Нашите second hand находки - тема 34

  • 140 279
  • 806
  •   1
Отговори
# 30
  • София, България
  • Мнения: 5 601
pepina80, paranoir, благодаря ви от сърце, съвсем скоро ще ги посетя и двата магазина!

# 31
  • Мнения: 866
Тарталета, страхотни находки! Особено портфейлите.
Аз една обикновена черна пола (отдавна е, но не съм я показвала):
Скрит текст:
И облечена:
Скрит текст:

# 32
  • Мнения: 1 148
Да питам, някой знае ли в кой ден зареждат Шик шик-а на "Алабин"?

# 33
  • София, България
  • Мнения: 5 601
Да питам, някой знае ли в кой ден зареждат Шик шик-а на "Алабин"?
Мисля че беше сряда. Имай предвид, че от доста време работят по някакъв странен график и до ранния следобед някои дни изобщо не са отворени. Много странна работа...

# 34
  • Мнения: 1 148
Да питам, някой знае ли в кой ден зареждат Шик шик-а на "Алабин"?
Мисля че беше сряда. Имай предвид, че от доста време работят по някакъв странен график и до ранния следобед някои дни изобщо не са отворени. Много странна работа...
Много благодаря. Мисля, че в деня преди зареждането затварят към 15:30-16:00 часа, а пък съм решила да ходя днес след работа, точно заради това питам. Иначе в Шик Шик май има най-голямо зареждане на есенни дрехи (вчера пообиколих магазините в района на "Мария Луиза" и Лъвов мост).

# 35
  • Мнения: 1 759
Запис в новата тема с две находки от днес, готова съм за зимата,дано имаме сняг. Grinning
Скрит текст:
и тези, които се оказаха естествена кожа (това кожа ли е?)
Скрит текст:

# 36
  • Мнения: 1 148
Запис в новата тема с две находки от днес, готова съм за зимата,дано имаме сняг. Grinning
Скрит текст:
и тези, които се оказаха естествена кожа (това кожа ли е?)
Скрит текст:

Първите са страхотни. Защо и аз не си намирам такива, да му се не види!

# 37
  • Мнения: 2 400
Genuine, супер находки! Със здраве да си ги ползваш!

# 38
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 056
Genuine страхотни са  Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 1 176
Може ли да ми помогнете - къде в София има избор на пердета/ по повече от 1 перде от вид/. Трябват ми за прозорец 3,2 м
Благодаря много bouquet

# 40
  • Мнения: 765
А аз пък да питам за обувки.Къде намирате толкова хубави и запазени?В Мания само знам,че има,но аз като цяло не го харесвам този магазин,а и обувките никога не са с добър вид.Сега се сещам,че преди имаше в Хумана,но отдавна не съм виждала.Той ми е любимия магазин.

# 41
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Обувки във Варна по Мъпетите . Аз издирвам грейка с пух и ветровка. Ще дебна Гранд Мъпета в понеделник. Снощи забелязах, че инфото от 1ва стр. не е много актуално за града ни. Тези дни като ги обриша, ще записвам кой къде кога зарежда и да променим инфото. Няколко от магазините не съществуват вече, нови има- няма ги посочени .. и т.н.

# 42
  • Мнения: 1 188
Genuine страхотни са и двата чифта обувки  Shocked.

И аз да се включа със същото питане за свестни обувки ВУ в София от къде купувате?

# 43
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Запис в новата тема с две находки от днес, готова съм за зимата,дано имаме сняг. Grinning
Скрит текст:
и тези, които се оказаха естествена кожа (това кожа ли е?)
Скрит текст:


Оох!  Heart Eyes Heart Eyes
Подобни на първите видях във Фреа на В. Априлов, но цената им беше безумно висока за степента на овехтяване.

# 44
  • Мнения: 121
Kъде има магазин "Нещо" в София?

Общи условия

Активация на акаунт