Vip brother 2016

  • 288 460
  • 3 396
  •   1
Отговори
# 3 345
  • Мнения: 4 188
Погледнах коментарите във фейсбук. Лили доста хора я харесват. Май Алекс ще бъде изгонен.
Тази година дали ще има Бай Брадър? Той ми е най-любим Grinning

# 3 346
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Тази вечер гледах  "Фермата", В някакъв момент обаче си смених  с брадъра. Много комично се получи, когато Ирина обясняваше на някого, колко много мрази да и се крещи, докато на гърба и, в другото предаване,  Иван си  повиши тона в няколко октави и сподели мечтата си на продуцент - няколко мацки да лазят  в кал и да се омазват пред очите  му.

# 3 347
  • Мнения: 24 642
Спондж Лили скуеър фейс си тръгва май  Naughty
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Тя ще излезе!
Вие представяте ли си ББ да им е казал, че Ирина има имунитет и така до края никой да не я номинира!?
В тази тема ще има харакири! hahaha
Тази вечер гледах  "Фермата", В някакъв момент обаче си смених  с брадъра. Много комично се получи, когато Ирина обясняваше на някого, колко много мрази да и се крещи, докато на гърба и, в другото предаване,  Иван си  повиши тона в няколко октави
Той пред нея не смее да вика! Там шепти

# 3 348
  • Мнения: 556
Ако Ирина има имунитет, то Миглена първа щеше да подскочи

# 3 349
  • Мнения: 14 166
Тази вечер гледах  "Фермата", В някакъв момент обаче си смених  с брадъра. Много комично се получи, когато Ирина обясняваше на някого, колко много мрази да и се крещи, докато на гърба и, в другото предаване,  Иван си  повиши тона в няколко октави и сподели мечтата си на продуцент - няколко мацки да лазят  в кал и да се омазват пред очите  му.
Това не трябваше да го пишеш. Naughty Сега Ирина като го прочете, ще му даде една кал на Ванката.

# 3 350
  • Мнения: 372
Преди да почне ВБ, Торнев в някакъв сутрешен блок, обясняваше категорично, че този сезон различното ще е че ще дават случващото се в...да кажем реално време, един вид-днес каквото се случва, вечерта го гледаме.....ми ще ме извинява, но нищо подобно не виждам до момента.  Crossing Arms
Де не говорим и за комичните обрати които трябва да ни вземат акъла.... пълна скука е до сега. Тук там, някой проблясък.

# 3 351
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Еми беше яко, Ася и компания лазеха едни омазани, Иван и Андрей, подскачаха и се блещеха. Докато  Ирина през цялото време си повтаряше: 'искам да ми е тихо". А над цялата сцена виси Глория с ножа си, люлеейки се на екстеншъните на Жана, докато каките издирват   банани с етикетчета, на които пише имената им.  Crazy

# 3 352
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 915
 Joy

Глорито

# 3 353
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Едно към едно. Joy

# 3 354
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Според мен гледат часовника на фурната. Моята е такава, ако не е настроен, фурната не работи. Чух да казват нещо от сорта, че бил 1 час назад.

# 3 355
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Може и форума да следят, щото Торнев на втория ден вече бе махнал селския мустак, за който го бъзикахте тук..

 hahaha hahaha

Изпуснах голяма част от днешния лайф  ooooh! Утре нова плей ще гледам.Но поне има добра новина Софкин е аут. Naughty

# 3 356
  • Мнения: 32 273
Ирина с ножа ме разби  Joy Пълно куку, но е весело поне.

# 3 357
  • София
  • Мнения: 337
Миглена ме кефи, в десятката!
И аз нещои станах фен напоследък.

# 3 358
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Ужасни ВИП-ове. Ужасне неуважително отношение към Жоро Софкин, може да е всякакъв, но псевдо известните прекрачиха всички граници. Вкл и Ники Кънчев, може ли да кажеш, че ти прилича на маймунка.
Малко е да кажа, че съм потресена.
"Най-добрата майка", се занимавала с психология ( според Жени). То всеки, който е прочел 1 книга и решава че разбира от психология. Е да, но псевдопсихоложката, се провали с гръм и трясък (може ли да третираш 60 годишен човек като малко дете). С номинацията си показа и злоба.
Глория определено има психопроблеми. А Деси, просто и приглася.

# 3 359
  • Мнения: 9 865
Софкин има доста дефицити в общуването, но и останалите не знаеха как да се държат с него. Точно в двете крайности, или го обгрижват като малко дете и така му и говорят, или го обиждат и навикват, защото е прекрачил границите на търпението им и самият той ги е обидил с поведението си. Но не бяха злонамерени, нито един не е тръгнал с лошо нещо да му говори или прави, докато той открито си ги използваше.
Не казвам, че аз бих могла да се справя по-добре от тях, но със сигурност не бих допуснала грешките да го обгрижвам, очаквайки благодарност и да го възпитавам с благ тон. То е очевидно невъзможно и безсмислено. Дистанциране колкото може повече, и без това нямам допирна точка с тоя човек.
Ето, дават Жана му носи питие, после се тръшка, че не й благодарил. Ами защо е нужно да му го носи?! Еди кой си му предотстъпил палачинката си, защото Жоро не искал да яде еди какво си, ами точно палачинка, все едно е на 3.5 г. Ирина щяла да го пере, Роро му подава столче и го учи да мие чинии, Михов му говори като на дебил, че трябвало да започват да се ограничават в пиенето и пушенето от утре(!). Ми като свърши пиенето - няма да пие, като свършат цигарите (той дори няма свои) - няма да пуши... И при цялото съдиране от пиене и пушене, ох, имам здравословен проблем, ще ме оперират - малък градски театър зад канала.

Общи условия

Активация на акаунт