Какво бихте питали любим съфорумец ако се видите?

  • 12 008
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Какво ще питате любим съфорумец ако излезете с него? С кого бихте искали да се срещнете? Какво бихте искали да правите заедно?
Как си представяте съфорумките в живота?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Единственият сигурен въпрос, който ще задам е "Как са котките?" Laughing
Всъщност нямам други подготвени въпроси.
Като се срещнем с любима съфорумка, разговорът просто върви и прекараното заедно време е приятно.
Убедих се и не се притеснявам от такива срещи.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 701
Аз виждам всички съфорумки, които искам.  Rolling Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Аз виждам всички съфорумки, които искам.  Rolling Eyes
Как става този номер?  Simple Smile Явно са ти на една ръка разстояние или просто плановете ви за пътуване са съвпаднали, ако е надалече.  Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 701
Аз виждам всички съфорумки, които искам.  Rolling Eyes
Как става този номер?  Simple Smile Явно са ти на една ръка разстояние или просто плановете ви за пътуване са съвпаднали, ако е надалече.  Simple Smile
Е не изведнъж и не едновременно. Просто с времето съм се срещнала с всички, които искам да видя. Все пак аз вися тук от 13-14 години Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 060
Чак пък нещо конкретно да питам...
Ако имаме желание за среща, то задължително имаме допирни точки, така че разговорът няма да е нито репетиран предварително, нито отметнат по точки в тефтера.  Grinning

# 6
  • Мнения: 43
Какъв модел анцунг си взе този сезон?

# 7
  • София
  • Мнения: 30 146
Нищо конкретно не бих питала, защото рядко се опитвам да си представя визуално съфорумките.
Няколко съфорумки свързвам с малки, китни, планински градчета и с уютни къщи, но не знам защо. Дори нямам представа къде живеят.
Няколко ника свързвам с готвене, трапеза, вкусотии и ми се иска да им отида на гости.eat

# 8
  • Мнения: 12 473
Аз искам само Мамасита да видя - дали и на живо е такъв дървен философ..)))
Иначе - и аз съм се виждала с повечето, които харесвам.

# 9
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 847
Е, ти ходиш в града й  - уговори си среща  Wink Simple Smile.

# 10
  • Мнения: 12 473
А, чак такъв зор нямам. Joy

# 11
  • Мнения: 9 571
С Мамасита и аз бих се срещнала  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 30 146
Аз бих искала да се съберат съфорумци на едно място и да гледам, дали наистина са такива по характер или е само образ във форума.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 701
Аз бих искала да се съберат съфорумци на едно място и да гледам, дали наистина са такива по характер или е само образ във форума.
Е нали има форумни сбирки, коледни, рождени дни?

# 14
  • София
  • Мнения: 30 146
Аз бих искала да се съберат съфорумци на едно място и да гледам, дали наистина са такива по характер или е само образ във форума.
Е нали има форумни сбирки, коледни, рождени дни?
Еее, не е същото. Имах предвид да ги гледаме в непринудени ситуации. Laughing

# 15
  • София
  • Мнения: 5 074
Ами освен Мамма и Татти да спретнат един Биг Брадър ?

# 16
  • София
  • Мнения: 30 146
Ами освен Мамма и Татти да спретнат един Биг Брадър ?
Joy

Ако спретнат "Биг Брадър", обещавам, че ще го гледам с интерес, макар че недолюбвам подобни формати. Не мога да си представя някои съфорумки под един покрив.

# 17
  • Мнения: 9 571
То вече има наша съфорумка в Брадъра  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 30 146
То вече има наша съфорумка в Брадъра  Laughing
Е, не е интересно да е само една. Аз не съм я засичала тук, макар че четох някъде из пресата, че Ирина е писала преди години във форума, ако е вярно. Аз искам по-колоритните личности да са вътре. Wink

# 19
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 847
И те са...?  Grinning

# 20
  • Мнения: 5 060
Е, за теб ако триутробната майка не е колоритна тогава не знам кой ще те насити с цвят.  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 30 146
Е, те са много и ме е страх да не пропусна някой. Blush

Бих сложила от всеки подфорум по няколко съформуки:
Скрит текст:
Как'Сийка, Мамасита, Лимонадената Джо, Шушон, Down Under, Beautyholicа, densi, a.l.e.n.a, Бижу, Лиляна, Янтра, Не се сърди човече, Тонка, AfterShock, Andariel, мама тиква, Герри, miss july, Акаша, Хърмаяни, Labrex, пеп-4о, i_peych, Labrador, Фея Кръстница ............  и др.
Надявам се да не се засегнат. Не ги познавам тези хора, но образът им във форума е много различен и ми е интересно как биха се стиковали хора, които имат толкова различни мнение по отношение на ежедневие, начин на хранене, професия, козметика и т.н.

Колоритна е Ирина, ама не е като да събереш горепосочените личности на една маса, в една кухня, в една къща. Peace

# 22
  • Мнения: 3 677
 Джой без Бумър??  Shocked

# 23
  • София
  • Мнения: 30 146
Не ги познавам всичките, но ето, че се разширява списъкът.

Бих искала напр. да видя Как'Сийка и Мамасита на една маса. Чудно ми е Как'Сийка колко време ще изтърпи теориите на Мамасита преди да я "посече" с думи. Laughing И по някое време Лиляна да се присъедини към тях, а за финал Герри, която да им обясни в каква грешка са.

Или да видя в една кухня Labrex, пеп-4о, Venetta и Фея Кръстница до тях, но да нямат достатъчно продукти и да избират: питка, торта, баница или смути (всички са прекрасни кулинари). Peace

Да видя напр. a.l.e.n.a, Beautyholicа, densi с/у някоя съфорумка, която се чуди какво е това Glossybox и защо е нужно да имаш Guerlain Meteorites Pearls или да си правиш филъри (с дълбоко уважение към познанията им в областта на козметика, разкрасителни процедури и т.н.)

Интересен би ми бил "сблъсък" м/у толкова различни (според мен) хора.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 301

И Мамасита без кукумицинка??  Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 25 647

Бих искала напр. да видя Как'Сийка и Мамасита на една маса. Чудно ми е Как'Сийка колко време ще изтърпи теориите на Мамасита преди да я "посече" с думи. Laughing

Силно се съмнявам, че Мамасита философства на маса. Има си форум за тази цел, все пак.  Laughing
Имам усещането, че на живо е много практична и енергоспестяваща жена (собствената енергия имам предвид), а по тази линия много ще си допаднем. На теория, защото на практика едва ли ще се окажем едновременно на едно и също място – аз съм дърта и дебела, а Мамасита такива не понася.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 058
Аааа с Мамасита върви и Елица.  Mr. Green
Аз пък ви се чудя от къде имате енергия да искате да ги видите на едно място?
На мен ми стигат Трещерица, кака Сийка, Уишмастърката и още 2-3, дето бих искала да видя.
Бих ги питала как да протакам зелето и каква ракийка да пийнем.  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 5 060
След като прочетох снощи нещо в смешките имам желание, дори голямо желание, да седна на маса с
Diana D. Тази жена я възприех като зареждач на човешки батерии, гъделичкаща всички видове хумор, дори и залинелия такъв.

# 28
  • Мнения: X
Джони, не слагам зеле и не пия ракийка. Никакво твърдо гориво не пия, обаче с една бутилка ледено розе можеш да ме подкупиш моментално.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 567
Меркантилница,
Ще я изпитам върху таблицата за умножение
И в същото време ще я разсейвам с въпроса ,
Защо лъже, че е руса и дебела,
Като всъщност е руса и слаба.  Mr. Green

# 30
  • София
  • Мнения: 30 146
След като прочетох снощи нещо в смешките имам желание, дори голямо желание, да седна на маса с
Diana D. Тази жена я възприех като зареждач на човешки батерии, гъделичкаща всички видове хумор, дори и залинелия такъв.
А, снощи и аз я четох. Laughing
Иначе бих желала на живо да видя Sharky*. Няма определена причина, просто ми е любопитно. А, и бих й отишла на гости, тя знае защо. Wink
Бих изпила едно смути, направено от Феята и бих хапнала баница, питка от Venetta, Лабрекс и компания. Blush

# 31
  • Мнения: 1 663
Мамасита...и кукомицинка

# 32
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
То майтапът си е майтап, но към тази точно съфорумка изпитвам непреодолимо и всеобхватно отвращение, далеч надминаващо простото форумно джафкане, така че всъщност никак не ви се иска да ни видите заедно. Никак.

# 33
  • Мнения: 3 677
 Сори, Джой, но не знаех, че положението е толкова безнадеждно. В този случай не ви искам на една маса, ще организираме няколко.  Simple Smile
Наблюденията ми са единствено от компроматите и наистина не ми изглеждаше на нещо повече от форумно джафкане, ясно.  Peace
ДианаД е чудесна! Забелязах я в бежанската тема, и, да не се изплаши само, но тя е единственият потребител от много години насам, по чиито профил съм кликала за да му прочета последните публикации. Моя любимка е. 
 Миската пък искала да ме изпитва?! Аз обаче ще съм подготвена за този удар под кръста и ще те чакам, Мис!!  Twisted Evil Ненапразно съм пратила синчето на училище, докато дойде ред да се изпитваме, току виж съм станала математически гений. За дебела какво да кажа, в момента точно не съм, но това при мен много лесно се променя, не се знае в кой точно период ще се срещнем, та винаги може да е актуално.

# 34
  • Мнения: 3 058
Уиш, аз само така си говоря. Твърдо гориво хич не мога да поркам, но пък имам такива ракийки у нас. За гости само. Идваш, пийваш и си тръгваш. И повече не ми стъпваш дОма.  Joy
За розето - нямаш никви дертове.
Аз ще го изстудя, а от теб мъфини с луканка. Joy

# 35
  • Мнения: X
Готово, Джони- мъфини с луканка, Голямата Пържола с гарнитура от малки пържолки и салата от кюфтенца. Само да не ме надушат веганите от последната тема! newsm43

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Готово, Джони- мъфини с луканка, Голямата Пържола с гарнитура от малки пържолки и салата от кюфтенца. Само да не ме надушат веганите от последната тема! newsm43

После да не пускаш тема "Защо пържоли с гарнитура от пържолки"

# 37
  • Мнения: X
Хммм, да взема да пусна, а? Само тревопасните ли ще пускат? Thinking

# 38
  • Мнения: 3 058
Това ми напомни как веднъж племенника вика на майка:
-Бабоо, ще напълниш ли едно прасенце с..кебапчета?  Joy

# 39
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сори, Джой, но не знаех, че положението е толкова безнадеждно. В този случай не ви искам на една маса, ще организираме няколко.  Simple Smile
Наблюденията ми са единствено от компроматите и наистина не ми изглеждаше на нещо повече от форумно джафкане, ясно.  Peace
Ами да ти пишат името с големи червени букви в призив към форумен хейт явно не само по моите стандарти е извън мяра, щом си докара и бан по случая. И спекулациите за личен живот и сексуална ориентация (много държи всички да са обратни въпросната особа) също не са приятни, камо ли сътворяването на блог специално за целта, че във форума се трие понякога. Години търпях с идеята, че просто е леко чалната, но вече всякакви граници са преминати и ми се повръща от 'специалното внимание'.

# 40
  • Down south
  • Мнения: 7 688
След като прочетох снощи нещо в смешките имам желание, дори голямо желание, да седна на маса с
Diana D. Тази жена я възприех като зареждач на човешки батерии, гъделичкаща всички видове хумор, дори и залинелия такъв.
+1 и то с голямо удоволдтвие!
Четох написаното от нея, смях се до сълзи, пак четох, пак се смях и накрая във веселбата не успях са се престроя навреме и си изпуснах изхода на магистралата.

# 41
  • Мнения: 3 677
Дайте  да я накараме да си направи блог или поне публично да може да я следваме във ФБ, или някъде. Тя пък колко нагло се скатава, някой да и пише, че има цял фен клуб тука и феновете са нетърпеливи!  Close  На мен не ми е удобно, срамежлива съм.

Джой, неприятна история, не знаех нищо по въпроса.

# 42
  • Мнения: 5 060
Подозирам, че във фейса има хиляди последователи, ама го раздава скромно.
Дано наистина ни даде достъп до нейното колоритно и четящо се на един дъх творчество.

# 43
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 329
Форумът е място за въпроси и отговори и бих си задала въпросите тук, без да чакам сгодна среща на живо. Обикновено на живо мен ме питат, а аз обичам да знам точно толкова за хората, колкото те са способни да споделят.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 3 953
меркантилница - какво й купи Шиши последно?
и рецептата за слаба и руса искам , ако е удобно де. Laughing
С кикамора  на шопинг бих отишла.
Джой ще ми покаже Прага  Hug и ще ми говори
за филми междувременно.
С Бижу и  densi за парфюми и козметика бих говорила.
Алена за апаратни процедури за лице и тяло.
Това на прима виста.

# 45
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
O, добре си ми дошла, с най-голямо удоволствие ще се поскитам около староместкия с теб Hug Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 3 677
 Лелееее, излезе ми име, руса,че и слаба  Crazy Направо за форумна красавица да се самономинирам, когато дойде време??
 Казах единствено, че в момента по една случайност не съм дебела, за слаба дума не съм обелвала! Че и двете сте от Варна, не знам къде ще се крия като реша да се прибера за малко другата година...
 

# 47
  • София
  • Мнения: 5 657
Искам да седна на една маса с Диана Д и с the Дорис. Знам, че после няма да мога да си събера мощите от земята от смях, ама на - най-самоубийствено искам Simple Smile

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Че и двете сте от Варна, не знам къде ще се крия като реша да се прибера за малко другата година...
Смятай... само да споменеш кога и ще завардим
града. По анцуга ще ме познаеш... мен де  Crazy

# 49
  • Мнения: 2 718
ох, направо ме засрамихте Embarassed Hug Благодаря, момичета. И аз ви харесвам много и би ми се искало да му седнем и да се наприказваме. Само да не е у нас, че много ме мързи да шетам и вече съм с примирила, че никога няма да стана Домакиня на годината. Ами не мога да съм всичко, 'кво да направя? Обаче много бих се възхитила на една среща с вас  Party
Нямам фейсбук- от около 4 години съм го махнала- нямам последователи никакви, щото там бях много потайна Simple Smile Имах много отдавна един блог, но там си поствах кьопавите стихотворения на английски, в период, когато слабо знаех езика, но имах желание да се изразявам на него хохохо. Пишехме верижна поезия на един форум американски и когато се разбра, че ще го затварят си прехвърлих нещата на блога и го зарязах да си стои неъпдейтнат.
Всъщност, тъй като съм болна и основно си лежа у дома- вие сте ми прозорчето към света, за което ви гушкам и ви обичам, пък даже и да спорим за нещо принципно. Принципните спорове не вредят на приятелските чувства.
 Hug

# 50
  • Мнения: 6 669
Четвърта страница и още никой не е изявил желание да види Ша? Rolling Eyes
Толкова ли бързо я забравихме? Laughing

# 51
  • Мнения: 9 571
Четвърта страница и още никой не е изявил желание да види Ша? Rolling Eyes
Толкова ли бързо я забравихме? Laughing
Ааа, не съм я забравила Simple Smile Помня лявото ѝ рамо и десния крак Joy

# 52
  • Мнения: 6 301
Четвърта страница и още никой не е изявил желание да види Ша? Rolling Eyes
Толкова ли бързо я забравихме? Laughing
Сакън, да не те прочете, че е забравена -веднага ще се размрази Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 30 146
Ако става дума за конкретни въпроси, бих питала:

Labrex, пеп-40, Venetta- как месят и готвят толкова много и хубави неща?
Фея Кръстница- би ли ми сготвила нещо от твоите пъстри гозби? (някои от продуктите, които използва, само съм ги чувала и ми е интересно да ги опитам.)
densi, a.l.e.n.a- ще ме гримирате ли веднъж поне?
Янтра- как се гледат 3 момчета? Лудница ли е?
YanaDG, milenaka- да поговорим за книги?
Лиляна- учителка по какво си?

# 54
  • Мнения: 5 060
Диана, можеш да си направиш фейсбук и да си останеш анонимна. Пускаш го тук, а ние идваме да четем и да цъкаме с език на таланта ти.

# 55
  • София
  • Мнения: 30 146
Диана, можеш да си направиш фейсбук и да си останеш анонимна. Пускаш го тук, а ние идваме да четем и да цъкаме с език на таланта ти.
Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 4 328
имам си любими съфорумки.
за една от тях искам да се оженя Laughing
една ми е много двуполюсна. току ме дразни, току ме кефи.
друга една да се надява да не я срещна Wink
няма да питам. разговорът ще си потече като ручейче Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 5 198
Бих се срещнала с много съфорумки на ,които бих стиснала ръката за куража,силата която са имали/имат.

Други просто бих наблюдавала,дали са такива и в живота.

# 58
  • Мнения: 1 504
Бих искала да срещна Херцогиня Фон Джо и да я питам как се справя с двете двойки близнаци....

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Какво ще питате любим съфорумец ако излезете с него? С кого бихте искали да се срещнете?
Нямам готов набор от въпроси, говорим си просто.
С почти всички, с които съм искала да се видя вече съм се видяла.  Mr. Green С повечето сме близки от доста години.
Една от най-близките ми приятелки в Бс, от 7-8г насам , познавам от тук, запознахме се през 2009г. По-късно, съвсем случайно, попаднах на още няколко много ценни за мен хора.

# 60
  • София
  • Мнения: 5 198
Сега като се замисля, бих попитала 2-3 съфорумки , дали са писали тази статия
Скрит текст:
http://www.maikomila.bg/за-мъките-на-готвенето/

# 61
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз виждам всички съфорумки, които искам.  Rolling Eyes
Мен не си. Значи не ме искаш, така ли? Аз пък те искам. И ще те питам за много неща, най-вече за децата и котарака, защото обичам да ми разказваш за тях.

От готвачките не искам никого. Имам някакви вътрешни резерви към хора, които обичат да готвят и особено към онези, които много държат да си покажат творенията.

Дидева ми е интересна и бих си говорила много с нея на образователни теми, но и не само.

# 62
  • Мнения: 7 519
меркантилница - какво й купи Шиши последно?
и рецептата за слаба и руса искам , ако е удобно де. Laughing
С кикамора  на шопинг бих отишла.
Джой ще ми покаже Прага  Hug и ще ми говори
за филми междувременно.
С Бижу и  densi за парфюми и козметика бих говорила.
Алена за апаратни процедури за лице и тяло.
Това на прима виста.
Аз съм скучна за шопинг Simple Smile. Обикалям само в 3-4 магазина  Peace

# 63
  • Мнения: 168
Такива прекрасни снимки има в кулинарските теми, истински шедьоври, за които само си мечтая... определено бих попитала някоя съфорумка дали иска да ми дойде на гости да ми сготви  Laughing

# 64
  • Мнения: 2 070
Само Сия ми се изплъзва.С другите се видях, поговорих, завързах приятелства.От някои се разочаровах, други заобичах.Едно е неоспоримо, когато имаме нужда от помощ, всички сме насреща

# 65
  • Мнения: 474
Лиляна - може ли да живее и ден без форума и защо е толкова неприятна и злобна към всички.
Мамасита - кога успява да обърне внимание на децата си.
Гери - какво я е сполетяло в живота, за да е такъв расист и да проявява толкова нетолерантност.
Андариел - не се ли полудява от стоене в къщи с години.
Жаклин - как успява да е толкова позитивна във всяка ситуация.
Янтра - как се гледат три момчета.
Калинка - как запазва самообладание, когато я плюят и обиждат несправедливо.
Извинете, не съм прочела, че ставало дума за любими съфорумки.  Само последните три са ми любими - другите не ги понасям.

Последна редакция: пн, 24 окт 2016, 04:14 от зелено мохито

# 66
  • Мнения: 22 036
Лиляна - може ли да живее и ден без форума и защо е толкова неприятна и злобна към всички.
Мамасита - кога успява да обърне внимание на децата си.
Гери - какво я е сполетяло в живота, за да е такъв расист и да проявява толкова нетолерантност.
Андариел - не се ли полудява от стоене в къщи с години.
Жаклин - как успява да е толкова позитивна във всяка ситуация.
Янтра - как се гледат три момчета.
Калинка - как запазва самообладание, когато я плюят и обиждат несправедливо.


Лиляна не е злобна, а по-скоро реагира на някаква ситуация, която я е подразнила. Според мен просто не и се пише дълго и пространно, а това звучи понякога като заяждане.

За Мамасита и аз се чудя.
Андариел отдавна не седи в къщи.
Жаки си е Жаки.
Янтра е родена за майка на отбор пакостници.
Калинка не съм засичала.
Аз, ако искам да питам нещо, пиша лично съобщение. Винаги са ми отговаряли хората, а и аз винаги отговарям.

# 67
  • Мнения: 3 916
Аз искам само Мамасита да видя - дали и на живо е такъв дървен философ..)))
Иначе - и аз съм се виждала с повечето, които харесвам.
И аз. и аз!!!

# 68
  • Мнения: 5 060
Лиляна не е злобна, а по-скоро реагира на някаква ситуация, която я е подразнила. Според мен просто не и се пише дълго и пространно, а това звучи понякога като заяждане.


Според мен е изключително откровена и това не се харесва на много хора, а и съм убедена, че масата не я разбира, но ако вникнат в казаното ще погледнат различно на нея.

# 69
  • Мнения: X
Една значителна част от постовете на Лиляна са разумни, но са поднесени по твърде неприятен начин. Други са резултат от целенасоченото ѝ търсене да захапе на всяка цена някой, който ѝ е неприятен и тогава изсмуква аргументи от пръстите. Ако я срещна, бих я попитала защо толкова ненавижда София и софиянци.

# 70
  • Мнения: 4 185
Форумът е място за въпроси и отговори и бих си задала въпросите тук, без да чакам сгодна среща на живо. Обикновено на живо мен ме питат, а аз обичам да знам точно толкова за хората, колкото те са способни да споделят.
По същия начин разсъждавам и аз.

Какво ще питате любим съфорумец ако излезете с него?  С кого бихте искали да се срещнете?

Все още нямам любими съфорумци. Забелязала съм някои от по-редовните потребители и все още си създавам впечатления. А и много често чета коментари без да гледам ника. Ако се видя с някоя няма да я питам нищо по-различно от тук. Разговори от типа "на разпит" не са ми по вкуса.

 Какво бихте искали да правите заедно?

Знам ли, да пием кафе, да се разходим, да си говорим за мода, рецепти, деца, впечатления от забележителности....ей такива неща, като с всеки познат, с който се срещам.

Как си представяте съфорумките в живота?

Не знам, но ми е интересно да видя някоя съфорумка, като показва снимки в "Покажи се".

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 6 591
Интересно ще ми е да видя събрани на една маса мис Джули,Рибозом,меркантилница,Дорис и Зандали.Това за мен са съфорумките със страхотно чувство за хумор. Laughing

# 72
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лиляна не е злобна, а по-скоро реагира на някаква ситуация, която я е подразнила. Според мен просто не и се пише дълго и пространно, а това звучи понякога като заяждане.
Според мен е изключително откровена и това не се харесва на много хора, а и съм убедена, че масата не я разбира, но ако вникнат в казаното ще погледнат различно на нея.
Според мен явно никога не си била обект на нейната "откровеност". За което, между другото, трябва да си благодарна Laughing

Не знам, но ми е интересно да видя някоя съфорумка, като показва снимки в "Покажи се".
Ако имаш път към Прага, обади се, ще ти задоволя любопитството Laughing

# 73
  • Мнения: 3 916
Непоискана откровеност. Лицемерието е другото име на доброто възпитание.
Бих попитала "откровената" как са заплатите на учителите.

# 74
  • Мнения: 5 060
Джо, била съм, не съм минала между капките. Ама толкоз ми дреме, че не съм запомнила защо и какво.

# 75
  • Мнения: 4 185
Джо, аз имах предвид да гледам снимки в "Покажи се" Simple Smile
Иначе с най-голямо удоволствие бих ти се обадила да се поразходим, ако имам път към Прага. Скоро няма изгледи да ходя някъде в чужбина, но някой ден може би. Ще ми е интересно.

# 76
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
темата е от типа леко тъпи лексиконски въпроси, в смисъл, че наистина, ако някой иска да попита някого, може да го направи във форума, а не да е специално при среща. Съответно, ако другият не желае да отговори, то защо пък ще го направи при среща.
Едва ли съм толкова любим съфорумец на всички, които се включиха с интерес към мен и въпроси, на които не веднъж съм отговаряла.
С любимите ми съфорумки така или иначе си говорим много и ако се срещна с тях, ще си говорим пак така, както тук. Нямам проблем и с нелюбимите да им кажа откровено какво мисля за тях и да се аргументирам защо.

# 77
  • Мнения: 2 052
Aз въобще не мисля, че Мушмула с 4те си мнения, които са все начални постове на теми в клюкарника, се интересува от някакви хипотетични въпроси. Акцентът тук очевидно е върху "любим съфорумец" - специфична фраза, която като тиквите редовно излиза на хоризонта през октомври, навреме преди началото на номинационния сезон.

# 78
  • Мнения: 22 036
Оооо, да. Време е за номинации  Mr. Green. Аз не участвам в подобни. Възрастни хора сме и можем да си кажем каквото искаме и без целия цирк, но е факт, че се събират сеирджии Simple Smile.

# 79
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джо, била съм, не съм минала между капките. Ама толкоз ми дреме, че не съм запомнила защо и какво.
Щом е било единично и не си запомнила, значи е било точно между капките. Като започне да никне във всяка тема, в която пишеш, и независимо от характера на дискусията намила все едно и също (за теб и характера ти), тогава пак ми се обади Wink.

Наистина е време за номинации, май най-добре да се пуска вече проучвателната тема, вместо лексикон след лексикон.

# 80
  • Мнения: 22 036
Джо, била съм, не съм минала между капките. Ама толкоз ми дреме, че не съм запомнила защо и какво.
Щом е било единично и не си запомнила, значи е било точно между капките. Като започне да никне във всяка тема, в която пишеш, и независимо от характера на дискусията намила все едно и също (за теб и характера ти), тогава пак ми се обади Wink.

Наистина е време за номинации, май най-добре да се пуска вече проучвателната тема, вместо лексикон след лексикон.

О, сега ще има дискусия кой да ги организира и пак ще се нищят категориите. Според мен е достатъчно да има две - "Не мога да понасям ..., защото..." и "Харесвам...., защото....".

# 81
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Миналата година беше ОК, зависи от сума фактори, най-вече колко настръхнали са съфорумците Laughing

п.п. пуснах общата тема, мислете сега категории Wink

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 15:56 от Лимонадената Джо

# 82
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Според мен е достатъчно да има две - "Не мога да понасям ..., защото..." и "Харесвам...., защото....".

Най- добре!

# 83
  • Мнения: 22 036
Аз усещам напрежението  Mr. Green.

Наистина не участвам в тези панаири, защото и аз съм слаба душа. Усетих се, че изпитвам неприязъм към някои потребители без да има нужда. Най-вероятно съм субективна, макар че с тях не съм си разменяла и дума.

Но като една клюкарка ще следя Simple Smile.

# 84
  • Мнения: 2 157
Аз усещам напрежението  Mr. Green.

Наистина не участвам в тези панаири, защото и аз съм слаба душа. Усетих се, че изпитвам неприязъм към някои потребители без да има нужда. Най-вероятно съм субективна, макар че с тях не съм си разменяла и дума.

Но като една клюкарка ще следя Simple Smile.

Да взема по едни пуканки да си правим компания?  Laughing

Като искам да попитам някого нещо - има си ЛС. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт