Коледни и новогодишни идеи и декорации

  • 345 452
  • 3 260
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 26 400


От къде се купуват тия мини помпончета?
виждала съм в Джъмбо

# 61
  • Мнения: 3 130


От къде се купуват тия мини помпончета?
виждала съм в Джъмбо

Мерси!

Ще чакам да отворят Джъмбо в Ст.Загора и дано да намеря , т.к. идеята много ми допадна.

# 62
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Тук нямаме Джъмбо, обаче пък китайците се грижат  Grinning. Добре, че са те, та да се снабдявам с разни материали.
Мога да се похваля с миналогодишната си украса и картички, със сигурност в предишната тема съм ги показвала:
Скрит текст:








# 63
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 688
Мерси за новата тема!
Да ви кажа тук директно са пропуснали хелуин и тем подобни. От средата на август продават коледни сладки





Така че сте съвсем в тренда с коледната украса Joy

От дървените изрезки могат да се направят и подаръчета с декупаж, с коледни мотиви, освен венец.

# 64
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз вече събирам идеи. Най после се преместих на по широко и нямам търпение да почна с украсата.

# 65
  • Мнения: 1 380
Да се намърдам и аз в темата! Обожавам коледа и всичко, свързано с нея! Тази година най-сетне се преборих с мъжа ми да си купим елха 2 м! Още от сега се чудя откъде и какви играчки да й взема за украса!  Crazy

# 66
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 688
Ох, много ми харесаха две идеи



# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 13 500
Супер за новата тема, точно тези дни си мислех, че Коледа предстои и ми се иска да накупя някои неща  Laughing
Ще следя темата, миналата година от една мацка поръчах бродирана топка тази също мисля да поръчам.

# 68
  • Мнения: 6 993
Това с колата в буркана е много сладурско и като се замисля колко колички имаме...може и да се справя.  Grinning

# 69
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 688
Ео, аз по същия начин се замислих колко коли има неизползвани у нас Mr. Green

# 70
  • Мнения: 3 917
Обичам коледни сладки  Heart Eyes

Идейка! Мисля, че с коледни чаши ще стане красиво  Simple Smile



# 71
  • Мнения: 913
Събрах си цяла торбичка шишарки и мисля да се пробвам да направя тези нещица.

# 72
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 688
Нали знаеш, че ще трябва да ги изпечеш преди това, за да се оттървеш от животинките в тях Simple Smile

# 73
  • Мнения: X
Нали знаеш, че ще трябва да ги изпечеш преди това, за да се оттървеш от животинките в тях Simple Smile
За колко време се пекат и на какви градуси? Какви животинки има в тях  Shocked Laughing ?

# 74
  • Мнения: 4 696
Нали знаеш, че ще трябва да ги изпечеш преди това, за да се оттървеш от животинките в тях Simple Smile
За колко време се пекат и на какви градуси? Какви животинки има в тях  Shocked Laughing ?

Това и аз не го знаех. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт