Пак сме се събрали бъдещи АПРИЛски мами! - Тема 3

  • 33 800
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Мис Юли, Бадемка, Манхаманха, благодаря  bouquet успокоявам топката и няма за правя от мухата слон Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 305
Здравейте момичета. Аз имам проблем- от вчера започна много да ме боли един определен участък от крака по скоро около прасеца, при допир е много болезнен и през нощта стана и лилав с оток. Започнах да чета в нета какво би могло да е това и се стреснах мисля да отида на спешен кабинет някъде. Никога не ми се е случвало такова нещо, не съм се удряла и не седи като синка, ами като някакъв съсирец...офф! Стискайте палци да е Ок положението! Хубав ден на всички.

# 17
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Але, непременно отиди на лекар.  Hug

Аз втори пореден ден се будя с гадене вече, днес спрях ароматизатора в стаята, че щях да повърна при миризмата му и забелязах вчера и днес, че като стана , ако ям веднага и ми минава гаденето.

Днес съм решила да не пия кафе, до сега откакто си направих теста (бяха 3 даже  Grinning ) пиех рядко кафе само сутрин, но днес ще пробвам без кафе.

Гърлото вече почти не ме боли, но смятам и днес да смуча прополките и да си направя лимон с мед.

За теченията ви, на мен вчера ми се появи само една точка като от бяло течение. 2,3 вечери не ставах да пишкам нощен, че не ми се ходеше, но снощи пак станах.


За темата  bouquet

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 647
В началото колко често се ходи на преглед? Имам час за 13, което е 2 седмици след последния преглед, а после на 27 пак трябва да ходя заради болничния, та си мисля дали направо да не отида на 27?

# 19
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз ходих за пръв път на 31 и аг-то ми каза ела след 10 дни. Сигурно като отида ще ме викне и края на месеца пак.

# 20
  • Мнения: 454
Добро утро от Италия Simple Smile
И аз скоро ще сменям сутиени, приятеля ми така им се кефи на тия цици, а аз не мога да ги понасям. Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 8 646
Аз не забелязвам различно течение, но нещо съм болна и си мисля, че няма да закъснее.
Събудих се с главоболие и леко ме дразни гърлото.Може би затова ми беше толкова зле вчера.
Ще се опитам да пия повече вода, ако не ще пия един парацетамол.
Прегледите в началото, ако няма проблм като кървене и болки, се правят на седмица-две, за да се вижда как расте бебето.Няма смисъл от чести прегледи, а и аз лично не съм фен на твърде многото ехографии.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Я, нова тема! Още една ли изписахме Laughing

Момичета, имам предложение. Който иска - да се съобрази, на който не му е удобно - не, както прецените. Та, мисля си, че ще изписваме темите по-бавно, ако при цитат изтривате излишната част от поста, който цитирате и оставите само относимото към това, което искате да кажете. Защото предната тема се напълни с постове по половин страница, заради цитатите. Не че е кой знае какво, но така ще пълним темите за два дни, а няма смисъл. Та това исках да предложа, съвсем добронамерено, надявам се никой да не се почувства засегнат Hug Просто идея, която реших да споделя.

Тия дни явно повечето сме се отдали на пътувания. И на мен ми предстои, ЖЗ, ама кратичко.
На лекар мен ме викат след 2 седмици, за сърцето. За после - не помня Rolling Eyes
Течение не мога да разбера дали имам, защото слагам утрогестана вагинално и от него така или иначе има нон стоп теч. Много е досадно. Нямам търпение да ми го спрат, но като чета, може и да си откарам с него до края Tired
Килограмите ги следя изкъсо, че сега както не спортувам и не танцувам, може да стана на бухта за нула време. Засега съм ок, но много си следя храненето. Гърдите и при мен вече излизат от сутиена, но със спането засега съм бе промяна.
Але, я вземи отиди на лекар.

В София есента дойде Sad Не става за нищо, май ще ходя да троша пари в Икеа.

# 23
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Kакво закусвате?

На мен днес ми е адски зле, явно ще лежа цял ден.

# 24
  • София
  • Мнения: 385
И аз почнах да ставам вечер до вц... никога до сега не съм се будила,само ходя като таласъм и заспивам на тоалетната  hahaha Момичета от София,дайте мнение,ако имате за МБАЛ Вита ?

# 25
  • Мнения: 123
аз закусвам препечени филийки със масло и сирене и домат,отделно половин си правя пак препечена с масло и мед и ми идват супер ✌🏻

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Закусвам обикновено мляко с нещо си. Примерно кисело мляко с овесени ядки. Днес мюсли със сушени плодове, залято с прясно мляко. Или сандвич от черен хляб с варено яйце, ако имам време да си варя яйца. Абе гледам да е някакъв протеин с бавни въглехидрати, така се чувствам най-енергична и във форма. Ако закуся само плодове, още в 11 съм умряла от глад. По-добре да не закусвам хич.

За Вита съм чувала само и единствено хубави неща от момичетата в предишната ми отчетна, но нямам никакви лични впечатления. Освен това, трябва да отбележа, че и двете, които раждаха там, бяха секцио, може би са специализирани в тази насока, не знам.

# 27
  • Мнения: 110
Здравейте момичета, да се запиша и аз в новата тема Simple Smile
За прегледите мен ме викат веднъж в месеца. Бях на 24,08 и сега на 21,09. Накрая ще зачестяват прегледите. Предният път ми пуснаха и изследванията, направихме и картон. Сега като отида на 21-ви ще говорим и за болничния.
За килограмите Аз също си ги следя и внимавам какво ям, защото не ми се ще пак да качвам 18кг.
За закуската Моята е подобна на Белинда. Филийка със сирене, варено яйце, домат, маслинки. Овесени ядки с кисело мляко, мюсли с пр.мляко и подобни.

# 28
  • Мнения: 1 149
Ето мен и мен в новата тема bowuu

Днес ще си тръгваме ние, а времето даже се развали- тук вали и си захладня.
 Утре съм на втори преглед newsm44 Дано видим сърчице , мъжа ми също е нетърпелив Praynig

И аз си свалих приложение за бременни- сега показва, че бебо е колкото боровинка.
Аз закусвам 2 банана или друг плод, друг пък мюсли.. Нещо леко.
Макар че миналата седмица няколко дни подред закусвах баничка с айран Shocked Laughing

# 29
  • Варна
  • Мнения: 594
Хоп в новата тема  Simple Smile
Днес закусвах 2 филийки пълнозърнест хляб, принцеси, хубаво препечени, вчера мюсли с прясно мляко.. все се чудя какво да хапвам но като гледам препечени филийки с нещо си са най добре за закуска.  Днес поне имам идея за здравословна вечеря  Grinning
Моето течение си е същото, което се появяваше и като не бях бременна, само че сега си го има постоянно ( то и преди беше постоянно, но го лекувах, в следствие от което имах дни в които нямах течение) Не е парцаливо, а кремообразно, белезникаво.
Вече си купих 2 по големи сутиена, че ми е некомфортно с другите които имам, гърдите ми са леко наедрели, ММ е много доволен, но почти не смее да пипа, защото знае че болят зверски Grinning

Общи условия

Активация на акаунт