Изневерява ли ми? Как да разберем?

  • 45 292
  • 270
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 24 839

Ми носиш ноу хау в семейната спалня.
Да, бе!
Какъв П.тьо трябва да е насреща ми, че да се възторгне от нововъведенията ми! newsm78  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 2 784
Заведи му мадама за тройка и ще видиш как ще живне.

# 242
  • Мнения: 6 966
Заведи му мадама за тройка и ще видиш как ще живне.
Каква мадама? Ще му заведе баятия батко, от когото е научила ценните уроци. Да му покаже нагледно.  bowuu

# 243
  • Мнения: 2 718
Това е ирелевантно.
Случва се да ти дослучее. Факт. Обичате се, всичко е шест обаче в леглото липсва спонтанност, знаеш какво ще се случи и прочие. Най-нормалното нещо е да потърсиш разнообразие. Това не те прави кофти човек.
И разнообразието задължително трябва да дойде от друг, м? Няма начин да потърсиш разнообразие с партньора, който твърдиш, че обичаш?
Ето заради това казва Краси, че глупавия човек изневерява.

Ми двама като се изчерпят в леглото... Ти след ХХ години брак можеш ли да кажеш, че има нещо, което не си правила с мъжа си в леглото?
това е много вярно- след 20 години няма нещо, което не съм правила с мъжа си. Това, което ми е чудно, при това положение как ще се разнообразя със секс? С другия няма ли да е пак вариация на туй в онуй /какво ли друго може да е?/  само дето няма да знае как да ми угоди и ще трябва да го тренирам. Тук си говорим за секс за разнообразие, не за влюбване нали? Значи писва ми да пия вода от чешмата у нас, и отивам да пия у комшията. Много логика, чак не ми се побира у главата.
Имах една приятелка, която беше цапната в устата и на разни свалячи, които предлагат да й покажат с какво се гордеят, обикновено отговаряше така: "Аз съм била сестра в урология и знаеш ли колко километри х*й са ми минали през ръцете? Каква е вероятността да ме изненадаш с нещо?"
Че и тука същото.

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Вие сте били големи сексуални тигрици!!!!! Нямало нещо да не била правила с мъжа си???? Честно ли??? Да ви питам там за златни дъждове, фистинги и ..... да не изброявам. Та наистина ли ВСИЧКО сте правили?

# 245
  • Мнения: 2 718
Вие сте били големи сексуални тигрици!!!!! Нямало нещо да не била правила с мъжа си???? Честно ли??? Да ви питам там за златни дъждове, фистинги и ..... да не изброявам. Та наистина ли ВСИЧКО сте правили?
правила съм всичко, което ми харесва и бих правила с мъж. Нещата, които не съм правила са само такива, които нямам желание да правя и не бих правила с никой мъж. Та, казваш, нЕкой мож' ме съблазни със златен дъжд ли? Едва ли Whistling
защо, ти цензурираш ли се в брачното легло?

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
А, не знам, аз не съм казвала, че съм правила всичко.

# 247
  • Мнения: 6 966

Имах една приятелка, която беше цапната в устата и на разни свалячи, които предлагат да й покажат с какво се гордеят, обикновено отговаряше така: "Аз съм била сестра в урология и знаеш ли колко километри х*й са ми минали през ръцете? Каква е вероятността да ме изненадаш с нещо?"
Че и тука същото.
hahaha hahaha hahaha
Бих искала да видя реакцията на ухажорите.

# 248
  • Мнения: 2 718
А, не знам, аз не съм казвала, че съм правила всичко.
златния дъжд и другите подобни му ексцесии трудно могат да се нарекат "секс". Това са начини за постигане на сексуално удовлетворение, които изискват специални психични отклонения, за да се практикуват. Аз не съм опитвала и хомосексуални контакти, защото ги намирам за гнусни. При изневяра говорим за сексуално изживяване, което желая,но не практикувам,/няма такова/, а не за нещо, което би ме накарало да се издрайфам.

Имах една приятелка, която беше цапната в устата и на разни свалячи, които предлагат да й покажат с какво се гордеят, обикновено отговаряше така: "Аз съм била сестра в урология и знаеш ли колко километри х*й са ми минали през ръцете? Каква е вероятността да ме изненадаш с нещо?"
Че и тука същото.
hahaha hahaha hahaha
Бих искала да видя реакцията на ухажорите.
никой не се пробва да я изненада- явно нищо ново не само под слънцето, а и в гащите на големите мъжкари

# 249
  • Мнения: 2 784
Тази от вас, която каза, че нестандартния секс е нещо, което означава девиантна психика прави най-скучния секс, изчерпващ се с поклащане в мисионерска поза и неловко мълчание. Diana D, ако не бъркам.

# 250
  • Мнения: 2 718
Тази от вас, която каза, че нестандартния секс е нещо, което означава девиантна психика прави най-скучния секс, изчерпващ се с поклащане в мисионерска поза и неловко мълчание. Diana D, ако не бъркам.
непременно трябва да пробвам всяка перверзия с някоя мъжка курва. Ти свободен ли си?
базикам се- и на пътя да съм си я намерила пак не бих си полегнала с такъв дебил

# 251
  • София
  • Мнения: 11 478
Тази от вас, която каза, че нестандартния секс е нещо, което означава девиантна психика прави най-скучния секс, изчерпващ се с поклащане в мисионерска поза и неловко мълчание. Diana D, ако не бъркам.
непременно трябва да пробвам всяка перверзия с някоя мъжка курва. Ти свободен ли си?
Много брутално, защо така!? Shocked

# 252
  • Мнения: 2 718
Тази от вас, която каза, че нестандартния секс е нещо, което означава девиантна психика прави най-скучния секс, изчерпващ се с поклащане в мисионерска поза и неловко мълчание. Diana D, ако не бъркам.
непременно трябва да пробвам всяка перверзия с някоя мъжка курва. Ти свободен ли си?
Много брутално, защо така!? Shocked
кое точно е брутално? Коментара на някой си за сексуалния ми живот, или заслужения отговор? Не виждам причина този цървул да коментира поведението ми в леглото сякаш е НЕЩО, КОЕТО ЗНАЕ ОТ ПЪРВА РЪКА. Ега ти!

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Тази от вас, която каза, че нестандартния секс е нещо, което означава девиантна психика прави най-скучния секс, изчерпващ се с поклащане в мисионерска поза и неловко мълчание. Diana D, ако не бъркам.
непременно трябва да пробвам всяка перверзия с някоя мъжка курва. Ти свободен ли си?
Много брутално, защо така!? Shocked
кое точно е брутално? Коментара на някой си за сексуалния ми живот, или заслужения отговор? Не виждам причина този цървул да коментира поведението ми в леглото сякаш е НЕЩО, КОЕТО ЗНАЕ ОТ ПЪРВА РЪКА. Ега ти!
Защо се ядосваш? Ти каза какво мислиш, той също. Със същия тон като твоя.
А че не си опитала всичко, е ясно. Никой от нас не е. Има неща, които не знаеш, че ще ти харесат, докато не намериш правилния човек, с който да ги споделиш.

# 254
  • Мнения: 2 784
Тесногръдието на госпожата не предполага друго освен скука в стил "Мъжът и жената интимно" от Зигфрид Шнабл. За нея неща като свирки, кунилингус, анален секс и други конвенции са връх на перверзията. Тъжно, но факт. Случвало ми се е да попадам на подобни жени. Като във филм на Уди Алън е.

Общи условия

Активация на акаунт