Нашите second hand находки - тема 34

  • 140 279
  • 806
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 2 512
Момичета, днес е зареждане в "Дрехата" на Коста Лулчев зад х-л Плиска. Имаше много готини ръкавици от ест. кожа /15 лв - кг/. Мернах и много детски якета  Peace

# 796
  • Мнения: 1 148
Този магазин "Дрехата" до магазина всичко по левче ли е или е друг? Щото този, дето аз го знам не е много близо до Плиска, по-скоро е в Гео Милев към Ремедиума.

# 797
  • София
  • Мнения: 2 512
Този магазин "Дрехата" до магазина всичко по левче ли е или е друг? Щото този, дето аз го знам не е много близо до Плиска, по-скоро е в Гео Милев към Ремедиума.
Не, в началото на улицата /Коста Лулчев/ зад бившия хотел Плиска, по лявата страна ако вървиш след базара на ъгъла и х-л Ротасар, в същата сграда е на ъгъла.

# 798
  • София
  • Мнения: 624
Този магазин "Дрехата" до магазина всичко по левче ли е или е друг? Щото този, дето аз го знам не е много близо до Плиска, по-скоро е в Гео Милев към Ремедиума.
Да,точно до левчето.

# 799
  • Мнения: 1 148
Благодаря, разбрах и за двата.

# 800
  • Мнения: 1 148
А кънки съм виждала на спирката на Лъвов мост, там където е М пулс. Те фактически са три магазина ВУ един до друг, става дума за най-крайния в посока Сточна гара.

# 801
  • София
  • Мнения: 2 512
Този магазин "Дрехата" до магазина всичко по левче ли е или е друг? Щото този, дето аз го знам не е много близо до Плиска, по-скоро е в Гео Милев към Ремедиума.
Да,точно до левчето.
Всъщност наистина има някакъв такъв магазин наблизо, сега се сетих  Peace Не съм обръщала внимание просто Simple Smile

# 802
  • Мнения: 29 762
А кънки съм виждала на спирката на Лъвов мост, там където е М пулс. Те фактически са три магазина ВУ един до друг, става дума за най-крайния в посока Сточна гара.

Благодаря, ще погледна и там! bouquet

# 803
  • Sofia
  • Мнения: 26 502
Някой питаше за зимни кънки...днес видях нови по 25-30лв.в немския магазин в Борово,до Фантастико

Много благодаря! Малко ми е далече, но ще се опитам да отида да ги видя.  bouquet
Друг такъв магазин има с/у ЦУМ до подлеза за метрото.Те са тежки и в ВУ ще излезнат скъпо,по-добре нови.

Последна редакция: ср, 14 дек 2016, 16:10 от Doli

# 804
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 056
Време е за нова тема, аз се мъчих, ама нещо не ми се получи с линковете от първа страница.Някой ,който може ,да я направи,че тази ще ни я затворят.

# 805
  • Мнения: 101

`ТуиГ, dron Simple Smile, teda mars, благодаря! Hug

# 806

Общи условия

Активация на акаунт