Какво бихте питали любим съфорумец ако се видите?

  • 11 999
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 30 143
След като прочетох снощи нещо в смешките имам желание, дори голямо желание, да седна на маса с
Diana D. Тази жена я възприех като зареждач на човешки батерии, гъделичкаща всички видове хумор, дори и залинелия такъв.
А, снощи и аз я четох. Laughing
Иначе бих желала на живо да видя Sharky*. Няма определена причина, просто ми е любопитно. А, и бих й отишла на гости, тя знае защо. Wink
Бих изпила едно смути, направено от Феята и бих хапнала баница, питка от Venetta, Лабрекс и компания. Blush

# 31
  • Мнения: 1 663
Мамасита...и кукомицинка

# 32
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
То майтапът си е майтап, но към тази точно съфорумка изпитвам непреодолимо и всеобхватно отвращение, далеч надминаващо простото форумно джафкане, така че всъщност никак не ви се иска да ни видите заедно. Никак.

# 33
  • Мнения: 3 677
 Сори, Джой, но не знаех, че положението е толкова безнадеждно. В този случай не ви искам на една маса, ще организираме няколко.  Simple Smile
Наблюденията ми са единствено от компроматите и наистина не ми изглеждаше на нещо повече от форумно джафкане, ясно.  Peace
ДианаД е чудесна! Забелязах я в бежанската тема, и, да не се изплаши само, но тя е единственият потребител от много години насам, по чиито профил съм кликала за да му прочета последните публикации. Моя любимка е. 
 Миската пък искала да ме изпитва?! Аз обаче ще съм подготвена за този удар под кръста и ще те чакам, Мис!!  Twisted Evil Ненапразно съм пратила синчето на училище, докато дойде ред да се изпитваме, току виж съм станала математически гений. За дебела какво да кажа, в момента точно не съм, но това при мен много лесно се променя, не се знае в кой точно период ще се срещнем, та винаги може да е актуално.

# 34
  • Мнения: 3 058
Уиш, аз само така си говоря. Твърдо гориво хич не мога да поркам, но пък имам такива ракийки у нас. За гости само. Идваш, пийваш и си тръгваш. И повече не ми стъпваш дОма.  Joy
За розето - нямаш никви дертове.
Аз ще го изстудя, а от теб мъфини с луканка. Joy

# 35
  • Мнения: X
Готово, Джони- мъфини с луканка, Голямата Пържола с гарнитура от малки пържолки и салата от кюфтенца. Само да не ме надушат веганите от последната тема! newsm43

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Готово, Джони- мъфини с луканка, Голямата Пържола с гарнитура от малки пържолки и салата от кюфтенца. Само да не ме надушат веганите от последната тема! newsm43

После да не пускаш тема "Защо пържоли с гарнитура от пържолки"

# 37
  • Мнения: X
Хммм, да взема да пусна, а? Само тревопасните ли ще пускат? Thinking

# 38
  • Мнения: 3 058
Това ми напомни как веднъж племенника вика на майка:
-Бабоо, ще напълниш ли едно прасенце с..кебапчета?  Joy

# 39
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сори, Джой, но не знаех, че положението е толкова безнадеждно. В този случай не ви искам на една маса, ще организираме няколко.  Simple Smile
Наблюденията ми са единствено от компроматите и наистина не ми изглеждаше на нещо повече от форумно джафкане, ясно.  Peace
Ами да ти пишат името с големи червени букви в призив към форумен хейт явно не само по моите стандарти е извън мяра, щом си докара и бан по случая. И спекулациите за личен живот и сексуална ориентация (много държи всички да са обратни въпросната особа) също не са приятни, камо ли сътворяването на блог специално за целта, че във форума се трие понякога. Години търпях с идеята, че просто е леко чалната, но вече всякакви граници са преминати и ми се повръща от 'специалното внимание'.

# 40
  • Down south
  • Мнения: 7 687
След като прочетох снощи нещо в смешките имам желание, дори голямо желание, да седна на маса с
Diana D. Тази жена я възприех като зареждач на човешки батерии, гъделичкаща всички видове хумор, дори и залинелия такъв.
+1 и то с голямо удоволдтвие!
Четох написаното от нея, смях се до сълзи, пак четох, пак се смях и накрая във веселбата не успях са се престроя навреме и си изпуснах изхода на магистралата.

# 41
  • Мнения: 3 677
Дайте  да я накараме да си направи блог или поне публично да може да я следваме във ФБ, или някъде. Тя пък колко нагло се скатава, някой да и пише, че има цял фен клуб тука и феновете са нетърпеливи!  Close  На мен не ми е удобно, срамежлива съм.

Джой, неприятна история, не знаех нищо по въпроса.

# 42
  • Мнения: 5 060
Подозирам, че във фейса има хиляди последователи, ама го раздава скромно.
Дано наистина ни даде достъп до нейното колоритно и четящо се на един дъх творчество.

# 43
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 329
Форумът е място за въпроси и отговори и бих си задала въпросите тук, без да чакам сгодна среща на живо. Обикновено на живо мен ме питат, а аз обичам да знам точно толкова за хората, колкото те са способни да споделят.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 3 953
меркантилница - какво й купи Шиши последно?
и рецептата за слаба и руса искам , ако е удобно де. Laughing
С кикамора  на шопинг бих отишла.
Джой ще ми покаже Прага  Hug и ще ми говори
за филми междувременно.
С Бижу и  densi за парфюми и козметика бих говорила.
Алена за апаратни процедури за лице и тяло.
Това на прима виста.

Общи условия

Активация на акаунт