Финансов въпрос и предложение от свекървата

  • 9 786
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 168
Марисол, родителите ми живеят в малък град, далече от възможности за каквато и да е работа. И двамата сме програмисти, а както знаете големите компании са масово в София. 100% от мненията са за квартира, това и ще направя, както му казах с или без него. Все пак той не е тропал с юмрук по масата и край, няма да мърдаме. Обмисляме варианти и се чудим кой ще е най-добър. Благодаря ви на всички за мненията  Peace

# 46
  • Мнения: 272
Извинявам се за въпроса,но що за мъж ще живее при мама и ще мързелува цял ден?Тоя мъж достойнство няма ли?

# 47
  • Мнения: 2 650
Хайде пък сега мъжа нападнахте. Няма да се учудя ако я посъветвате да го зареже  ooooh! Изместваме темата на разговор.

Аз също съм ЗА квартира, защото съм живяла със свекърва и знам какво е  Tired
Имате най - доходоносната професия в страната, ще се справите, каквото и да решите!

# 48
  • София
  • Мнения: 19 253
Интересно ми е защо да не можеш да си поканиш приятелки? Щом сте на различни етажи, не е толкова малко жилището или аз нещо бъркам?
Не че се учудвам, ММ или сестра му не съм чувала да са канили гости в дома си. Там трудно влиза човек...

# 49
  • Мнения: 5 060
Живеят в една стая.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Живели сме заедно по време на цялото ни обучение (на общежитие и после квартира без съквартиранти), отидохме при техните, когато трябваше да спрем да работим, за да учим за държавни изпити и дипломна работа.
Малко сте се излигавили според мен. И аз съм учила за държавни изпити /тамън 3 на брой и през малък интервал от време един от друг/ по нелека специалност, но си и работех. 10 години живяхме на квартира с ММ, понякога ни е било трудно, но и през ум не ни е минало да се върнем да живеем с родителите ни.
Вие в София ли живеете в момента, защото останах с впечатлението, че сте в друг град?

# 51
  • Мнения: 46 535
Това го разбрах, но няма ли дневна това жилище? За 2 етажа говори, едно холче няма ли сбутано някъде, та само в спалнята седи.

miss july  Peace
И ние си учехме и работехме, на квартира с още една двойка бяхме, по спалня за всеки, хол и бокс общи. Не виждам с какво пречи квартирата на ученето.

# 52
  • Мнения: 5 060
Вероятно има, щом и етажите са два, но щом авторката чака гаджето да спинка до 11 ч, а не си пие кафето в дневната, значи ползват само спалнята.

# 53
  • Мнения: 46 535
Имам познати, живели, и живеещи с родители, но на такива условия не съм попадала, затова ми стана странно. Ако има дневна, по-вероятно е нейна приумица да не излиза от стаята или го казва, за да подсили ефекта.

# 54
  • Мнения: 168
Дневната се ползва от родителите му. Т.е. те не излизат по цял ден, най-много до магазина. Или трябва да съм в спалнята или при тях, което не ми е приятно. Отделно цяло лято се правят ремонти, някои стаи са пълни с мебелите от другите. Квартирата не пречеше, а с работа и учене едновременно последната година не можахме да издържим, имахме и проблеми с хазяите, които си готвеха и ползваха баня и т.н. за наша сметка, докато ни няма.

# 55
  • Мнения: 46 535
Щом до такава степен не ги понасяш, че дори да стоите в една стая въобще не виждам какво има да се чудиш  Peace

# 56
  • Мнения: 168
Ами спрях да се чудя, скоро почвам работа, почасово, но ще мога да се изнеса.

# 57
  • Мнения: 5 060
Сама ли?

# 58
  • Мнения: 6 417
А той търси ли си работа и как ще спестите за някаква вноска за жилище, щом само един от вас работи?  newsm78

# 59
  • Мнения: 2 812
Взимай си дрешките и ............. на квартира. Там ще имаш желаното пространство и ще ставаш в колкото искаш часа. Остави приятеля ти да спи до късно при МАМА.

Общи условия

Активация на акаунт