Da se pohvalya :))

  • 1 994
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 956
Честити ти нови килца arows   bouquet   bouquet   bouquet
а докато бях студентка и аз се движих все покрай (разбирайте отгоре  Laughing ) 60-те  Rolling Eyes
но годинките преди да забременея все под нормата-56-57...обаче ми беше чудесно...кога ли пак ще стиган до тях.... newsm78

# 16
  • Мнения: 207
Браво -   bouquet Аз нося 29 в момента и мисля да го сваля до 28, когато ми ставаха 25 -приличах на тапициран кокал  Sad , но това си е индивидуално.

# 17
  • Мнения: 5 647
Ами освен да стана отново студентка..... Mr. Green

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Честито Ароус! Успехи в училището Simple Smile

Малиии, аз като бях 50 кила преди да забременея с щерката и влизах в 28-ми номер дънки, а представям си 25-ти колко са малки.
Ивке, аз 52-53 кг влизам и в 26 (верно седи ми като клин, но...), та явно зависи от модела Whistling

# 19
  • София
  • Мнения: 39 775
А зависи си от модела. Аз даже не си знаех номерата на дънките, та ходих да ги чекна. Имам 24, 26, 27. 28 вече ми стоят кат торба, ама си ги нося от време на време.
Ама ето що моята мама не мое да ми улучи размера и се ми праща по-големки дънки.

За Коледа мама ми пратила панталон (с дължина до под коляното), който ми е точен и 2 чифта дънки. Намъквам се аз в едните дънки, а те ми големи. Подарих ги. После се намъквам в другите дънки. Те с една такава никаква дължина, стоят ми на средата на коляното, ама ги закопчах.
После си говорим с мама по телефона и й казвам как стоят нещата с дънките и мама само каза "ама маме, те другите дънки са за Дияна"  hahaha Наврях се в дънките на щерка ми  hahaha

# 20
  • Мнения: 3 611
hehehe, momicheta, mnogo me razveselihte:))
Edni ste mi takiva slanchevi i usmihnati, kak da ne vi obicha chovek  Hug  Hug  Hug

# 21
  • Мнения: 2 910
arrows, честити ти нови килограми!
Няколко години преди да забременея бях 55кг., но тогава спортувах активно и след като прекратих, драстично отслабнах с 10кг. и всичките ми мускули се стопиха, за което ме е най-яд.
Сега си стоя на 48кг. и няма мърдане, най-много да кача 1-2кг.

# 22
  • Мнения: 2 936


Как да няма дънки 25 номер. Аз само такива нося. За съжаление, обаче, тъй като повечето са турски боклуци и съответно кройката им е калпава, някои даже са ми големи.
Уф, мн. трудно си намирам дънки. Confused

Иначе, хубави бяха студентските години, ама бързо минаха. Crazy
аз също нося 25 номер,но вече съм решила по-добре по-скъпи (4-5 чифта),отколкото 10-на (турски или китайски)които не ми стоят добре.

# 23
  • Мнения: 3 611
arrows, честити ти нови килограми!
Няколко години преди да забременея бях 55кг., но тогава спортувах активно и след като прекратих, драстично отслабнах с 10кг. и всичките ми мускули се стопиха, за което ме е най-яд.
Сега си стоя на 48кг. и няма мърдане, най-много да кача 1-2кг.

Аз тебе сьм те виждала на снимки- една височка и слабичка- нямаш грешка.Хич не ти трябват още килца  Naughty

# 24
  • Мнения: 419
Хубави си беха студентските годинки,ама вече не съм,завърших преди няколко месеца.

# 25
  • Мнения: 614
Еее и аз едно време бях само "арматура и бризент"...ама сега  newsm45

Общи условия

Активация на акаунт