Vip brother 2016

  • 288 487
  • 3 396
  •   1
Отговори
# 3 360
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 903
И непрекъснатото повтаряне от страна на Ирина -"дай пет" все едно че е на 3 години. Толкова инфантилно, че чак няма накъде.

# 3 361
  • София
  • Мнения: 3 719
"Дай лапа" към Софкин е още по-готино.

# 3 362
  • Мнения: 4 188
Не си спомням в предишните сезони, но тук ми прави впечатление, че всички доста си попиват. Все са с алкохол в ръка. Вода сигурно не пият толкова. ББ да вземе да им го спре, капка да не остане, да ги видим тогава Mr. Green
Някой вчера каза, че не иска нищо да яде, само бяло вино ooooh!

# 3 363
  • Мнения: 3 058
Винаги са поркали много в тая къща.
Не помните ли сезона с Жени? Там всички бяха на черешата денонощно.

# 3 364
  • Мнения: 9 865
Не си спомням в предишните сезони, но тук ми прави впечатление, че всички доста си попиват. Все са с алкохол в ръка. Вода сигурно не пият толкова. ББ да вземе да им го спре, капка да не остане, да ги видим тогава Mr. Green
Някой вчера каза, че не иска нищо да яде, само бяло вино ooooh!
Деси беше тази с бялото вино.
Във всички сезони пият яко, явно един от основните белзи да си вип е да злоупотребяваш, ако не със субстанции, то минимум с алкохоли. Уиски и бЕло вино са сред предпочитаните. А бирата им е за разредител.

# 3 365
  • Мнения: 13 092
Да,немога да си обясня как влизат там и знаят колко хора са излезли от къщата омаскарени,и пак не спират да се наливат.
Жени не ми се коментира,тя беше постоянно пияна и в Къртицата,а миналата година в коментаторското студио имаше една вечер в която беше много наквасена. Хич не ми е дама тя,като знам какви неща се говореха за нея и нощните и подвизи.

# 3 366
  • Мнения: 3 058
И на мен не ми е дама. Може да се каже според моя вкус, че е хубава визуално, но пък е доста груба като изказ и някак другото се загубва. Липсва й нежност и изтънченост, с каквато бих си представяла една "дама".

# 3 367
  • Мнения: 4 303
И на мен не ми е дама. Може да се каже според моя вкус, че е хубава визуално, но пък е доста груба като изказ и някак другото се загубва. Липсва й нежност и изтънченост, с каквато бих си представяла една "дама".
Още повече мис.

# 3 368
  • Мнения: 19 056
Не мога да повярвам, че пуснаха Сополкин толкова лесно, очаквах 2 седмици лекции в студиото и при Гала как не сме толерантни и не зачитаме различните
   Joy Joy Joy

# 3 369
  • Мнения: 566
Винаги са поркали много в тая къща.
Не помните ли сезона с Жени? Там всички бяха на черешата денонощно.


Жени водеше парада.
A тя все се опитва да си дава нейния престой и нейните съквартиранти за пример.
"Тези правят еди-какво-си,толкова е лошо, а ние, ние бяхме толкова добри, весели, на светлинни години"-  така го изкарва, не е цитат .
Вчера, например, говореше как Минчев не бил груб към другите и при тях нямало ВИП и по-ВИП, нямало разделение.
Не знам как не я е срам да споменава за този сезон.  newsm78

Ама точно Минчев, особено като се напиеше и повтаряше "тоя пък кой е, онзи пък кой е?" и говореше, че щом не ги знае, значи да мрат в кофите(в общи линии).

А Жени в "Къртицата" избухна на Любо за някакъв пепелник(доста пияна). Май имаше защо, не помня вече, ама набързо започна да му вика накрая колко много е направила тя и как тя е ВИП, а той- не.

През цялото време говорят за лицемерие, а май никой не знае значението на думата.

# 3 370
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Имах много добро мнение за Жени, но преди да влезе в къщата.
Отивам да изгледам пропуснатото от снощи.

# 3 371
  • Мнения: 3 058
Neko, точно.
Минчев пък изобщо не го харесвам. Самовлюбен пуяк с високо самочувствие. Говори абсолютни простотии, някои от тях трябва да минават за смешни, облича се като панаирна мечка за разходка, а начина, по който общува го видяхме всички в сезона им. Селяк.
И той тръгнал хора да ми обсъжда.

# 3 372
  • Мнения: 13 092
Аз си спомтям как в Къртицата,мъртво пияна обиждаше някакви момичета,че били селски пръчки и т.н. Май не се сеща,че момичетата от провинцията,които тя предлага и изкарват хляба.

# 3 373
  • Мнения: 5 931
Ето затова обичам да гледам ВИП брадър. Всички, които си въобразяват, че са специални и влизат като пауни, разтворили пъстри опашки, след време излизат оскубани като кокошки, с по едно око и накуцващи. Няма нищо по-забавно от това.

# 3 374
  • Мнения: 1 050
Сигурна съм, че ще изгонят Лили в петък. Брадъра трябва да реализира малко икономия от специалната и храна. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт