Какво бихте питали любим съфорумец ако се видите?

  • 12 016
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 074
Ами освен Мамма и Татти да спретнат един Биг Брадър ?

# 16
  • София
  • Мнения: 30 206
Ами освен Мамма и Татти да спретнат един Биг Брадър ?
Joy

Ако спретнат "Биг Брадър", обещавам, че ще го гледам с интерес, макар че недолюбвам подобни формати. Не мога да си представя някои съфорумки под един покрив.

# 17
  • Мнения: 9 574
То вече има наша съфорумка в Брадъра  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 30 206
То вече има наша съфорумка в Брадъра  Laughing
Е, не е интересно да е само една. Аз не съм я засичала тук, макар че четох някъде из пресата, че Ирина е писала преди години във форума, ако е вярно. Аз искам по-колоритните личности да са вътре. Wink

# 19
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 884
И те са...?  Grinning

# 20
  • Мнения: 5 060
Е, за теб ако триутробната майка не е колоритна тогава не знам кой ще те насити с цвят.  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 30 206
Е, те са много и ме е страх да не пропусна някой. Blush

Бих сложила от всеки подфорум по няколко съформуки:
Скрит текст:
Как'Сийка, Мамасита, Лимонадената Джо, Шушон, Down Under, Beautyholicа, densi, a.l.e.n.a, Бижу, Лиляна, Янтра, Не се сърди човече, Тонка, AfterShock, Andariel, мама тиква, Герри, miss july, Акаша, Хърмаяни, Labrex, пеп-4о, i_peych, Labrador, Фея Кръстница ............  и др.
Надявам се да не се засегнат. Не ги познавам тези хора, но образът им във форума е много различен и ми е интересно как биха се стиковали хора, които имат толкова различни мнение по отношение на ежедневие, начин на хранене, професия, козметика и т.н.

Колоритна е Ирина, ама не е като да събереш горепосочените личности на една маса, в една кухня, в една къща. Peace

# 22
  • Мнения: 3 677
 Джой без Бумър??  Shocked

# 23
  • София
  • Мнения: 30 206
Не ги познавам всичките, но ето, че се разширява списъкът.

Бих искала напр. да видя Как'Сийка и Мамасита на една маса. Чудно ми е Как'Сийка колко време ще изтърпи теориите на Мамасита преди да я "посече" с думи. Laughing И по някое време Лиляна да се присъедини към тях, а за финал Герри, която да им обясни в каква грешка са.

Или да видя в една кухня Labrex, пеп-4о, Venetta и Фея Кръстница до тях, но да нямат достатъчно продукти и да избират: питка, торта, баница или смути (всички са прекрасни кулинари). Peace

Да видя напр. a.l.e.n.a, Beautyholicа, densi с/у някоя съфорумка, която се чуди какво е това Glossybox и защо е нужно да имаш Guerlain Meteorites Pearls или да си правиш филъри (с дълбоко уважение към познанията им в областта на козметика, разкрасителни процедури и т.н.)

Интересен би ми бил "сблъсък" м/у толкова различни (според мен) хора.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 338

И Мамасита без кукумицинка??  Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 25 753

Бих искала напр. да видя Как'Сийка и Мамасита на една маса. Чудно ми е Как'Сийка колко време ще изтърпи теориите на Мамасита преди да я "посече" с думи. Laughing

Силно се съмнявам, че Мамасита философства на маса. Има си форум за тази цел, все пак.  Laughing
Имам усещането, че на живо е много практична и енергоспестяваща жена (собствената енергия имам предвид), а по тази линия много ще си допаднем. На теория, защото на практика едва ли ще се окажем едновременно на едно и също място – аз съм дърта и дебела, а Мамасита такива не понася.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 058
Аааа с Мамасита върви и Елица.  Mr. Green
Аз пък ви се чудя от къде имате енергия да искате да ги видите на едно място?
На мен ми стигат Трещерица, кака Сийка, Уишмастърката и още 2-3, дето бих искала да видя.
Бих ги питала как да протакам зелето и каква ракийка да пийнем.  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 5 060
След като прочетох снощи нещо в смешките имам желание, дори голямо желание, да седна на маса с
Diana D. Тази жена я възприех като зареждач на човешки батерии, гъделичкаща всички видове хумор, дори и залинелия такъв.

# 28
  • Мнения: X
Джони, не слагам зеле и не пия ракийка. Никакво твърдо гориво не пия, обаче с една бутилка ледено розе можеш да ме подкупиш моментално.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Меркантилница,
Ще я изпитам върху таблицата за умножение
И в същото време ще я разсейвам с въпроса ,
Защо лъже, че е руса и дебела,
Като всъщност е руса и слаба.  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт