Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 51

  • 65 990
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 18 547
Айре  Heart Eyes с  прическата си в момента точно за тази фотосесия се сетих, и на мен ми е много любима  Heart Eyes
От 309 изгледах някъде 4 серии, ама все не стигам до него  hahaha Искам да изгледам единия, преди да се захващам за друг. И ВО съм зарязала, но той не ми е толкова интересен , не знам дори дали ще го гледам .
Ясно е, че са измишльотини, аз дори се съмнявам, че въобще така ще се казва сериала, ама предпочитам Смели и красиви пред Храбрецът и красивата  Mr. Green Все едно приказка ще чета на децата, на такова ми напомня заглавието  Joy Joy Joy
Време е, да!  Peace

# 676
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

стана ми интересно кой е полегнал до Башак Mr. Green
бил е на сватбата им, май е фотограф  newsm78


О, Тамер е много известен фотограф. Някои от най-добрите снимки на Къванч са негови. Например онази фотосесия на яхтата за ELLE, преди няколко години. Башак може би е стилистка на фотосесиите, които снима ...





# 677
  • Мнения: 18 547

стана ми интересно кой е полегнал до Башак Mr. Green
бил е на сватбата им, май е фотограф  newsm78


О, Тамер е много известен фотограф. Някои от най-добрите снимки на Къванч са негови. Например онази фотосесия на яхтата за ELLE, преди няколко години. Башак може би е стилистка на фотосесиите, които снима ...






Тара  Hug благодаря!  bouquet Прелестен е Киво на тази фотосесия! То, на коя ли не е ... Каквото застанало, такова излязло  Laughing

# 678
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Засега снимки йок, само колажи ...







Не знам дали е истинския https://www.instagram.com/dizicesurveguzel/

пп извинявам се, ако съм повторила неща ...

# 679
  • Мнения: 18 613
Тара, благодаря, че се включваш с инфо bouquet
аз по това време, Киво не съм го следила Wink
според мен това е фенски ИГ Peace
и не се извинявай за нищо!! Hug

Фенче Heart Eyes, така е Wink Laughing
И на мен Смели и красиви ми звучи по-добре, въпреки, че пак си е сладникаво Wink

на мен в момента ми се гледат само летни комедийни сериали
въпреки, че си продължавам тежката драма КД и ме чака смъртта на Назифчето и мама Сафие Sad Sad

от днес Peace
до колкото разбрах пише за инвестициите на Киво в недвижими имоти и май за някакви магазини на улица Багдад newsm78

http://www.ucankus.com/detay/248697/yatirimlarina-devam-ediyor-k … lu-yakasina-dikti

# 680
  • Мнения: 4 642


   Привети!

   Ама какво стана с тази двойка!? Няма толкова често снимки. Докато бяха гаджета къде ли не ги хващаха и снимаха редовно. А сега или се крият, или не излизат толкова често. Като улегнала брачна двойка!  Grinning

  Помня, че наскоро имаше снимки. Но преди бяха по-често. И ми се иска да е все така. Явно не излизат...

# 681
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз пък си мисля, че заглавието звучи тъпо на български, но на турски може би звучи добре.
Много от турските заглавия не звучат добре на нашия език или може би сме свикнали на друга форма на заглавията. Спомням си колко странно ми звучеше "Каква е вината на Фатмагюл" като заглавие на сериал, колко глупаво и несвързано със сериала ми звучеше "Пепел от рози" и колко на място ми се стори турското заглавие към средата на първи сезон, а нашето ми звучеше все по-кухо и нелепо.
Мога да дам още сто подобни примера, но най-много ме дразнеше "Алийе", трансформирано в "Готова на всичко".

# 682
  • Мнения: 18 613
Аз пък си мисля, че заглавието звучи тъпо на български, но на турски може би звучи добре.
Много от турските заглавия не звучат добре на нашия език или може би сме свикнали на друга форма на заглавията. Спомням си колко странно ми звучеше "Каква е вината на Фатмагюл" като заглавие на сериал, колко глупаво и несвързано със сериала ми звучеше "Пепел от рози" и колко на място ми се стори турското заглавие към средата на първи сезон, а нашето ми звучеше все по-кухо и нелепо.
Мога да дам още сто подобни примера, но най-много ме дразнеше "Алийе", трансформирано в "Готова на всичко".
именно и аз това си мислих, че звучи тъпо, ама на български  Peace
в една друга тема Светле Hug беше написала, че Демет ти е новата любимка, да ти кажа и на мен Wink
много обичам да я гледам! Heart Eyes
ама тук как са я облякли Crazy



Орси привети Simple Smile Hug
ами да, СТ не ги засичат много често, за наше съжаление Mr. Green

# 683
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Да, Айре, направо обикнах Демет - толкова естествено, чаровно, мило и слънчево, истинско и сияйно същество май не съм виждала друго. Може да не е безгрешна красавица, обаче е толкова сладка и обаятелна, че наистина ми е на първо място в момента. Недостатъкът, който намирам на №309 е, че Демет не е във всеки кадър. Може и с Фуркан. Joy

А как са я облекли - ами малко (дали малко? Joy) цигански, ама такива са им традициите. Горе долу като облеклото на момчетата при ритуала сюнет - и там голям кич.
Източните народи много обичат претрупано и пъстро облекло, ми прави впечатление. Колкото по-шарено и натрупано с детайли и финтифлюшки, толкоз по-харесвано. Сигурно го смятат за признак на богатство, така си мисля.

# 684
  • Мнения: 18 613
Да, Айре, направо обикнах Демет - толкова естествено, чаровно, мило и слънчево, истинско и сияйно същество май не съм виждала друго. Може да не е безгрешна красавица, обаче е толкова сладка и обаятелна, че наистина ми е на първо място в момента. Недостатъкът, който намирам на №309 е, че Демет не е във всеки кадър. Може и с Фуркан. Joy

А как са я облекли - ами малко (дали малко? Joy) цигански, ама такива са им традициите. Горе долу като облеклото на момчетата при ритуала сюнет - и там голям кич.
Източните народи много обичат претрупано и пъстро облекло, ми прави впечатление. Колкото по-шарено и натрупано с детайли и финтифлюшки, толкоз по-харесвано. Сигурно го смятат за признак на богатство, така си мисля.

аха Peace

според мен са я изтипосали в това облекло за да засилят комедийния ефект и това, че отива в богато семейство Wink Laughing
ама тая серия не съм я гледала де

Снеже Hug Simple Smile



и Башак е сложила ново видео, чува се гласа на Киво Heart Eyes

https://www.instagram.com/p/BJpo9-kh2dg/?taken-by=basakdizer

Последна редакция: нд, 28 авг 2016, 15:48 от Airra

# 685
  • Мнения: 18 547
Орси  Hug Светле  Hug
Какво ще да е името на сериала, само да започва, че ми липсва страшно вече Кивушка  Laughing
Айре  Heart Eyes благодаря! Ммм ... завидях им за гмуркането  Peace
Светле, Демет и на мен ми е много сладка. Но, актриса не може да ми стане любимка, та ако ще ме убийте  hahaha Мога да им се възхищавам и уважавам за красотата и таланта, но толкова.
А любимецът ми неизменно си е един, единствен hahaha

# 686
  • Мнения: 18 613
Фенче Heart Eyes
нали се разбрахме, че понятието любимец го разбираме по различен начин Peace
и аз със сигурност няма да правя тема за Демет.... Wink
я ми кажи първото изречение кой според теб го казва?
В темата на ОС си мислят, че е Чачо newsm78
обаче там живи ни жалят за Едже и Али Билгин Laughing
Киво бил изтеглил късата клечка Whistling

до после Peace

Последна редакция: нд, 28 авг 2016, 16:35 от Airra

# 687
  • Мнения: 18 547
Айре  Heart Eyes аз да си кажа  hahaha
И аз мисля, че е гласът на Чачо, ама те си го познават по-добре. И да не ни жалят предварително толкова, че нищо не се знае Mr. Green

# 688
  • Мнения: 8 417
според мен са я изтипосали в това облекло за да засилят комедийния ефект и това, че отива в богато семейство Wink Laughing

Това е вечерта на къната на Лале, затова е облечена така - това си им е традиционното облекло за подобни случаи. Слагам снимка на Мерве от нейната вечер на къната миналата година.

/





 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Кривогледата ми пластична кукла. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: нд, 28 авг 2016, 20:37 от ·٠•Snejka•٠·

# 689
  • Мнения: 4 642


  От преди 1 година


   

Общи условия

Активация на акаунт