Бяла козметика - лице и тяло! (#3)

  • 106 762
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Здравейте,
Бихте ли ми помогнали в избора на крем за стягане на контура. Тази година навърших 50 г. Нямам бръчки, но кожата в долната част на лицето е отпусната.
Благодаря предварително!

Също смятам ,че няма крем/серум ,който да се справи с контура .  Peace Но давам идея за проба на този нов серум на Галеник ,който не съм ползвала и ефект не съм видяла ,но измазах два тестера и мога да твърдя ,че усещането на кожата ми е стягане ...като усещане физическо.  Peace Смятам да го придобия в цял размер !
 

# 721
  • Мнения: 1 424
Петя,Монца, благодаря ви за отзивите bouquet Нормална ми е кожата,затова много й се чудя Crazy

# 722
  • USA
  • Мнения: 7 309
Като споменахте серуми,ползвам вмомента на Шанел Blue serum.Много ми допадна на кожата и след като го привърша,ще подновя.Усещам я приятно напоена като след хидратиращ крем.30 мл ще ми стигне някъде за месец,мажа обилно сутрин и вечер.

На Клиник Анти блемиш серията съм ползвала преди няколко години.Освен пяната,нищо друго не бих подновила.Въобще Клиник не са ми най-предпочитана марка,въпреки че имат някои страхотни неща.

Предпожения за въпроси в заглавната страница? Ще правя нова тема.

# 723
  • Мнения: 1 110
Като споменахте серуми,ползвам вмомента на Шанел Blue serum.Много ми допадна на кожата и след като го привърша,ще подновя.Усещам я приятно напоена като след хидратиращ крем.30 мл ще ми стигне някъде за месец,мажа обилно сутрин и вечер.

На Клиник Анти блемиш серията съм ползвала преди няколко години.Освен пяната,нищо друго не бих подновила.Въобще Клиник не са ми най-предпочитана марка,въпреки че имат някои страхотни неща.

Предпожения за въпроси в заглавната страница? Ще правя нова тема.
Нещо свързано с как да подготвим кожата за новия сезон? Дали заради студената зима или заради повечето стоене на закрито, но кожата ми определено е загубила блясък и се нужда от съживяване преди пролетта!
Серумът на Шанел подходящ ли е за смесена кожа?  bouquet

# 724
  • Мнения: 4 734
Като въпрос за новата тема ще е добре да обсъдим какъв крем и слънцезащита мислим да ползваме с настъпването на пролетта и по-топлото време?

# 725

Общи условия

Активация на акаунт