Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Късметлийска Тема 18

  • 31 994
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Блинкче, аз целия протокол съм написала, ти нищо не знаеш. Само един прогестерон ми липсва  Joy Joy Joy Исках да си имам база за сравнение, ако се налага да минавам пак. Сега вече не водя чак такива бележки, само ако имам преглед и изследвания.
Честно казано някъде до 7-8ден бях ОК, после ме тресна лудостта. Поне дните са по-малко от колкото при инсе и по-бързо ми минаха.
Но тест, пиклив, ми отчете много бледо, на стойност около 70-80 ... и все пак беше в контролно време. Коментирали сме ги тези неща, аз не че не мога да изчакам, просто исках да съм подготвена. Не обичам да рева пред хора. А този ден беше най-хубавата неделя в живота ми - ходих на кино, на разходка, на пазар. Хубав спомен  Heart Eyes , всички ще имате такива. Наистина вярвам в това! Днес ще се разходя до параклиса и ще запаля по една свещичка и за вас. Не съм набожна, но в позитивната енергия вярвам, затова ви пращам по много  Hug
Иначе, постъпи както го чувстваш.  Praynig

Сън, малко остава!  Praynig Praynig Praynig Имам добро предчувствие  Hug
Соренда, гадно е самото очистително към обяд  Sick (това очистително е по-гадно от самата ТВЛ)  иначе останалото е като за пункция. Стискам палци за добри резултати!

# 16
  • Мнения: 882
Блингче, страхотна синя тема!  bouquet Да ни е на късмет на всички!
Записвам се и аз прясно пунктирана  Crazy Викнали са ММ да даде матрЯл, така че се надявам все нещо да са извадили... Какво точно ще стане ясно на обяд.
Синеока, много яко това с бележките по дни, ще взема и аз да го пробвам сега.
Сън, рано е още за тестче, поне до 13 ден изчакай, за да е категорично положителен резултата.   Peace
Блинг, Solace, само търпение, позитивно мислене и бебешки песни  Hug

# 17
  • Мнения: 5 894
Оо и аз съм си записала всички подробности по дати за процедурите. Сравнявам, питам ги, чат пат ги дразня, ама все ме гони параноята, че нещо може да ми забравят.
Донякъде се радвам, че няма да правя теста в клиниката, но може да врътна един тест сутринта преди това, че да знам дали да пускам и ТСХ най-малкото. И мен лудостта ме обвзе два дни преди тест. Да видим сега как ще. Съмнява ме да изкарам така темерутски до края Rolling Eyes
И аз как искам да ходя навсякъде сега, ама предвид сезона се въздържам и ще пазя леглото.

# 18
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Мен някаква параноя ме гони, и всички изследвания ги правех там, задължително. Да са в една и съща лаборатория. И още не мога да се отърся ... пускам сега в Цибалаб и чак им се дразня  Joy
Аз първите дни бях много отекла, поради други причини и много лежах.

Лив, пожелавам ти същите бележки със сходен резултат  Praynig Praynig Praynig
Как си ти иначе, мина пункцията... чакаме новини  Praynig Praynig Praynig

Магнетик  Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 7 645
Сън, брои се от деня след инсето, т.е. ако днес е 12-ти ден вкл. и инсето, то е 11 ден след О.
Ако си имала тригер в деня преди инсето, от него са минали 12дни и би трябвало да се е изчистил, ноооо

Последния път когато на мен ми биха 10 000 ЧХГ до 13-тия ден от инжекцията имах положителни пикливи тестове, а кръвните бяха отрицателни. Пуснах 2 кръвни, защото не можех да повярвам, че ми се случва това.
В крайна сметка при мен се оказа, че в урината се чисти по-бавно каквато логика не открих.
Кръвния на 11-тия ден от тригера беше 0

За това и аз съм се подготвила за моя опит с клостила, ако стигна до тригер да правя кръвни на 11 и 13 ден, на пикливите няма да вярвам.
Щом ти е 11-ти ден, мисля в понеделник можеш да препишкаш тест, а за кръвен и днес става дори, но с малката уговорка, че може стойността ако е ниска да е отригера, но ако е 20 и нагоре, няма да е.
За да не влизаш във филми и ти като Блинг и като много други, както и аз включително, изчакай и в неделя или понеделник един кръвен Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 902
Брайда, тригер нямам никакъв. За това си бях казала неделя. ЛФ ми е макс 12 дни, което значи, че в неделя реално при мен е 1ви ден закъснение. Ако устискам ще го оставя за понеделник с готовност да тичам на кръвен:) Благодаря!  Hug Hug Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 7 645
хохох за без тригер, аз лично признавам май че не бих издържала, ама ти ако мислиш, че можеш, това ще е твоя ден Simple Smile  Hug

# 22
  • Мнения: 6 041
Кога успяхте? Чакайте да се запиша пък довечера ще дам отчет, че на работа е лудница. #Crazy
Лив, чакаме новини като те изпишат.
Соренда, ти в клиниката ли си била сутринта? И на мен ми точиха кръвчица.

# 23
  • Мнения: 3 126
Кога изписахте темата, че и новата я подкарахте?!
Записвам се и събирам всякакъв прашец!

# 24
  • София
  • Мнения: 692
Ехх, хайде и аз да се цопна в новата ни ПРЕКРАСНА темичка, Блинг  Heart Eyes Отново отлично изпълнение!!! Нека ни донесе само хубави емоции, положителни тестчета и здрави бебчета.

Естествено не пропускам да си събера и аз малко прашец, ако е останал, че ще ми трябва след 2 седмички...  newsm79

Блинг,
Скрит текст:
почвай да мислиш по въпроса да направиш група на малиновите мамчета, ако няма вече такава де Thinking (всъщност може и да има, ама аз да не знам... сори.. Blush) Нали съм много на "ти" с форумите, но... човек се учи докато е жив! Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 691
Боби, аз бях за набързо, само за мб и т.н. и не съм слизала до лабораторията.
И аз досега не съм пила очистително, нито съм пробвала свещички, нищо, само с една пълна упойка имам опит и беше супер Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 692
Аз пък съм пила един път очистително, когато ми беше лапароскопията... Е, няма по-гадно нещо от това  ooooh! Цяла нощ бях дежурна в ..... Операцията мина доста леко, но излизането от упойката..... беше АД! Чак до вечерта не можах да изляза от упойката.
Скрит текст:
над 30 пъти съм повърнала, не че имаше какво де... но...съдба

Е, всичко минава и заминава. Важна е каузата!   Peace

# 27
  • Мнения: 5 894
Ще правя разбира се Party Само да "станем" повече Rolling Eyes Даже може и да не е тук, ами и в социалните мрежи, така или иначе повечето се позапознахме лично Sunglasses
Рени, ок ли са изследванията Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 14 окт 2016, 16:09 от 💎Bling-a-ling💎

# 28
  • София
  • Мнения: 692
Ще правя разбира се Party Само да "станем" повече Rolling Eyes Даже може и да не е тук, ами и в социалните мрежи, така или иначе повечето се позапознахме лично Sunglasses
Дано не ви се налагат повече упойки. Аз навъртях седем за последните няколко години. Някои хора имат много повече, така че не се оплаквам. За щастие не съм имала проблем до сега. По-лоши спомени имам от една местна Confused
Рени, ок ли са изследванията Rolling Eyes
Напълно съгласна!  Hug
За момента информацията е като вчера... Сутринта звънях, при мен не е чисто, но док. не бил изписал рецепта все още. Казаха да звъня пак след 4...  Tired

# 29
  • Мнения: 5 894
Ехх да му се не види значи Confused Разчекнахме го док, направо не знам как смогва вече Rolling Eyes Може и те да ти се обадят Wink

Общи условия

Активация на акаунт