Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 67 110
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Вестерос
  • Мнения: 38 252
След като завърши колежа Рори почна работа като пътуващ журналист и напусна градчето, май се раздели и с колежанския си приятел- актьора , който играеше Кери в the good wife. Aз не помня Лорелай и Люк дали се ожениха  newsm78

# 706
  • Мнения: 19 690
Събраха се със сигурност, не помня дали имаше сватба обаче.

# 707
  • Мнения: 1 167
След като завърши колежа Рори почна работа като пътуващ журналист и напусна градчето, май се раздели и с колежанския си приятел- актьора , който играеше Кери в the good wife. Aз не помня Лорелай и Люк дали се ожениха  newsm78

Лоугън и предложи брак доста демостративно, тоест пред баба и дядо и, и куп други от буржоазията. Тя избяга навън и общо взето твърдото "да" не беше казано. Накрая при дипломирането на Рори, той и каза че иска да замине за Калифорния и там да се установи и съответно тя да отиде с него. Тогава тя му върна пръстена и се разделиха. А Люк и Лорелай се събраха да, в последната сцена на последният епизод. Ех, стана ми малко носталгично, хем наскоро го гледах.

# 708
  • Мнения: 215
 За мен Westworld е невероятно направен сериал, с играта, музиката, замисъла и изпълнението му - перфектно  Heart Eyes Май наистина има по-добре направени сериали отколкото филми ooooh!

# 709
  • Мнения: 4 936
за него им излиза само 8 еп в зам..да. Дали го има другаде?

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Те толкова са излезли досега.

# 711
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
... Май наистина има по-добре направени сериали отколкото филми ooooh!
Мислех, че отдавна не е актуална тезата, че телевизията е "второ качество".   Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: 36 513
Благодаря за инфото за Момичетата Гилмор - може и да гледам продължението. По едно време си мислех, че е телевизионен филм - нещо като спешъл, чак наскоро разбрах, че е сериал  Laughing

# 713
  • Мнения: 1 167
Сериалът вече е излъчен. И четирите части, тоест целият сезон наведнъж. Страницата им във фейсбук ще експлодира от коментари и повечето са разочаровани от края, докъдето ми стигна търпението да чета. Май и вратичка са си оставили за още, според някои коментари. Нямам търпение да остана сама и да си направя шест часов маратон.

П.п.За Момичетата Гилмор иде реч.

# 714
  • Мнения: 36 513
Благодаря, сега ще си го потърся  Simple Smile

# 715
  • Мнения: 14 491
... Май наистина има по-добре направени сериали отколкото филми ooooh!
Мислех, че отдавна не е актуална тезата, че телевизията е "второ качество".   Rolling Eyes

Не е, но някои продължават с претенциите за елитарност - "Аз не гледам сериали" Laughing

# 716
  • МАРС
  • Мнения: 1 122

Аз го гледах и много ми хареса пилотният епизод(изобщо не очаквах), днес свалих и втория.
"Mom" ми е най-смешната комедия след "Двама мъже и половина".

# 717
  • Вестерос
  • Мнения: 38 252
гилморките ги намерих в пиратите,ако някой търси

# 718
  • Мнения: 6 493
Няма да имам възможност да пусна следващата тема. Ако някой има желание да обновява списъци и да се грижи за темата, нека го направи.  Peace

# 719
  • Вестерос
  • Мнения: 38 252
Може аз, но за обновяването не съм много запозната с всички текущи , така че ако някой друг държи

Общи условия

Активация на акаунт