Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 36

  • 66 335
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 364
АГ ми изписа антиметил  в началото срещу гадене и повръщане -с него и без него -никаква разлика,просто спрях да го пия.
Фармацевта в аптеката също ми го препоръча пред останалите изброени по -горв препарати ,понеже бил с добро действие , добри отзиви и е билков  .
С времето нещата се оправиха от само себе си ,но пробвайте -на някого може да помогне пък .

# 31
  • Мнения: 55
Момичета, нормално ли е в 5 седмица да се появи разтегливо бяло течение?
 Днес го забелязах...

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 436
Момичета, нормално ли е в 5 седмица да се появи разтегливо бяло течение?
 Днес го забелязах...
Не.По-принцип не е хубаво да имаш обилно бяло течение.По-добре си пусни МБ.В първия триместър  това беше част от изследванията,които пускахме.

# 33
  • Мнения: 55
Момичета, нормално ли е в 5 седмица да се появи разтегливо бяло течение?
 Днес го забелязах...
Не.По-принцип не е хубаво да имаш обилно бяло течение.По-добре си пусни МБ.В първия триместър  това беше част от изследванията,които пускахме.


На мен доки ми каза, че е нормолно, заради хормоналните промени, но не беше разтегливо..   newsm78
Това ме учуди, а не, че го има..   Embarassed

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Момичета, нормално ли е в 5 седмица да се появи разтегливо бяло течение?
 Днес го забелязах...
Пускала ли си микробиология? В началото на бременността обикновено ти взимат материал за цитонамазка и микробиология.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 436
Момичета, нормално ли е в 5 седмица да се появи разтегливо бяло течение?
 Днес го забелязах...
Не.По-принцип не е хубаво да имаш обилно бяло течение.По-добре си пусни МБ.В първия триместър  това беше част от изследванията,които пускахме.


На мен доки ми каза, че е нормолно, заради хормоналните промени, но не беше разтегливо..   newsm78
Това ме учуди, а не, че го има..   Embarassed
Може да има малко и може да е нормално,след направена пълна мб и всичко е чисто.Ако ще раждате нормално нали трябва да сте сигурни,че родовият канал е чист.

# 36
  • Мнения: 2 850
Аз имах такова течение (безцветно, без дискомфорт) в началото на бременността и към 8-ми месец. Микробиологията в началото беше чиста, накрая имаше гъбички. Затова съветвам и аз да се направят изследвания.

# 37
  • Мнения: 373
Аз имах такова течение (безцветно, без дискомфорт) в началото на бременността и към 8-ми месец. Микробиологията в началото беше чиста, накрая имаше гъбички. Затова съветвам и аз да се направят изследвания.
И при мен е така, до шести месец беше чиста сега месец и половина с гъбички се занимавам.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Аз съм в трети месец - имах прозрачно, бяло, жълтеникаво, бежово и кафяво течение. Миналия ден пускахме микробиология и излезе чиста. Явно всякакво на вид може да е нормално, но аз също се притеснявах преди да видя резултатите  Peace естествено ако пак се появи някакво, пак наново ще се притеснявам, но засега поне съм спокойна  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 11
Искам да попитам .... Сега съм в началото на 35 седмица но от три дни много силно втвърдяване не корема в горната част. Няма болка но се усещат по отчетливо ударите на бебето... според вас това на какво се дължи.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Как може да се разбере дали получаваш контракции в ранна бременност? Сега влизам в 4 ти месец и си чувствам много странно корема, дори не мога да го обясня.

# 41
  • Мнения: 358
Искам да попитам .... Сега съм в началото на 35 седмица но от три дни много силно втвърдяване не корема в горната част. Няма болка но се усещат по отчетливо ударите на бебето... според вас това на какво се дължи.
Това са подготвителни контракции. Щом няма болка нямаш повод за притеснение.
Момичета, аз си родих на термина и даже вече сме си вкъщи  Heart Eyes Пожелавам на всички лека бременност и леко раждане  Peace

# 42
  • Мнения: 969
Miss July, усещането на контракциите е все едно целият ти корем става на топка, а и на пипане е твърд  Peace
Teddk, честито! Да сте живи и здрави и много да те радва бебончето  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 1 508
Как може да се разбере дали получаваш контракции в ранна бременност? Сега влизам в 4 ти месец и си чувствам много странно корема, дори не мога да го обясня.

Бих ти препоръчала да отидеш на лекар като се чувстваш така. Аз лично имах странно усещане на корема и се чудих дали са контракции или просто разтягане, или проблеми с червата. Преди два дни отидох по спешност, просто не исках да продължавам да се чудя. Оказаха се контракции, изписаха ми но-шпо. Мен лично ме притесни странната поза на бебето, седалищно, целият му гръбнак обърнат към външната част на корема, лицето забита във вътрешната.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Как може да се разбере дали получаваш контракции в ранна бременност? Сега влизам в 4 ти месец и си чувствам много странно корема, дори не мога да го обясня.

Бих ти препоръчала да отидеш на лекар като се чувстваш така. Аз лично имах странно усещане на корема и се чудих дали са контракции или просто разтягане, или проблеми с червата. Преди два дни отидох по спешност, просто не исках да продължавам да се чудя. Оказаха се контракции, изписаха ми но-шпо. Мен лично ме притесни странната поза на бебето, седалищно, целият му гръбнак обърнат към външната част на корема, лицето забита във вътрешната.
Аз по принцип пия 3×1 но шпа. Коремът ми не е твърд. Мисля, че неразположението идва от разширяващия се таз, защото ме болят ставите и коремът в ляво близо до костта. Ще видя как ще се чувствам тези дни и ще видя какво ще правя.

Общи условия

Активация на акаунт