Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 67 108
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 161
Някой да е гледал Travelers или StartUp?

# 691
# 692
  • Мнения: 2 478
Следя  Gotham и Empire. Февруари си чакам поредната доза House of Cards и Billions Simple Smile. Други сериали не гледам.

# 693
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Гладах пилотните серии на Travelers и Incorporated - и двете ми харесаха.  Simple Smile

# 694
  • Мнения: 12 993
Случайно вчера открих във Войо- "Секс по руски", в огригинал  "Сладкая жизнь" два сезона много свеж. Нещо подобно ми се гледа, идеи?

# 695
  • Мнения: 1 167
Някой следи ли Младият папа? Не видях да има тема, а серала заслужава внимание.

# 696
  • Мнения: 4 871
Някой следи ли Младият папа? Не видях да има тема, а серала заслужава внимание.
Него май го обсъждахме в темата за исторически филми, ако не се лъжа.

# 697
  • Мнения: 102
Следя  Gotham и Empire. Февруари си чакам поредната доза House of Cards и Billions Simple Smile. Други сериали не гледам.

Толкова бях ентусиазирана от първи сезон на Empire и после какво се случи  Thinking така да ми загуби интереса  Crossing Arms Чак се разочаровах от себе си, че вече не го гледам Blush

Иначе, започнах да гледам Mom. Не е кой знае какво, но е неангажиращ и смешен ситком, а в момента наистина имам нужда просто да се разсейвам с комедия.

# 698
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Mom е много приятен ситком  Peace

# 699
  • Мнения: 693
Аз гледам това Good Behavior
За сега са три серии, но определено си ми харесва. Аз принципно си падам по такъв тип сериали де.

# 700
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз пък искам да похваля последните два сезона на Ripper street- сериалът стана по-добър от предните след като преминаха към Амазон, а последните епизоди направо не мога да спра да ги мисля  Peace

# 701
  • Мнения: 2 448
Някой да е гледал Travelers или StartUp?

Travelers ми харесва. Първият епизод не ме грабна особено, но нататък започна да става интересно.Дори сега ми се струва, че повече ми допада от  Timeless, който също следя. Simple Smile
StartUp не съм гледала.

Westworld започнах, но ми е доста муден и нещо не ми върви.

# 702
  • Мнения: 2 478
Следя  Gotham и Empire. Февруари си чакам поредната доза House of Cards и Billions Simple Smile. Други сериали не гледам.

Толкова бях ентусиазирана от първи сезон на Empire и после какво се случи  Thinking така да ми загуби интереса  Crossing Arms Чак се разочаровах от себе си, че вече не го гледам Blush

Иначе, започнах да гледам Mom. Не е кой знае какво, но е неангажиращ и смешен ситком, а в момента наистина имам нужда просто да се разсейвам с комедия.



Общо взето няма какво друго да гледам. Музиката е много приятна , особено R&B- то добре ми идва. Сценарият и интригите са ясни, нищо ново. Нови филми почти не излизат качествени, а някои ги гледам на кино.

От Westworld очаквах нещо, но още след първи епизод, давайки шанс на втори, се отказах. С нищо не ме грабна.

# 703
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251

# 704
  • Мнения: 36 513
Навремето го гледах, но изобщо не помня какво стана накрая и не ми се гледат сега старите серии...Чудя се дали има смисъл да си свалям продължението.
Вече следя полу-документалния за Марс - става, не е много интересно, но това се очаква. Не ми е ясно защо космонавтите кацнаха чак през 2033 - нали уж по-скоро щяха да тръгнат Sad Дано да стане - четох, че ракетите Спейс Екс имали проблем със зареждането, който в момента не може да се реши - да не се окаже, че всичко са напразни мечти.

Общи условия

Активация на акаунт