Карти таро 15

  • 60 347
  • 760
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 990
Според мен, този човек си е ангажирам с някаква негова дейност и спрямо теб се защитава  - дали своя позиция, дали пространството му - не мога да кажа. Заел е отбранителна позиция, мисля, че според него той владее положението и ще отстоява позициите си.

# 451
  • Мнения: X
Включвам се отново в темата, понеже обещах обратна връзка. Разговарях с човека и той си го каза направо - че не знае какво иска, точно както картите предсказаха. По първия въпрос описанието също е много точно. Благодаря отново на krisi_1979.

krisi_1979, аз писах малко по-горе: Дали има интерес все още и защо се отдръпна.
По първия въпрос - 2Ч , Рицар Мечове, 9П Има интерес. Харесва му да флиртува, магията на контакта и заигравката, впуска се с устрем в тази игра и очаква резултата, платата 9П.
По втория въпрос - 2Ж , 4Ж, кулата. Направо не знае какво иска. Люлка се между невзети избор и желанието за стабилност, че и за купон и в крайна сметка руши всичко по пътя си. Този Рицар Мечове си има собствени грижи бих казала




Сигурно е питано много пъти, но вие от кои онлайн сайтове теглите карти? Понеже не разполагам със свои, а ми се иска пак да се допитам до картите

# 452
  • Мнения: 1 288
И на мен картите ми излязоха много верни, съчетах няколко гледания за едно и също нещо (не ми се смейте).
Едната ми говореше за отрицателни енергии и прочее, не се вързах, но нейният срок съвпадна с такъв, даван преди като прогноза от гледане на карти (не е гледала на карти).
Самата ситуация беше динамична, затова и резултатът от картите се нагаждаше като промени.
Всички срокове се оказаха верни. Аз реших да не чакам, защото при мен картите показаха, че едно евентуално изчакване ще ми даде това, което искам. Но всеки решава сам за себе си.

# 453
  • Мнения: 385
Да, благодаря ти. Две чаши се повтаря. Но аз не бих направила такъв извод. Имам много дълъг път да извървя за Таро явно.

Като повечето карти 2-ки, и 2 чаши е метафора на прехода.

# 454
  • Мнения: 4 822
Да, благодаря ти. Две чаши се повтаря. Но аз не бих направила такъв извод. Имам много дълъг път да извървя за Таро явно.

Като повечето карти 2-ки, и 2 чаши е метафора на прехода.
Благодаря. Полезна информация.

# 455
  • Мнения: 43
Здравейте...искам вашето мнение за магията ..черна или бяла
...усещан как картите са ми крайно недостатъчни  за мощта която искам да притежавам...!

# 456
  • Мнения: 990
Здравейте...искам вашето мнение за магията ..черна или бяла
...усещан как картите са ми крайно недостатъчни  за мощта която искам да притежавам...!

 Shocked Shocked Shocked

Усещам, че преди да притежаваш картите дори, трябва да притежаваш мощта на граматиката и грамотното писане.

# 457
  • Мнения: 740
Здравейте...искам вашето мнение за магията ..черна или бяла
...усещан как картите са ми крайно недостатъчни  за мощта която искам да притежавам...!
Каква мощ?! Боже, научи се да владееш първо себе си. Картите може и да ти помогнат, ако харесваш Юнг и се позачетеш малко  Simple Smile

# 458
  • Мнения: 43
И не разбирам кои са грешките ми - усещам* ..ако е проблем

# 459
  • Мнения: X
Ще съм много благодарна ако някой има желание да ми изтегли карти по два въпроса:

Какво изпитва жена към мъж? /става въпрос за една уж обвързана дама, която ни се бърка в отношенията/

и

Ще се зарадва ли ако го потърся?


# 460
  • Мнения: 63
Ще съм много благодарна ако някой има желание да ми изтегли карти по два въпроса:

Какво изпитва жена към мъж? /става въпрос за една уж обвързана дама, която ни се бърка в отношенията/

и

Ще се зарадва ли ако го потърся?




Хм, позволих си да Ви изтегля три карти по първият въпрос. Паднаха ми се Кралица на чашите, Глупакът, Кралица на жезлите.
Кралица на чашите - Обърната - Според мен дадената жена е вятърничава и не заслужава доверие.
Глупакът - Обърната - Глупаво решение на даденият проблем. (?) Вие ще си прецените по-добре, естествено, но аз си мисля, че тази жена постъпва доста глупаво.
Кралица на жезлите - Обърната - Тази карта предвещава изневяра. Според мен тя не иска сериозни отношения с този мъж - иска просто да изневери на партньора си.

Дано съм била полезна. Simple Smile

# 461
  • Мнения: 4 822
Ще съм много благодарна ако някой има желание да ми изтегли карти по два въпроса:

Какво изпитва жена към мъж? /става въпрос за една уж обвързана дама, която ни се бърка в отношенията/

и

Ще се зарадва ли ако го потърся?




Хм, позволих си да Ви изтегля три карти по първият въпрос. Паднаха ми се Кралица на чашите, Глупакът, Кралица на жезлите.
Кралица на чашите - Обърната - Според мен дадената жена е вятърничава и не заслужава доверие.
Глупакът - Обърната - Глупаво решение на даденият проблем. (?) Вие ще си прецените по-добре, естествено, но аз си мисля, че тази жена постъпва доста глупаво.
Кралица на жезлите - Обърната - Тази карта предвещава изневяра. Според мен тя не иска сериозни отношения с този мъж - иска просто да изневери на партньора си.

Дано съм била полезна. Simple Smile

Не разбирам, всички карти се паднаха обърнати ли ?

# 462
  • Мнения: 63
Ще съм много благодарна ако някой има желание да ми изтегли карти по два въпроса:

Какво изпитва жена към мъж? /става въпрос за една уж обвързана дама, която ни се бърка в отношенията/

и

Ще се зарадва ли ако го потърся?




Хм, позволих си да Ви изтегля три карти по първият въпрос. Паднаха ми се Кралица на чашите, Глупакът, Кралица на жезлите.
Кралица на чашите - Обърната - Според мен дадената жена е вятърничава и не заслужава доверие.
Глупакът - Обърната - Глупаво решение на даденият проблем. (?) Вие ще си прецените по-добре, естествено, но аз си мисля, че тази жена постъпва доста глупаво.
Кралица на жезлите - Обърната - Тази карта предвещава изневяра. Според мен тя не иска сериозни отношения с този мъж - иска просто да изневери на партньора си.

Дано съм била полезна. Simple Smile

Не разбирам, всички карти се паднаха обърнати ли ?

Да, всички карти бяха обърнати. За първи път ми се случва. Естествено, че ги размесих предварително. Simple Smile

# 463
  • Мнения: 63
За вторият Ви въпрос използвах Метод на седемте карти
Паднаха ми се следните карти -
1 - Слънцето - изправена - Показва миналите влияния - Любов, щастие, преданост и вяра. Хубави отношения.
2 - Справедливост - Обърната - Показва сегашното положение - Несправедливост, предразсъдъци.
3 - Колелото на съдбата - Изправена - Показва бъдещите условия - Наближаваща промяна. Завършек. Резултат. Решение на проблема.
4 - Кулата - изправена - Показва как е най-добре да се постъпи - Скъсване на предишни връзки.
5 - Магът - обърната - Показва Мнението на околните - Неспособност да се оцени реалната действителност. Всичко това води до още по-големи промени.
6 - Отшелникът - обърната - Пречките за осъществяването на целта - Отказ за приемане на разумни съвети от близки хора Упорито пренебрегване на гласа на разума също.
7 - Папата - изправена - Предполагаемия резултат - Благоразумие и мъдрост. Добре е да се въздържате от действия преди да сте помислили за последствията.

# 464
  • Мнения: 48
Здравейте...искам вашето мнение за магията ..черна или бяла
...усещан как картите са ми крайно недостатъчни  за мощта която искам да притежавам...!
Каква мощ?! Боже, научи се да владееш първо себе си. Картите може и да ти помогнат, ако харесваш Юнг и се позачетеш малко  Simple Smile
[/quote.       Картите ги е имало доста преди Юнг.                             

Общи условия

Активация на акаунт