Лидл - 91 Ледена епоха - втори дубъл за взимането на играчки

  • 114 470
  • 760
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 149
Доволни ли сте от BB крема на Сиен? Покрива ли добре несъвършенствата на кожата? Замества ли фон дьо тена, защото виждам, че е в два цвята и явно променя тена на лицето.
Може би е коментиран и съм пропуснала...
изкуших се и го купих онзи ден, за цената си е идеален - коригира тена на лицето, но няма покривността на фдт, на мен ми идва малко мазен, но кожата ми е смесена, а и ароматът му първоначално е малко натрапчив - мирише ми на Нивеа.. но след като се нанесе не се усеща
Има фактор и анти - ейдж състав  Mr. Green

Загледах ги доста и май ще си купя  Peace
А и щом подмладява  Laughing

# 646
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Доволни ли сте от BB крема на Сиен? Покрива ли добре несъвършенствата на кожата? Замества ли фон дьо тена, защото виждам, че е в два цвята и явно променя тена на лицето.
Може би е коментиран и съм пропуснала...
изкуших се и го купих онзи ден, за цената си е идеален - коригира тена на лицето, но няма покривността на фдт, на мен ми идва малко мазен, но кожата ми е смесена, а и ароматът му първоначално е малко натрапчив - мирише ми на Нивеа.. но след като се нанесе не се усеща
Има фактор и анти - ейдж състав  Mr. Green

Загледах ги доста и май ще си купя  Peace
А и щом подмладява  Laughing
Аз до сега фдт не съм ползвала и нямам база за сравнение. Но този крем ми допада, наистина лицето изглежда по различен начин след него, някак по-гладко. Аз лично юак бих си взела.

# 647
  • Мнения: 22 867
Доволни ли сте от BB крема на Сиен? Покрива ли добре несъвършенствата на кожата? Замества ли фон дьо тена, защото виждам, че е в два цвята и явно променя тена на лицето.
Може би е коментиран и съм пропуснала...

Прочетох/прехвърчах ги набързо/ уж коментарите, само за цветовете не разбрах - светлият много светъл ли е?
А тъмният дали е много тъмен? Обикновено средна хубост съм ползвала с нещо розовеещо, т.е. не най-светло,  не и тъмно, и сега не мога да реша. newsm78 bouquet

# 648
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 147
 Heart Eyes точките са при новия си собственик  Hug


Скрит текст:
и тук да благодаря за бонбоните   
Hug

# 649
  • Мнения: 5 149
Доволни ли сте от BB крема на Сиен? Покрива ли добре несъвършенствата на кожата? Замества ли фон дьо тена, защото виждам, че е в два цвята и явно променя тена на лицето.
Може би е коментиран и съм пропуснала...

Прочетох/прехвърчах ги набързо/ уж коментарите, само за цветовете не разбрах - светлият много светъл ли е?
А тъмният дали е много тъмен? Обикновено средна хубост съм ползвала с нещо розовеещо, т.е. не най-светло,  не и тъмно, и сега не мога да реша. newsm78 bouquet

Погледнах само тъмния и ми се стори добре. Подобен е като нюанс на ФДТ, който ползвам сега. Светлият цвят не го отворих. Телесни са, не розовеят.

# 650
  • Мнения: 545
Здравейте,
Има ли някой  комплекта за епилация? Как става епилирането, щом е без ленти?
Аз го имам. След като се разтопят определения според инструкцията кръгчета се нанася с шпатулката на малък участък като накрая на нанасянето гледаш да е мааалко по дебело. Изчаква се мъничко и издърпваш лесно и без да ти пари кола маската  директно от крака.

# 651
  • Мнения: 259
Исках от приятелка да меря нейни дънки от предишния път,като пускаха и ми станаха. Сега дали ще са същите, като кройка и материя?

# 652
  • София
  • Мнения: 404
Heart Eyes точките са при новия си собственик  Hug


Скрит текст:
и тук да благодаря за бонбоните   
Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Да благодарим на Лидъл,че ни дава възможност за запознанства с добри хора  bouquet

# 653
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Доволни ли сте от BB крема на Сиен? Покрива ли добре несъвършенствата на кожата? Замества ли фон дьо тена, защото виждам, че е в два цвята и явно променя тена на лицето.
Може би е коментиран и съм пропуснала...

Прочетох/прехвърчах ги набързо/ уж коментарите, само за цветовете не разбрах - светлият много светъл ли е?
А тъмният дали е много тъмен? Обикновено средна хубост съм ползвала с нещо розовеещо, т.е. не най-светло,  не и тъмно, и сега не мога да реша. newsm78 bouquet
Погледнах само тъмния и ми се стори добре. Подобен е като нюанс на ФДТ, който ползвам сега. Светлият цвят не го отворих. Телесни са, не розовеят.

 bouquet, beauty_magnolia! Намерих си време, след малко ще ги видя на живо!  Peace

# 654
  • София
  • Мнения: 1 966
И аз взех скиорско яке за 17лв. Simple Smile
Някой питаше за термочаши, на Вардар дори имаше в единичните бройки на -30% две опаковки с термочаши.

# 655
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Интересува ме уреда за варене на ориз.
Намерих мнения от миналата година и искам да питам дали е същия.
От разпродажба е, марката е Silvercrest.

# 656
  • Мнения: 48 023
Ми освен че е малък, не виждам в него нещо по-различно от останалите уреди за ориз

# 657
  • Мнения: 205
Благодаря ви за инфото за термочашите. Преди да погледна форума бях писала на Лидл, но оттам ми отговориха, че било промоционален продукт и нямали вече в наличност - бла-бла глупости!

# 658
  • Мнения: 3 459
Харесах си всички десени от момичешките, свежарски са: http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=48591
Остава само да са ок като качество, но като за градината и вкъщи няма му мисля много.

Пижамите също изглеждат много добре: http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=48588
Обмислям да купя две ако разбира се успея да се вредя  Mr. Green

# 659
  • Мнения: 7 848
Скрит текст:
Скрит текст:
Доволни ли сте от BB крема на Сиен? Покрива ли добре несъвършенствата на кожата? Замества ли фон дьо тена, защото виждам, че е в два цвята и явно променя тена на лицето.
Може би е коментиран и съм пропуснала...

Прочетох/прехвърчах ги набързо/ уж коментарите, само за цветовете не разбрах - светлият много светъл ли е?
А тъмният дали е много тъмен? Обикновено средна хубост съм ползвала с нещо розовеещо, т.е. не най-светло,  не и тъмно, и сега не мога да реша. newsm78 bouquet
Погледнах само тъмния и ми се стори добре. Подобен е като нюанс на ФДТ, който ползвам сега. Светлият цвят не го отворих. Телесни са, не розовеят.

 bouquet, beauty_magnolia! Намерих си време, след малко ще ги видя на живо!  Peace

Само моят ли два пъти ползван, се намери в кофата за боклук? Светлият. Няма такъв боклук. Или не се"сработи" с кожата ми. Лицето ми беше на петна и  имах усещане, че не съм си мила лицето.

Общи условия

Активация на акаунт