По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 9

  • 43 790
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 40 789
Блинг,Ема при кои доктори сте?

# 736
  • Мнения: 1 849
Стефи, успех утре  Praynig Двечки са достатъчни, не искай три  Peace
Любица, дано да е отрицателен резултата, когато и да е готов   Wink
Мистик, браво за отрицателния резултат  Peace Съветвам те задължително да направите контрола и при ТМ, обади се в Геника и ги питай какви са изискванията при носене на еякулат, аз питах миналата година, но съм забравила.
Елба, може да се опита с лека стимулация. При мен не се получи, яйчниците ми трудно включват, затова минахме към по-сериозни такива.
Да се отчета- пуснах секрети в Надежда, ще ги изработят с антибиограма и ще ми измислят успешно лечение, може би с венозен антибиотик. Док отново се погрижи за свръхпритесненията ми  Crazy Hug

# 737
  • Мнения: 1 248
то и изясненият пак е често пъти неизяснен. При нас  е мъжки фактор, ама от какво  - никой не знае. хормони в норма, генетчин също , не пуши, не е във вредна среда...Да не говорим, че като стартирахме беше толкова зле положението, че един лекар каза, че и с ИКСИ няма да стане. А миналата година без лечение, от само себе си, след като вече имахме дете от трети опит, спермограмата беше почти в норма. Парадокс. Ама аз пък остарях  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 5 894
Мистик, съветвам те да се презастраховаш и да пусне ТМ един пакет на еякулат. На урина нямам много вяра. Иначе мисля, че и на нас Даскалов директно ни даде АБ едно време без ММ да има изследване. Не помня дали му правихме преди да почнем да го пием или след като го изпихме. Но със сигурност го изследвахме, даже май се наложи два пъти, защото единия път пробата беше замърсена. Много да внимава с това Naughty
Скрит текст:
В момента съм при Калчев в Малинов. До преди няколко години бях при Даскалов, но човекът сам ме прати към Сф като видя, че повече не може да направи за мен. Аз така или иначе си го бях решила заради лапарото, което исках да направя там, а не при него.
Ема, а лапаро имаш ли правено newsm78

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 40 789
та.ра...звънях да питам.Може и от урина и от еякулат.Обаче второто няма как да стане с тяхното раб време  Crazy Но ми каза,че ако е положително ще трябва и еякулат и пак отново...или нещо такова не разбрах накрая Blush Ще го мисля...

п.п.Блинк,успех!

# 740
  • София
  • Мнения: 634
Елба, може да се опита с лека стимулация. При мен не се получи, яйчниците ми трудно включват, затова минахме към по-сериозни такива.
Да се отчета- пуснах секрети в Надежда, ще ги изработят с антибиограма и ще ми измислят успешно лечение, може би с венозен антибиотик. Док отново се погрижи за свръхпритесненията ми  Crazy Hug
Да, то и при мен трудно реагират, доста са ми силни стимулациите.
Радвам се, че нашия док те е успокоил Simple Smile този път да утрепете гадината Simple Smile

# 741
  • Мнения: 1 669
Блинг, само лапаро не съм правила, но се съветвах с професор и лекари и ме посъветваха да не правя. Знам, че е най-довре ТВЛ да се направи, но това в случай, че и аз се присъединя към малинките. Обмислям и този вариант, но не знам дали ще успея да отсъствам толкова често от работа, отделно и финансовото натоварване е по-голямо. Ще трябва да предвидя и средства за хотели, таксита...обмислям още.
Mystic, до скоро бях при твоя ЛЛ. В момента се лутам в търсене на най-доброто решение как да продължа. Ние като пускахме еякулат в Геника съпругът ми си беше тръгнал по-рано от работа. Не е непосилно. Аз не бих рискувала да правим опити без да знам какво е положението при него Peace

# 742
  • Мнения: 1 849
Елба, нали го знаеш док- решава всички проблеми  Hug
Мистик, сигурно са имали предвид, че ако е положително изследването, след лечение трябва да се изследва отново, за да се види дали лечението е успешно.
След малко ще пусна новата тема, да я напълните с + тестове, ей  Grinning

# 743
  • Мнения: 1 669
Ааааа, психолога никого в нищо не убеждава!!!
Може и да си права, Надин. Не съм ходила. Някой ще сподели ли опит? Дали би било полезно?

# 744
  • Мнения: 5 894
Ема, препоръчвам ти ТВЛ. Като единствено оправдание приемам финансовата част, но реално е много по-изгодно от класическото лапаро, да не говорим, че изобщо не е инвазивно. Точно с три разходки до Сф може да го отметнеш. Имай предвид, че докато не се докаже, че всичко с тръби и матка е ок, не е много коректно да те причисляват към графа "неизяснен стерилитет". От едно лапаро може да изскочат много скрити проблеми, които да са фатални, както за спонтанни опити така и за АРТ. Аз лично никога не бих пристъпила към ин витро процедура без актуално лапаро.

# 745
  • Мнения: 1 669
Блинг, ще се информирам за процедурата и цените. Притеснява ме, че ако се преместя във вашата клиника има опасност доктора също да реши, че не съм за ин витро и да продължавам с естествените опити до безкрай. Аз за тези години никога не съм видяла положителен тест...
Отделно чета и че е доста натоварено при вас. Дали ще ми обърнат нужното внимание. То без да опитам няма как да разбера де. Благодаря, Блинг Heart Eyes

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 40 789
Ема,а в Геника имат ли стая за да се даде еякулат?

# 747
  • Мнения: 1 669
Mystic, нямат стая. Трябва от вкъщи да се донесе. Попитай ги за колко време трябва да донесете пробата, мисля че не трябваше да се бърза като за СГ.

# 748
  • София
  • Мнения: 4 884
Ема, препоръчвам ти ТВЛ. Като единствено оправдание приемам финансовата част, но реално е много по-изгодно от класическото лапаро, да не говорим, че изобщо не е инвазивно. Точно с три разходки до Сф може да го отметнеш. Имай предвид, че докато не се докаже, че всичко с тръби и матка е ок, не е много коректно да те причисляват към графа "неизяснен стерилитет". От едно лапаро може да изскочат много скрити проблеми, които да са фатални, както за спонтанни опити така и за АРТ. Аз лично никога не бих пристъпила към ин витро процедура без актуално лапаро.

Простете за въпроса, ма какво е ТВЛ Rolling Eyes
Мерси!

# 749
  • Мнения: 39 323
аз го чета като трансвагинална лапароскопия.
Не знам дали съм права.

Общи условия

Активация на акаунт