал.
Сема и Ейлем са работили почти цяла година и са били доста разстроени.  Те са едни от най-добрите имена в сектора, а  е трябвало да се сблъскат със "свещените"  кариерни планове на актьорите. Керем Чатай смята непременно да реализира с други актьори проекта, върху който са хвърлени толкова много усилия. Туба не искала да участва в сериал с толкова силно "мъжко" начало и със сюжет, въртящ се около мафията. За да намерят изход от ситуацията извадили сценария на Едже Йоренч, който "чакал в кьошето".

Режисьор пак ще бъде Али Билгин.
Снимките започват след 20 септември. Двамата актьори харесали историята.
"Много хубав и сърдечен любовен сериал"

Разглеждат се за място на снимките  Durusu ve Çatalca около Истанбул, където да  може да има площадки със селска панорама и чифлици .

Започнали са да отправят предложения към различни актьори. Предложили са и на Devrim Yakut, която щеше да играе майка на Къванч в ЧБ. Актрисата в момента четяла сценария и вероятно щяла да намери място в каста. И двамата герои имат големи семейства и се провеждали срещи с актьори, които да играят другите роднини.
 

Последна редакция: пн, 29 авг 2016, 13:57 от varna_2

# 697
  • Мнения: 18 616

Кака Бирсен се обади.  Joy

След малко ще ви преведа писанията й.
Hug Hug
видях, доста дългичко Crazy
разбрах, че почват снимки на 20-ти септември Peace
благодаря за превода  newsm51
ха на село ли ще се снима сериала?? Crazy

Фенче Heart Eyes имах впредвид друго да не коментираме, нали разбра? Whistling
Скрит текст:
и без това сме луди с умствени отклонения ooooh! Mr. Green

ето и статията Peace

http://www.ucankus.com/detay/248740/ucankus-tan-al-haberi-kivanc … ve-guzel-in-konus

Последна редакция: пн, 29 авг 2016, 12:22 от Airra

# 698
  • Мнения: 18 549
Айре  Heart Eyes ясно!  Peace Ооо, точно пък тия ще ми поставят диагноза  Mr. Green
Варне  Hug много, много ти благодаря!  bouquet
Интересно къде ли ще снимат  newsm78 Историята не е нещо нечувано, но може и да се получи с добър сценарий и режисура  Peace А нашите дано грабнат зрителите  Praynig

# 699
  • Мнения: 18 616
Айре  Heart Eyes ясно!  Peace Ооо, точно пък тия ще ми поставят диагноза  Mr. Green
Варне  Hug много, много ти благодаря!  bouquet
Интересно къде ли ще снимат  newsm78 Историята не е нещо нечувано, но може и да се получи с добър сценарий и режисура  Peace А нашите дано грабнат зрителите  Praynig
мда Mr. Green Sick

според мен Киво не е  бил в натроение на снимките от днес, щото го пращат на село hahaha hahaha
а за Туба тая роля не е нова....
има опит с Аси Wink

ама това, че не са намерили още другите актъори, не е добре Confused Confused

# 700
  • Мнения: 23 357
Аз пък се питам колко толкова неподходящи може да са били ролите им в ЧБ, че да предпочетат пред него такава банална история. Надявам се Бирсен да си е поизмислила някои от нещата.

Другият вариант е наистина да не искат да рискуват с "алтернативни" сценарии, а да заложат на нещо традиционно от страх за рейтинга.

В първия момент си помислих, че ще е някакъв вариант на "Гордост и предразсъдъци", но май не е това. Наистина повече напомня на "Аси" май. Имаше нещо такова там.

# 701
  • Мнения: 18 549
Варне  Hug със сигурност  няма да е баш така,не може да знае напълно какъв ще е  сценария, поне и аз се надявам  Praynig Аси не съм го гледала за щастие и за мен ще е ново  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 23 357
Варне  Hug със сигурност  няма да е баш така,не може да знае напълно какъв ще е  сценария, поне и аз се надявам  Praynig Аси не съм го гледала за щастие и за мен ще е ново  Mr. Green

Абе тя и миналия път не знаеше, ама ... Joy

И другия журналист, който писа предните дни каза, че става дума за две враждуващи семейства.

Фенче, видях, че си сложила в темата на Туба превода. Малко го редактирах. Името на героинята на Туба е Сюбхен, не Шюбхен.

И някои други неща добавих. Може да го коригираш, ако искаш. Предполагам на тях им е важна информацията за героинята на Туба.

# 703
  • Мнения: 18 616
Аз пък се питам колко толкова неподходящи може да са били ролите им в ЧБ, че да предпочетат пред него такава банална история. Надявам се Бирсен да си е поизмислила някои от нещата.

Другият вариант е наистина да не искат да рискуват с "алтернативни" сценарии, а да заложат на нещо традиционно от страх за рейтинга.

В първия момент си помислих, че ще е някакъв вариант на "Гордост и предразсъдъци", но май не е това. Наистина повече напомня на "Аси" май. Имаше нещо такова там.

ами може на Туба ролята в ЧБ да й се е сторила подобна като тази в КПА Peace
или да е имало пак много убийства и извращения.....
ако пък Киво наистина е трябвало да играе наемен убиец....

и ако Едже е работила (вече отпочинала Mr. Green) върху този сценарий.....
въпреки, че не знам как би се справила с нещо, което е нейна идея, а не е взаимствано? Whistling

то сериала си звучи баш като Аси де Wink
ама то и на Мурат Й, сериала звучеше като ЗП, ама нямаше нищо общо с него Peace

# 704
  • Мнения: 23 357

Мисля, че Чачко изтегли асото този сезон.

Хем екшън, хем любов. Но любовта не е на преден план.

Мисля, че на Къванч би му подхождала много такава роля.

Тия сиропирани любови са за по-младите. Както писах преди няколко дни, те станаха на по 35, ожениха се, деца имат някои, още невъзможни любови играят.

Общи условия

Активация на акаунт