Име за момче с буквата Е?

  • 16 297
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 57
А вярвате ли в тези поверия че ако се кръсти детето на някой носи неговата карма? newsm78

# 31
  • Мнения: 2 466
А вярвате ли в тези поверия че ако се кръсти детето на някой носи неговата карма? newsm78

Не.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 435
Емил е едно от най-хубавите мъжки имена, имаш късмет с този дядо!
Аз също не понасям женствени мъжки имена като Емануил, Евелин, Елисавет и т.н.

# 33
  • Мнения: 9 487
А вярвате ли в тези поверия че ако се кръсти детето на някой носи неговата карма? newsm78

Не.

Не точно "карма",,,по-скоро си приличат по характер с този, на който са кръстени.
И аз бях скептик в това отношение, но двамата ни сина са кръстени на дядовците си..просто по-горното е в пълна сила
Crazy

# 34
  • Мнения: 18 562
В никакъв случай не вярвам, това са пълни дивотии.
За мен е хубаво обаче детето да си има свое си име, освен ако поради някакв специлана причина не реша да го кръстя на някого например на моите родители  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 37
Интересно мъжко име с Е ,което съм срещала е Елизар Simple Smile

# 36
  • Мнения: 57
В никакъв случай не вярвам, това са пълни дивотии.
За мен е хубаво обаче детето да си има свое си име, освен ако поради някакв специлана причина не реша да го кръстя на някого например на моите родители  Simple Smile
И аз бях за това да си е с негово име, после казах че на мен ще си го кръстя ахаххаха ама не ме огря  Laughing

# 37
  • Мнения: 110
Евгени  Simple Smile Simple Smile

# 38
  • Мнения: 12 170
Емил:
1. След като името на дядото е това,
2. Харесвате характера на дядото и искате да го "наследи/ повтори",
3. Името е международно,
4. Според една от версиите означава огнен.
5. Накратко Емо, Емко / ако изобщо имате нужда от кратко име/

Евтим, накратко/ галено Тими, но след като живеете в Англия не знам как англоговорящите ще го възприемат.

Ерик - не е българско, но и останалите имена с Е по произход не са български/ славянски или прабългарски, освен Енравота, но кой в днешно време би си кръстил детето така?/

Евгени в Англия няма ли да го произнасят като Юджийн? Значи и никой няма да му вика Гена.

# 39
  • Мнения: 57
Емил:
1. След като името на дядото е това,
2. Харесвате характера на дядото и искате да го "наследи/ повтори",
3. Името е международно,
4. Според една от версиите означава огнен.
5. Накратко Емо, Емко / ако изобщо имате нужда от кратко име/

Евтим, накратко/ галено Тими, но след като живеете в Англия не знам как англоговорящите ще го възприемат.

Ерик - не е българско, но и останалите имена с Е по произход не са български/ славянски или прабългарски, освен Енравота, но кой в днешно време би си кръстил детето така?/

Евгени в Англия няма ли да го произнасят като Юджийн? Значи и никой няма да му вика Гена.
Благодаря много за изчерпателния отговор.  Hug

# 40
  • Мнения: 2 262
Ethan. Ама ще е доста йезуитско решение, защото се произнася с И. Други идеи Етиен, Еленко, но по-класическите Емил, Ерик ми се струват по-подходящи. А ако нищо с Е не ти харесва, предложи на твоя мъж и имена с други букви, може да одобри някое.

# 41
  • Мнения: 5 259
Емил е страхотно. Аз точно това име обмислях. Щом ви харесва, не е нужно да мислите за друго. Трудно се намира друго хубво мъжко име с Е.

# 42
  • Мнения: 18 562
Ерик е мн хубаво.Но ММ веднага ще каже,че е гейско.А и ние живеем в такава среда,че приятелите ни ше ни спукат от бъзици.😃

# 43
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Ерик много харесвам и аз, но не и за България. Обаче те пък живееха в Англия. Но защо да е Ерик, щом иска да е кръстено детвто на дядо си Емил, няма никакъв смисъл просто.
Аз исках да имам куче, лабрадор или голдън ретривър, и да се казва Ерик.  Laughing

# 44
  • Мнения: 57
Ерик много харесвам и аз, но не и за България. Обаче те пък живееха в Англия. Но защо да е Ерик, щом иска да е кръстено детвто на дядо си Емил, няма никакъв смисъл просто.
Аз исках да имам куче, лабрадор или голдън ретривър, и да се казва Ерик.  Laughing
Ахаххахах за куче е окей  Party мен и като име за човек ми харесва, но май ще остане Емил. Аз харесвам името Емил, просто го свързвам с един супер гаден и нахален тип от моя клас когато бях в училище  #Cussing out Joy

Общи условия

Активация на акаунт