Philips Lumea клуб – за копринено гладка кожа

  • 109 229
  • 1 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 622
Имам Philips Lumea от юли месец. Правя процедурите по схемата. Резултата е задоволителен, но не са изчезнали всички косми. Просто намаляха като гъстота и дебелина. Кожата ми е бяла, тънка, със светли и по-тъмни косъмчета.

# 16
  • Мнения: 5 892
Не съм пробвала Philips Lumea, но много бих искала,кожата ми е светла със средно тъмни косъмчета. Епилирам ръцете си 1 път на 10 дни, за останалото ползвам самобръсначка. Не търпя на болка.

# 17
  • Мнения: 233
И аз не съм пробвала Philips Lumea, но много бих искала. Кожата ми е светла, косъмчетата - тъмни, но не черни, ползвам обикновен епилатор.

# 18
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Имам Philips Lumea от март 2016 - тогава направих две серии през две седмици, но след това прекратих за лятото, защото мисля такива са препоръките. Кожата ми е бяла, косъмчетата са дебели на места ( заради използване на бръснач ) , на места са по-тънки, но са тъмни навсякъде - чудесни за третиране с уреда. Сега забременях и изчаквам отново , но след раждането ще подновя сесиите си, защото дори след 2 такива имах места, на които косъмчетата изчезнаха за цялото лято. Освен това имам и приставката за лице, която все още не съм ползвала и съм любопитна дали ще има същия ефект.  Peace

# 19
  • Мнения: 9 865
Имам го от няколко месеца, кожата ми е светла, космите тъмни. В началото много се колебаех дали си струва парите, защото никак не са малко, но на този етап инвестицията ми се струва оправдана.
Ползвам уреда за различни части на тялото и за лицето със съответните предпазители/приставки. Космите не изчезват напълно, но драстично оредяват и изтъняват, без досадния ефект на врастване. За мен ефектът е много добър, предвид факта, че с епилатор, коламаска или други процедури от този тип, космите ми винаги врастват. По принцип, лазерът е най-доброто средство от всичко, което съм изпробвала досега, Лумеата нареждам на второ място, заради удобството да се епилираш у дома и заради добрия ефект.

# 20
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Имам Лумеа от април месец, моделът с кабел и 250 000 импулса.
В началото правих процедурите на всеки две седмици и дойде периода на излагането на слънце и спрях от страх да не се пигментирам. Сега отново повтарям процедурите като включих и дъщеря ми, която е на 14 год.
При мен ефект определено се забелязва, а на местата, които бях тертирала предварително с кола маска и лазер космите изчезнаха напълно.
С по-тъмна кожа съм, а космите ми са кестеняви, не много плътни.

# 21
  • Мнения: 13 598
Здравейте,  кожата ми е средно тъмна,  склонна към бързо почерняване,  имах тъмни и плътни косъмчета.
Ползвам Лумия от 1 г. и резултатите са повече от чудесни, доволна съм от него.

# 22
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Кожата ми е средно тъмна с дебели и черни косми.
Имам Лумеа от януари 2015г, но поради бременност и кърмене започнах да ползвам уреда едва този месец.

# 23
  • Мнения: 3 020
Светъл тип съм - бяла кожа с руси косъмчета. Не съм ползвала Лумеа.
Епилирам се с кола маска и епилатор.  Peace

# 24
  • Мнения: 819

Моя приятелка има и много е доволна.Аз към се подлагала само веднъж на тази процедура и усетих ефектът на изсветляването и намаляване на окосмяването

# 25
  • София
  • Мнения: 186
Имам Philips Lumea SC2002  от началото на  2015 година някъде ,
кожата  ми е  тъмна и косъма също.
Искам да  споделя поразителния  ефект  от  този уред,
от  начало когато го получих като подарък бях  много редовна  в  използването му и  ефекта   беше  незабавен след  няколко процедури,бях изумена.
Космите  станаха  много меки,сетли  и  почти като мъхчета ,после  забременях  и спрях да  го ИЗползвам,защото прочетох че  не  се препоръчва в този случай.
От няколко  седмици пак започнах да го използвам и отново се убедих в ефекта  му.
Космите се  разредиха и изсветляха,дори има участъци на  които изчезнаха  напълно.
Благодаря  на  Philips и на  мъжа  ми Simple Smile за този уред-вълшебен  е!
ПРЕПОРЪЧВАМ НА  ВСИЧКИ,АКО БЪДЕТЕ  ПОСТОЯННИ В ИЗПОЛЗВАНЕТО МУ ЩЕ  СЕ ИЗУМИТЕ  КАТО МЕН  ОТ  ЕФЕКТА !!!

Последна редакция: чт, 13 окт 2016, 18:56 от viky_v

# 26
  • София
  • Мнения: 1 079
Притежавам уреда от почти 2 години, в началото го ползвах, както е препоръчано от производителя, след това, когато видя, че има нужда. Кожата ми е много бяла, чувствителна, космите са руси и тънки, не изчезват на 100%, но въпреки това, уреда е една от най-добрите ми покупки. Зоната на мишниците и интимната зона се повлияяха най-добре, тъй като там, космите са по-дебели. Сега правя няколкомесечна пауза и все още не е възстановен растежа на космите от преди третирането.
Препоръчала съм го на всички около мен. Peace

# 27
  • Мнения: 9 695
Philips Lumea 1991. Със средно тъмна кожа съм и много тъмни косми.
Бях си направила 3 процедури с изключително и неочаквано добър ефект. След това забременях ( Laughing ) и прекратих процедурите. Сега пак съм ги започнала. Отново съм след 3та процедура и отново ефекта е УАУ. Особено на подмишниците мога да се похваля с 80-90% редуциране.  Crazy
Темата ме подсети утре да си направя 4та процедура.  Mr. Green

# 28
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Кожата ми е тъмна, с тъмни косъмчета. Не съм ползвала досега Philips Lumea и ще се радвам ако това се случи.

# 29
  • Мнения: 29 827
Не съм пробвала Philips Lumea, но бих искала да опитам, защото смятам, че ще е много по-ефикасно от епилатор или друг начин за обезкосмяване. Кожата ми е светла със среднотъмни косъмчета.

Общи условия

Активация на акаунт