"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 1

  • 140 000
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 240
Фенче,  Hug Снежка,  Hug

# 16
  • Мнения: 1 875
 Hug Hug Hug Hug

Ринка,спретнала си ни нов дом-отново прекрасен!  newsm51 newsm51 newsm51Красиви са и двамата ни главни актьори-Туба и Къванч.Красиви ,но още повече талантливи и успешни!Желая успех на сериала,а и на тях двамата.За Туба съм убедена-тя е перфекционист в работата си,но мисля,че и Къванч не отстъпва.Пожелавам добър каст на другите актьори,изпипан сценарий,добро часово време и подходящ ден за излъчване,защото всичко съвместно ще доведе до очаквания успех на сериала!А за нас ще остане насладата да преживяваме с тях историята на героите им!

Пожелавам на всички приятни часове в темата,и нека изписваме всички следващи с много настроение и позитивни мисли!  Hug Hug Hug




# 17
  • Мнения: 21 201
Честити да са темата и сериала.
Успех на Киво и Туба, харесвам ги и двамата като излъчване, и като игра, дано им се получи на екрана.

# 18
  • Мнения: 4 226
Здравейте в новата тема за сериала Cesur ve Guzel и от мен

Ринка благодаря ти, че си създала ново прекрасно кътче за предстоящия сериал на Туба и Къванч - тандем очакван от мнозина с нетърпение Peace Надявам се да изпишем много теми разменяйки добронамерени коментари относно сериала и героите в него  yes

Много хубави пожелания сте написали. Мога да добавя само "Дай Боже" да сме добри орисници. И още нещичко да добавя:  Надявам се сценарият да е интересен и небанален, който да успее да грабне нас зрителите с повествованието си. За играта на двамата ГГ не се съмнявам. И двамата са професионалисти до мозъка на костите си bowuu Остава и останалата част от актьорския състав, както и целия  екип зад кадър , също да е на ниво Peace



Лека нощ! Sleeping

# 19
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ей, тъкмо преглеждах из подфорума заглавията и видях това, което търся Wink
Рина Heart Eyes, много се радвам, че си направила тема за новия сериал bouquet Точно щях да питам в някоя, от тези за Туба къде ще се коментира.

Здравейте и всички останали, с които сме гледали не един и два сериала на Туба. Много харесвам и Къванч и смятам, че двойката е подбрана отлично Peace
Поздрав и за всички нови за мен ник-ове  Hug - извинете за предишния грешен емотикон, но от тел. Пиша трудно и под прегръдката е това нещо -  Outta Joint, което преседя няколко часа. Отново извинете bouquet

Ще чакам сериите, имаме ли кой да превежда Thinking Аз мога да помагам с английски, но не вярвам да опрем. Все пак да си кажа Laughing

Последна редакция: пн, 12 сеп 2016, 17:33 от Hushpuppy

# 20
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug
Кески, Neidjal, Канти, Пъпи,  Hug Hug Hug Hug
Пъпи, благодаря за предложената помощ!  Hug

Честит празник на празнуващите!

Скрит текст:

Едже Йоренч поздравява с празника.


Последна редакция: пн, 12 сеп 2016, 17:26 от rina-rina

# 21
  • Мнения: 959
Здравейте Момичета, пожелавам успех на темата и сериала. Присъединявам се и аз към групата на гледащите online.  bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 174
Здравейте Момичета, от доста време само Ви чета, но ето, че се престраших да слеза от балкона. Пожелава успех на сериала и ще ми бъде много приятно, ако ме приемете във вашата компания! Хубава вечер!

# 23
  • Мнения: 9 998
Здравейте!  Hug



Приемаме всички с отворени обятия!  Hug Hug Hug
Колкото сме повече, толкова е по-весело!  Simple Smile
Да се забавляваме заедно!  Hug



Приятна вечер!  Hug

# 24
  • Мнения: 3 114
Добро утро Дами!

Къванч и съпругата му са заминали на почивка в Маями .
Пише ,че снимките щяли да  започват след един месец..../пак ново пет/и още  ,че щял да играе наемен убиец...струва ми се ,че има някаква грешка ......дали изобщо пишещия е разговарял с него  newsm78
http://www.milliyet.com.tr/miami-ye-tatile-gittiler-magazin-2310196/

Последна редакция: вт, 13 сеп 2016, 15:15 от Maya@

# 25
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Благодаря за темата.Ще я следя! bouquet

# 26
  • Мнения: 18 555
Майя  Hug ето какво са превели рускините
Кыванч и Башак Дизер в аэропорту.

Супруги летят в Майами, чтобы навестить брата Кыванча и вместе провести отпуск перед началом съемок нового сериала.
Кыванч сказал, что он очень взволнован и очень рад,что после анонса промо канала Star получил хорошие отзывы о новом сериале. Съемки начнутся в следующем месяце. На вопрос журналистов о том, что он должен был играть роль серийного убийцы. Кыванч сказал: "Я буду играть другуя роль, потому что сценарий изменился."

# 27
  • Мнения: 3 114
Добро утро Дами!

Къванч и съпругата му са заминали на почивка в Маями .
Пише ,че снимките щяли да  започват след един месец..../пак ново пет/и още  ,че щял да играе наемен убиец...струва ми се ,че има някаква грешка ......дали изобщо пишещия е разговарял с него  newsm78
http://www.milliyet.com.tr/miami-ye-tatile-gittiler-magazin-2310196/

Цитирам си поста с право на редакция....относно частта " Projede tetikçiyi canlandıracağı konuşulan Tatlıtuğ, “Farklı bir rol oynayacağım, senaryo değişti” açıklamasını yaptı."Говореше се че ще играе ролята на наемен убиец/явно това е попитал журналиста " " Ще играя една различна роля, сценарият се промени"

Съжалявам ,че съм Ви подвела ....но щом съм си помислила ,че е някаква грешка  newsm78
 Искам само да кажа , Ние Тубините фенки не бързаме за проекта,/аз дори не исках да участва в дизи тази година / Нека по-късно да започне ,нека да се огледат нещата по-добре..бързата кучка слепи ги ражда .

На 23.09./петък На фестивала в Адана  ще бъде премиерата на филма Тясна рокля с участието на Туба

Фенче ,
сега видях, че си писала ....
Да стана едно недоразумение...
 от  телефона го четох или аз в бързината  сгреших /като съм се и  усъмнила ...или те са го редактирали 

Последна редакция: вт, 13 сеп 2016, 15:53 от Maya@

# 28
  • Мнения: 18 555
Майче  Hug няма никакъв проблем  Peace
Каквото - такова - ще се гледа  Laughing

# 29
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Привет на всички  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ринка благодаря , че си се погрижила за нас да обсъждаме на воля  bouquet bouquet bouquet
Туба и Къванч си ги харесвам от Аси и Перла и двамата са обичани и доказани с успехите си актьори, така че мисля че ще имат успех, разбира се за това трябва да положат добра работа и екипите извън екрана да се надяваме че ще ни зарадват с една нова и необичайна история.Успех

Общи условия

Активация на акаунт