Карти таро 15

  • 60 166
  • 760
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 10 212
Карти относно успеха при лечение на възрастен човек:
8 пентакли - 2 чаши - Магьосникът, на дъното на колодата Луна
Какво мислите?

Здравей, скоро време предстои промяна в статуса му. Това не е по твоите карти. Снощи писах, но мнението изчезна, както и да е.
Императрицата, 2 чаши, Смъртта - това определя битие, изцяло съсредоточено навътре в себе си, емоционално състояние, което пречи на всяко едно лечение, защото се движи по свои правила на времето, ако мога да се изразя по-деликатно. Друг е въпросът, че човекът с отнася с голямо недоверие към диагноза, лечение, резултати. Освен това, заболяването не е първо в рода.

Обратна връзка: след продължително лечение, нещата завършиха с край на земния път.

# 436
  • Мнения: 740
Може ли и аз да помоля за малко помощ?

Попитах защо Х ме наблюдава?

Паж мечове-паж чаши-паж пентакли

Тук тълкувахме с едно момиче,което е много по-напред в таро,но малко се позатруднихме.
Попитах и Ленорман, защото сега тренирам  Simple Smile кулата, градината, сърцето. Срещнали сте се в приятелски кръг, някъде на обществено място. Той те харесва, затова те гледа, но е много срамежлив.
Знаете ли дали има тема за Ленорман тук или дали могат тук да се ползват? bouquet

# 437
  • Мнения: 740
И да се наредя тук за една изключително болезнена ситуация...

С Х ще си говорим ли открито за проблема,който възникна преди 4 месеца?

Паж пентакли-3 жезли-5 мечове

Според мен е възможно,но той толкова ме мрази,че направо не знам какво да очаквам(така съдя по картите).

Само да поясня,че питам за този същия,който ме наблюдава постоянно.
Изтеглих ти Ленорман Куче, Кулата, Букет. Кучето е самият мъж Х, кулата , показва, че се е отдръпнал  и изолирал , но букет е силно благоприятна карта, която вещае че все пак ще говори с теб bouquet

# 438
# 439
  • Мнения: 4 786
Карти относно успеха при лечение на възрастен човек:
8 пентакли - 2 чаши - Магьосникът, на дъното на колодата Луна
Какво мислите?

Здравей, скоро време предстои промяна в статуса му. Това не е по твоите карти. Снощи писах, но мнението изчезна, както и да е.
Императрицата, 2 чаши, Смъртта - това определя битие, изцяло съсредоточено навътре в себе си, емоционално състояние, което пречи на всяко едно лечение, защото се движи по свои правила на времето, ако мога да се изразя по-деликатно. Друг е въпросът, че човекът с отнася с голямо недоверие към диагноза, лечение, резултати. Освен това, заболяването не е първо в рода.

Обратна връзка: след продължително лечение, нещата завършиха с край на земния път.

Ти как го прие това тълкуване тогава? Като оздравяване или като край?

# 440
  • Мнения: 10 212
Като край. Затова и питах за пояснения.

# 441
  • Мнения: 4 786
Да, благодаря ти. Две чаши се повтаря. Но аз не бих направила такъв извод. Имам много дълъг път да извървя за Таро явно.

# 442
  • Мнения: 990
Като край. Затова и питах за пояснения.

Извинявай, но да разбирам ли, че си се допитвала до ясновидци, които не са познали изхода от ситуацията, но таро - да?

# 443
  • Мнения: 102
Здравейте! Нужна ми е малко помощ при четене на следната подредба. Начинаеща съм все още и много от значенията вероятно ми се губят.
Как съм накарала да се чувства Х. с действията си?
Петица чаши
Тройка чаши
Осмица чаши
Деветка пентакли
Деветка мечове

Причинила съм му болка и разочарование, отдръпва се от мен. Песимистично настроен е и се опитва да ме загърби.

# 444
  • Мнения: 990
Здравейте! Нужна ми е малко помощ при четене на следната подредба. Начинаеща съм все още и много от значенията вероятно ми се губят.
Как съм накарала да се чувства Х. с действията си?
Петица чаши
Тройка чаши
Осмица чаши
Деветка пентакли
Деветка мечове

Причинила съм му болка и разочарование, отдръпва се от мен. Песимистично настроен е и се опитва да ме загърби.



Каква е тази конструкция от 5 карти?

# 445
  • Мнения: 102
От онлайн сайт се уча и вземам идеи за подредби.
Подредбата е:
1. Какво чувства
2. Какво мисли
3. Как възприема ситуацията
4. Какво смята да направи
5. Резултат

# 446
  • Мнения: 10 212
Да, благодаря ти. Две чаши се повтаря. Но аз не бих направила такъв извод. Имам много дълъг път да извървя за Таро явно.
Аз ползвам Таро като инструмент за изразяване на интуицията ми. Много често усещам картите, които се отварят, по мой начин и се оказвам права.

# 447
  • Мнения: 10 212
Като край. Затова и питах за пояснения.

Извинявай, но да разбирам ли, че си се допитвала до ясновидци, които не са познали изхода от ситуацията, но таро - да?
Точно така.

# 448
  • Мнения: 990
Като край. Затова и питах за пояснения.

Извинявай, но да разбирам ли, че си се допитвала до ясновидци, които не са познали изхода от ситуацията, но таро - да?
Точно така.

Направо нямам думи за това  Simple Smile
От онлайн сайт се уча и вземам идеи за подредби.
Подредбата е:
1. Какво чувства
2. Какво мисли
3. Как възприема ситуацията
4. Какво смята да направи
5. Резултат

Задай същия въпрос, но по друг начин. "Как се е почувствал (името на мъжа) от постъпката на (твоето име )? - посочи себе си в 3л.ед.ч.
Изтегли 3 карти и обърни внимание на картата, на която цепиш, напиши ги, ще ги анализирам.

# 449
  • Мнения: 102
Като край. Затова и питах за пояснения.

Извинявай, но да разбирам ли, че си се допитвала до ясновидци, които не са познали изхода от ситуацията, но таро - да?
Точно така.

Направо нямам думи за това  Simple Smile
От онлайн сайт се уча и вземам идеи за подредби.
Подредбата е:
1. Какво чувства
2. Какво мисли
3. Как възприема ситуацията
4. Какво смята да направи
5. Резултат

Задай същия въпрос, но по друг начин. "Как се е почувствал (името на мъжа) от постъпката на (твоето име )? - посочи себе си в 3л.ед.ч.
Изтегли 3 карти и обърни внимание на картата, на която цепиш, напиши ги, ще ги анализирам.

Благодаря ти! Ето новите 3 карти:
Осмица пентакли
Сила
Седмица жезли

Общи условия

Активация на акаунт