Нашите second hand находки - тема 34

  • 140 299
  • 806
  •   1
Отговори
# 780
# 781
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Само за дрехи не губи време там да ровиш, че са от на Меркел абитуриентския бал. Има мебели, домашно, хубава керамика и... доста често пресолени цени, защото се усетиха, че продават неща с антикварна стойност. Заради дядовците, дето обикалят с лупи и коментират кое от кого било, откъде и от кои години. Дядовците с лупите са виновни да не мога вече да си взема някоя хубава керамика от Делфт или Валори за по лев-2-3 Rolling Eyes

# 782
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Сонатке, лампата със сигурност ще ти е много полезна! За всякакви негревки става - нос, гърло, някой схванат участък от гърба ... Колко вата е? На нас не ни се даваха 50 лева за нова и си взехме само инфраред 100W крушка на Филипс. Но - знам, че асъл лечебните са по-силни - 250/300 ватови.

# 783
  • Мнения: 29 976
Мерси и за уточнението, значи хич няма да се засилвам натам, че и не ми е удобно като дестинация дори!  Mr. Green

# 784
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
`ТуиГ баш със същата Филипс крушка като вашата е. Колко ще да ми е полезна тогава? По 1 сутрин и 1 вечер ще има ли някакъв ефект изобщо?  Rolling Eyes

# 785
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 443
Момичета, имам въпрос. Някой връщал ли е дреха от Ремикс с повредена опаковка? Отваряйки кашона го сразах с макетен нож  ooooh! Предполагам, че щи ми направят проблем при връщането newsm78 Някой има ли опит?

# 786
  • Мнения: 237
Здравейте,
отново имам код за намаление в Мания, който няма да използвам Wink) Желещите да ми пишат ;0)) Peace Иначеееее- не е ли време за НОВА ТЕМА?

Хубава седмица!

# 787
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Соната, ефект има, поне при нас. Благоверен ТуиГ е със синузит и едно лято стигна и до пункция даже. Тогава си взехме крушката, той я свърза кабел и щепсел и я държи, докато си прави нагревките. Спасява положението при възпаления. Облекчава, но не очаквай чудеса. Ако си намериш от някъде очила за нагревките, ще е още по-добре. Много гадно свети пущината в очите.

# 788
  • Мнения: 1 189
Момичета, имам въпрос. Някой връщал ли е дреха от Ремикс с повредена опаковка? Отваряйки кашона го сразах с макетен нож  ooooh! Предполагам, че щи ми направят проблем при връщането newsm78 Някой има ли опит?

Аз връщах на Ремикс с повредена кутия, но тя така дойде. Не са ми правили проблем. Сега чакам да ми върнат парите.

# 789
  • Мнения: 1 140
White tiger,  не мисля,  че ще направят проблем за кутията Wink

# 790
  • Мнения: 349
Aко някой има нужда от коз за Манията.
Като утешителна награда ви подаряваме код за 30% ОТСТЪПКА!
Кодът за отстъпка е
AA37OB85

# 791
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 443
Много благодаря за бързите отговори. Пратих вече по куриер, ще изчакам да видя дали ще ми възстановят сумата.

# 792
  • Sofia
  • Мнения: 26 635
Някой питаше за зимни кънки...днес видях нови по 25-30лв.в немския магазин в Борово,до Фантастико

# 793
  • Мнения: 29 976
Някой питаше за зимни кънки...днес видях нови по 25-30лв.в немския магазин в Борово,до Фантастико

Много благодаря! Малко ми е далече, но ще се опитам да отида да ги видя.  bouquet

# 794
  • Мнения: 48 104
Един път в Мания не ми признаха кода, хвърлих всичко и си излязох, защото ме ядосаха( бях го получила току що кода на мейла си, със сигурност не беше ползван)
Оня ден поне дамата на каса призна, че имат проблем с кодовете и ми приспадна намалението без дори да го погледне
Така че...имайте в предвид, може и без код  hahaha Стига да си харесате нещо из парцаляците

Общи условия

Активация на акаунт