Искам да кажа ... (85)

  • 69 809
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Да, лимонова е.
Признавам си, че нито вино пия, нито торти ям (само ги правя). Фен съм на кафето, шоколада и пепси  Embarassed.

# 736
  • Мнения: 39 379
Да, лимонова е.
Признавам си, че нито вино пия, нито торти ям (само ги правя). Фен съм на кафето, шоколада и пепси  Embarassed.
М, дааа нещо си объркала темата! Laughing
Имаш ли снимка с разрез?

# 737
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Естествено  Mr. Green.

Еее, нали казаха, че и трезвеници може, де  Joy.

# 738
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Марипоса, Крушунските с малче не. Ние едвам се покатерихме, по-миналата година и малко след това се срутиха и затиснаха някакъв чуждестранен турист. Но беше красота, де. ММ още е с такъв тапет на Фб, как е качил малката на раменете си и на адските игри на вода и цветове за фон. Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 5 366
Отидете с ерго раница.

# 740
  • Мнения: X
Марипоса, Крушунските с малче не. Ние едвам се покатерихме, по-миналата година и малко след това се срутиха и затиснаха някакъв чуждестранен турист. Но беше красота, де. ММ още е с такъв тапет на Фб, как е качил малката на раменете си и на адските игри на вода и цветове за фон. Heart Eyes
Наша позната българка беше с приятел лондончанин .Остави две деца..

Захир, много хубави снимки!  bouquet

Яна, мм лимонов чийзкейк ли е?

Янтра, сода бикарбонат помага за миризми. Или направо ги изхвърли ако не се подобрят.
Много сладки крачета  Hug

Вие говорите за 15 септември,а при нас децата тръгват на 1ви и сме в бойна готовност за училищни пособия , дрехи и обувки.

Тази неделя ще се ходи на шопинг. ММ се е изприщил от очакваното пазаруване.
Той ни кара, защото аз не шофирам и ми казва да му звънна когато сме готови и заминава в друг магазин за мстроителни материали ,купува си неговите неща и винаги идва първи и като дойде само ме подканя да избирам бързо.

Нито цени го интересуват, нито колко неща купувам ,само чакането в магазина не го долюбва.
Има една щерка и жена  newsm78 Party пък и ще чака  bowuu

# 741
  • До морето
  • Мнения: 7 072
Мерси много за отговорите, отпадат водопадите значи.
Яна, направо ме разсъни с тая торта.

Аз снощи като се похвалих и малко след това дребната писна. Цяла нощ не съм спала - запуши й се носа и пърпори докато спи. Тръгваме сополиви  на почивка  Tired

# 742
  • Мнения: 748
Mariposa, дано се оправи от смяната на климата.

Малкия го държах два дни вкъщи, защото от яслата казаха, че кашля. Не се прокашля нито веднъж. И понеже днес реших да го пускам пак, тази нощ се скъса да кашля  Confused Ама и времето е едно мъгливо, вероятно и то го провокира.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт