Коледни и новогодишни идеи и декорации

  • 345 560
  • 3 260
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 998
Няма да събирам шишарки нивгаш, щом трябва да трепя животинки в тях  Shocked Laughing

Но вчера видях, че имам куп камъни, които малкият събира "за мама" на връщане от детската градина. Сега ще огледам за декорация с камъчета  Laughing

# 76
  • Мнения: 914
Нали знаеш, че ще трябва да ги изпечеш преди това, за да се оттървеш от животинките в тях Simple Smile

Е сега вече знам  Laughing До колкото прочетох се прави на предварително загряна на 200 градуса фурна за 20-30 минути.

# 77
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Честно казано, не задълбах в температурите и как точно, защото нямам шишарки, но навсякъде, където четох за декорация с тях, пишеше, че трябва да се изпекат предварително. Embarassed

# 78
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 876
Миналата година от китайците си купих пликчета с шишарки. Ако реша тях да използвам, пак ли трябва да правя тази процедура с фурната?

# 79
  • Мнения: 5 508
Не знам дали има разни гадинки из шишарките, но аз ги ползвам от години като декорация и до сега не съм имала проблем с тях. Не ги обработвам по никакъв начин Peace

# 80
  • Мнения: 6 038
Не знам дали има разни гадинки из шишарките, но аз ги ползвам от години като декорация и до сега не съм имала проблем с тях. Не ги обработвам по никакъв начин Peace


Аз също!

# 81
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 153
Нали знаеш, че ще трябва да ги изпечеш преди това, за да се оттървеш от животинките в тях Simple Smile

Е сега вече знам  Laughing До колкото прочетох се прави на предварително загряна на 200 градуса фурна за 20-30 минути.



 Blush внимавайте! имат смоли и за толкова време при тези температури ще се подпалят  Blush

личен опит е  Peace аз "дезинфекцирах" борова кора за една орхидея и добрият дядо донесе нова микровълнова за семейството и въгленчета в чорапа за мен  Blush

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
Аз ползвам около 4 години едни и същи шишарки  и нямям проблем. С лак за нокти съм лакирала но не целите.

# 83
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Аз предполагам само, че на висока температура няма как да стане. На една от снимките беше използван плик за печене, според мен се пече на нещо от сорта на 50 градуса и поне 30на минути

# 84
  • Мнения: 3 924
И Той е започнал с подготовката Wink




А това изглежда интересно и лесно Simple Smile

Последна редакция: вт, 13 сеп 2016, 22:51 от Ellinor*

# 85
  • Мнения: X
И Той е започнал с подготовката Wink




А това изглежда интересно и лесно Simple Smile

Страхотно изглеждат и двете снимки:)
На тези температури от 30 градуса мечтая за температура -  Mr. Green .Побъркала съм се Simple Smile .
Кога пускат икейските декорации ? Началото на декември ли чак?

# 86
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Като гледам има вече коледни сладки при нас, та може и скоро да пуснат коледните декорации в икеа Simple Smile

# 87
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 153
една фурна с канелени или джинджифилови курабийки оправя нещата от раз Mr. Green Mr. Green

# 88
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 876
Ето един сайт с идеи за различни украси:
http://www.fabartdiy.com/10-gorgeous-holiday-diy-candle-ideas/

# 89

Общи условия

Активация на акаунт