Изневерява ли ми? Как да разберем?

  • 45 294
  • 270
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Сигурно има голяма пишка и чука качествено.
Сигурно, но пък нали трябва да се стигне до там по някакъв начин....     Laughing
Не знам, за мен, просто си има такива, харизматични хора.Не им трябват визия на Аполон и парите на Рокфелер, за да привличат другия пол.

# 121
  • Мнения: 2 784
Налучквах:)

# 122
  • Мнения: 5 255
Сигурно му се носи славата на ебач , от уста на уста  Joy едната чула от другата и т.н.т

# 123
  • Мнения: 2 553
Сигурно му се носи славата на ебач , от уста на уста  Joy едната чула от другата и т.н.т

 Joy

# 124
  • Мнения: 12 473
Ох, ще падна от смях.. Joy
ММ се завръща от едноседмична командировка. Качва се горе в гардеробната и вижда тигрови обувки с високи токчета.(за специални моменти само ги слагам). На кушетката - дънки с колан пак в същият цвят/десен..
И идва долу разгневено-въпросителен..
Кой знае как си е представил, как съм вилняла тайно всяко нощ вероятно.. Joy
А истината е свръхпрозаична - довечера сме на РД в пиано-бар. Пробвах си рокли и варианти и съм захвърлила обувките. А колана си го нося в джедневието с ниски обувки..))
 Joy

# 125
  • Мнения: 348
Към авторката:

Има един сайт
Изневярата.com

# 126
  • Мнения: 6 122
Парите определено са важен фактор. Много помага ако постоянно разпологаш с четирицифрена сума за джобни. И самочувствието ти е друго и жените са две идеи по-лесни. Без кинти пак става, но отнема малко повече време.
Че помагат, помагат...ама понякога и без тях става.
Мисля в друга тема преди време съм писала за мъж, хем грозен, хем беден, пък жените му се лепяха като мухи на мед.Как ги омайваше , идея нямам, ама на, от жени не можеше да се отърве.    Laughing
Женен, с две деца.





Да, и аз имам такъв пример, само че мъжът беше хубав. И не просто му се лепяха жени, а красиви жени. Много красиви. Нито пари имаше, нито ги е черпел, нито нищо. Но...красивите мацки го харесваха. Затова и аз казах, че някои мъже просто го умеят.

Цитат
Сигурно има голяма пишка и чука качествено.

Голяма чак не, нормален размер вероятно. Но май наистина второто го е умеел доста добре.

# 127
  • Мнения: 323
Не бих повярвала че сутиена бил на приятелката на някой си. Ако нещо такова ми се случи недай боже , ще го съсипя направо и няма да се спра докато не науча всичко. Не трябва да се оставяме да бъдем лъгани, независимо от годините щастлив семеен живот.
Откога работи до късно нещо ново ли е? И защо не ходиш с него в мола?

# 128
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Не бих повярвала че сутиена бил на приятелката на някой си.
То пък и кой ли би се вързал на това, ама как да каже, че е на неговата, нали ще хвърчи перушина Simple Smile

# 129
  • Мнения: 323
Не бих повярвала че сутиена бил на приятелката на някой си.
То пък и кой ли би се вързал на това, ама как да каже, че е на неговата, нали ще хвърчи перушина Simple Smile
Има си и заблудени хора да ти кажа. Не веднъж съм виждала и то приятелки да вярват на някакви небивалици на който и сина ми на 1.6год.няма да повярва.

# 130
  • Мнения: 2 650
Сигурно има голяма пишка и чука качествено.

 ooooh! Това само мъж може да го напише. Така и не се научиха, че размера не определя качеството. Даже понякога има обратен ефект. Но върви им разправяй...

# 131
  • Мнения: 425
Ама...  newsm78 Как така сутиенът е на приятелка на негов приятел? Те какво са правели в колата ви? Да не би да си давате колата на приятели, за да се чукат в нея? Аз... не съм чувала някой да си предоставя колата на приятели за секс изпълнения. Те, тези приятели, нямат ли къде? А те, докато са... се забавлявали в колата, къде е бил мъжът на авторката? Чакал ги е на пейка в парка? Ами не ви ли е гнус да сядате, където те са... там, таковата, каквото са правили? Как така сутиен в колата бе???

# 132
  • Мнения: 2 784
Сигурно има голяма пишка и чука качествено.

 ooooh! Това само мъж може да го напише. Така и не се научиха, че размера не определя качеството. Даже понякога има обратен ефект. Но върви им разправяй...

Да бе, хич не е от значение размерът.

# 133
  • Мнения: 14 966
Ама...  newsm78 Как така сутиенът е на приятелка на негов приятел? Те какво са правели в колата ви? Да не би да си давате колата на приятели, за да се чукат в нея? Аз... не съм чувала някой да си предоставя колата на приятели за секс изпълнения. Те, тези приятели, нямат ли къде? А те, докато са... се забавлявали в колата, къде е бил мъжът на авторката? Чакал ги е на пейка в парка? Ами не ви ли е гнус да сядате, където те са... там, таковата, каквото са правили? Как така сутиен в колата бе???
И мен това ме смущава. Имам и още един въпрос към авторката- СЛЕД като видя сутиена ли започна да отчиташ , че закъснява от пазаруване , или първо бяха закъсненията , а после -сутиенът ?
Във всички случаи легендата със сутиена на приятелката на приятеля е толкова плоска лъжа ,че би трябвало да се замислиш дали не те омаловажава и подценява като интелект съпругът ти. Т
Това мен би ме обидило ужасно много.

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Сигурно има голяма пишка и чука качествено.
То омайването не идва ли с харизма и ораторство от страна на мъжа, плюс специфично чувство за хумор, още преди да се е стигнало до горещата част на тещата? Няма как предварително да омае с "инструмент",ахахахаааа............. Авторке, докъде я докара с разузнаването?
Не бих следила лично аз. Ако си направя изводи, ги запазвам за себе си, щото може да са и плод на необятното ми женско въоръжение.

Общи условия

Активация на акаунт