Как влияе икономиката на страната за храненето на хората?

  • 83 686
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 320
  • София
  • Мнения: 4 878
С шоколада не съм сигурна, че ще успее някой да преживее с години. А иначе, ядящите само месо, го правили, за да борят някакви здравословни проблеми. Месната диета с 0 въглехидрати било единственото нещо, което ги оправяло.

# 1 321
  • Мнения: 1 748
Уф, на мен не ми звучи безопасно, само месо, само зеленчуци, само шоколад и т.н.

То и лечебен глад има, сигурно помага да много хора, прави се под лекарско наблюдение и т.н., но са сериозни работи, че да не стане като магарето на Настрадин Ходжа от четене на форуми за диети.

# 1 322
  • Мнения: 2 855
...., че да не стане като магарето на Настрадин Ходжа от четене на форуми за диети.
Joy Joy
тъкмо се научило да не яде и взело, че умряло

# 1 323
  • София
  • Мнения: 2 995
Alexandria*, Пролетен дъждец и No me ames, това, че сме изнасяли данни за хора, които преживяват само на месо, не означава, че ги одобряваме. Че то и в цитата си го има пък и с удивителни

И не, с това не искам да кажа, че не трябва да се ядат зеленчуци. Да е ясно!!!

Олеле, като започнете да се надъхвате, иди после обяснявай, че нямаш сестра!  Mr. Green

# 1 324
  • Мнения: 3 371
Краси, честна позиция би било да се върнеш назад в темите, в които си писала за мършоядите и за вредата от месото и да кажеш, че нещо те е накарало да го проядеш отново. Явно е здравословен проблем, което още повече налага отговорно отношение към предишните "здравословни" съвети, които си ръсила.
Пак, и отново, направила съм го.     Peace
Обяснила съм, извинила съм се, посипвам си главата с пепел.   Laughing
Повече от това не мога да направя.

Абе докато не пратиш на всеки по една торта, извинението не се приема  Crossing Arms

Ха, Краси сменила брега значи Laughing

Може, може Twisted Evil, но не от манифактурните, блъскани с гадости, а торта , правена като за нея самата Wink

Към Фея - нямам нищо против вегетарианци , вегани/признавам, разлика не правя/, много си ми симпатична в други теми, но в тази тема, когато те чета отстрани някак ми звучиш като проповедник в американска църква, опитващ се да вмени вина иили да начука канчето/дори и да е интелигентно, линково поднесено/ на стадото слушатели.

# 1 325
  • Мнения: 2 855
Assos  казвам, че трябва да се чете с внимание и да се преценява от всеки дали би подложил тялото си на подобно нещо.
Но от друга страна, когато някой, поради незнание или поради неосведоменост, прочете, че потребителката Х не яде зеленчуци и се чувства перфектно, и реши да последва този светъл пример може да си докара сериозни здравословни проблеми.

# 1 326
  • Мнения: 759
С шоколада не съм сигурна, че ще успее някой да преживее с години. А иначе, ядящите само месо, го правили, за да борят някакви здравословни проблеми. Месната диета с 0 въглехидрати било единственото нещо, което ги оправяло.

Ами това е кетогенната диета, която се препоръчва при епилепсия (ако не се лъжа)....сигурно и при други заболявания. Но под лекарски контрол и не за постоянно, мисля.

# 1 327
  • Sofia
  • Мнения: 3 032
Нищо общо с темата.
Упорито завръщане към темата за хранителни екстремизми и персонални разбори на потребители.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт