Карти таро 15

  • 60 252
  • 760
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 919
На мен по тези карти ми се струва, че ще започнеш, но няма да ти харесва, а може би и няма да ти е добре във финансово отношение. Например да плащаш повече за пътни за да стигнеш до работата, отколкото получаваш.

# 211
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 817
Така е, дълго време вече... Наистина концентрирала съм се върху нещо конкретно, защото там имам опит, но не се получава, затова вече разширих диапазона, но все още няма резултат.  Sad

# 212
  • Мнения: 385
Така е, дълго време вече... Наистина концентрирала съм се върху нещо конкретно, защото там имам опит, но не се получава, затова вече разширих диапазона, но все още няма резултат.  Sad

Логично тогава е да попиташ какво ти пречи да си намериш дълго време работа и каква е причината да си в този застой, макар, че практиката ме е научила, че обикновено човек знае прекрасно какво му пречи и най-вече защо. Но още едно потвърждение от Таро, не би било излишно Peace

# 213
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 817
Секхмет, можем ли да направим още едно потвърждение? Благодаря!

# 214
  • Мнения: 385
Секхмет, можем ли да направим още едно потвърждение? Благодаря!

Както обикновено, отговорите на Таро нямат много общо със зададения въпрос, въпроси. Кажи ми първо какво общо има мястото, където живееш, обкръжението ти, семейството ти с твоите амбиции за различен живот? Освен, че имаш доста, как да го кажа, нереалистични представи за битието.
И отново опираме до това, как ни оценяват другите, какво очакваме и най-вече как очакваме да ни обичат другите, като тук се отваря едно огромно ядро и на много други ситуации. Ще спра дотук.
Картите са 6 пентакли, 4 жезли, Висшата жрица.

# 215
  • Мнения: 385
Карти относно успеха при лечение на възрастен човек:
8 пентакли - 2 чаши - Магьосникът, на дъното на колодата Луна
Какво мислите?

Здравей, скоро време предстои промяна в статуса му. Това не е по твоите карти. Снощи писах, но мнението изчезна, както и да е.
Императрицата, 2 чаши, Смъртта - това определя битие, изцяло съсредоточено навътре в себе си, емоционално състояние, което пречи на всяко едно лечение, защото се движи по свои правила на времето, ако мога да се изразя по-деликатно. Друг е въпросът, че човекът с отнася с голямо недоверие към диагноза, лечение, резултати. Освен това, заболяването не е първо в рода.

# 216
  • Мнения: 10 214
Карти относно успеха при лечение на възрастен човек:
8 пентакли - 2 чаши - Магьосникът, на дъното на колодата Луна
Какво мислите?

Здравей, скоро време предстои промяна в статуса му. Това не е по твоите карти. Снощи писах, но мнението изчезна, както и да е.
Императрицата, 2 чаши, Смъртта - това определя битие, изцяло съсредоточено навътре в себе си, емоционално състояние, което пречи на всяко едно лечение, защото се движи по свои правила на времето, ако мога да се изразя по-деликатно. Друг е въпросът, че човекът с отнася с голямо недоверие към диагноза, лечение, резултати. Освен това, заболяването не е първо в рода.

Здравей, Секхмет. Може ли малко уточнения по написаното. Прогнозата ти е в най-негативен смисъл, така ли? Също какво имаш предвид с това, че заболяването не е първо в рода, за едно и също заболяване ли става дума? Иначе човекът е като малко дете, доверил се е изцяло на най-близките, разчита, че те имат повече информация и възможност да му помогнат. 

# 217
  • Мнения: 385


Императрицата, 2 чаши, Смъртта - това определя битие, изцяло съсредоточено навътре в себе си, емоционално състояние, което пречи на всяко едно лечение, защото се движи по свои правила на времето, ако мога да се изразя по-деликатно. Друг е въпросът, че човекът с отнася с голямо недоверие към диагноза, лечение, резултати. Освен това, заболяването не е първо в рода.

Здравей, Секхмет. Може ли малко уточнения по написаното. Прогнозата ти е в най-негативен смисъл, така ли? Също какво имаш предвид с това, че заболяването не е първо в рода, за едно и също заболяване ли става дума? Иначе човекът е като малко дете, доверил се е изцяло на най-близките, разчита, че те имат повече информация и възможност да му помогнат. 

Ок, ще се изразя по друг начин: съсредоточете се (ти или други негови близки) върху емоционалното състояние на болния, защото там е основният проблем, което се потвърждава и от картите - 2 чаши, затворена между два големи тежки аркани, двойката живее в някакъв свой свят, в изолация е и не разбира какво се случва ..
Колкото до доверието относно лечение, сложна работа. Трябва да напишем цял ферман  Peace

# 218
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 817
Благодаря за отговора!

Имах добра кариера в световна компания повече от 10 години. Давам си сметка, че условията като цяло в момента в държавата не са кой знае какви, затова и много съм занижила критериите си. Изискванията ми в момента са стандартно работно време и удобна локация. Това толкова ли е нереалистично...?!  Sad

# 219
  • Мнения: 10 214
Благодаря ти, Секхмет. Това е напълно вярно за емоционалното му състояние. В момента той има и друг проблем, някакво възпаление изглежда, а все още не се знае къде точно. Нещо като спешна помощ, която трябва да бъде оказана. А другото е също много сериозно, но ще е по-дълъг процес. След като акцентът е върху емоционалното състояние, силно се надявам да се стигне до разглеждане на този въпрос, да се преодолее кризисното състояние в момента.

Какво имаше предвид с родовите заболявания?  

# 220
  • Мнения: 15
Хора, привет.

Какво мислите за следните карти:

2 пентакли + 8 жезли + Кралица жезли - Интересува ме характерът на един познат.

# 221
  • Sofia
  • Мнения: 247
Може  ли да задам въпрос тук?

# 222
  • Мнения: 740
Хора, привет.
Х

Какво мислите за следните карти:

2 пентакли + 8 жезли + Кралица жезли - Интересува ме характерът на един познат.

Нажагдащ се при всяка ситуация,  материален,  върши си работата по възможно най-добрия начин. Пада си по фатални жени. Simple Smile

# 223
  • Мнения: 15
а това с фаталните жени откъде дойде от 2 пентакли ли>

# 224
  • Мнения: 990
а това с фаталните жени откъде дойде от 2 пентакли ли>

Вероятно по Кралицата  Grinning

Аз бих добавила, че харесва показността по 6 жезли. Също, пак по тях, е с голямо его и всичко ес върти по около това его.

Този ми изглежда като един от онези мъже, с които всичко е "шампанско и сълзи"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт