Имате ли профил във Facebook?

  • 16 869
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 253
Имам профил. Редовно влизам   заради групата на класа на дъщеря ми и някои други свързани с танци и кулинария. Не мисля, че съм пристрастена. Снимки качвам  понякога, в последно време на красиви места където сме били.

# 61
  • София
  • Мнения: 7 011
Виц от темата за вицове, ама то си е вярно: Най-опасни са тези дето нямат Фейсбук - нито ги знаеш къде са, нито какво си мислят hahaha
Това ми харесва  Simple Smile
И другия: Навремето хората казваха "Ни вест, ни кост". Сега е "Ни лайк, ни пост".

Имам фб, но съм инкогнито...не публикувам снимки, даже ме дразни когато някой публикува в дневника ми снимки на децата ми, примерно от някакво събиране. Търпя го заради информация и графици на тренировки, у-ще, дет.градина. Иначе с кеф бих го затрила  ooooh!   Супер близки хора не са ми приятели във фб, дразнещ е този стремеж към сдобиване със знайни и незнайни приятели..за бройката.
И още хиляди неща са ми дразнещи, ама и вие сте ги споменали по-напред..

# 62
  • Мнения: 110
За мен най-фрапиращото е, когато някой ми се разсърди, че не го добавям в "приятели". Общо имам към 40 и няколко човека, като гледам да са минимална бройка, защото и аз като повечето от вас не го използвам за връзка с хората, а за следене на някаква информация, новини и групи. Най-фрапиращото, което ми се случи наскоро беше това, че една позната ме накара да и пратя скрин шот на това дали съм и в приятели или не. Не го намирам за нормално.  Thinking

# 63
  • Мнения: 14 490
Виц от темата за вицове, ама то си е вярно: Най-опасни са тези дето нямат Фейсбук - нито ги знаеш къде са, нито какво си мислят hahaha
Това ми харесва  Simple Smile
И другия: Навремето хората казваха "Ни вест, ни кост". Сега е "Ни лайк, ни пост".

Имам фб, но съм инкогнито...не публикувам снимки, даже ме дразни когато някой публикува в дневника ми снимки на децата ми, примерно от някакво събиране. Търпя го заради информация и графици на тренировки, у-ще, дет.градина. Иначе с кеф бих го затрила  ooooh!   Супер близки хора не са ми приятели във фб, дразнещ е този стремеж към сдобиване със знайни и незнайни приятели..за бройката.
И още хиляди неща са ми дразнещи, ама и вие сте ги споменали по-напред..

Много готино hahaha

Мен дори страниците на класа и на спортния клуб, в който дъщеря ми тренира и в които пускат информация не ме накараха да си направя профил. Справям се и така.

# 64
  • Мнения: 2 353
  Имам фейсбук и зная как да го използвам Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 2 276
Много са ми съмнителни хората които нямат фейсбук(скайп, Кю и т. н.), не пият, не ядат месо...  Laughing

# 66
  • Мнения: 22 036
Много са ми съмнителни хората които нямат фейсбук(скайп, Кю и т. н.), не пият, не ядат месо...  Laughing

Нали знаеш - опасни са хората без фейс бук, нито знаеш къде са, нито какво правят  Mr. Green.

# 67
  • Мнения: 14 490
Нито какво мислят Peace Това е по-страшното Wink

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Нямам фейсбук,не пия......но ям месо. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 14 490
Аз това много не го разбрах - Фейсбук към пороците ли спада Laughing

# 70
  • Варна
  • Мнения: 36 616
За мен е от най-лошите пороци - води до неконтролируемо пристрастяване Wink

# 71
  • Мнения: 2 157
За мен е от най-лошите пороци - води до неконтролируемо пристрастяване Wink

Aбе след година-две поотминава меракът. Wink

# 72
  • Варна
  • Мнения: 36 616
Аз го отрязах от раз . Ама на, пуста работа, дето се вика природата празно не търпи и сега на негово място е бг-мама  Joy

# 73
  • София
  • Мнения: 5 198
Аз го отрязах от раз . Ама на, пуста работа, дето се вика природата празно не търпи и сега на негово място е бг-мама  Joy
А тези и с бгмама и фейсбук Crazy
Направо сме за лудницата Joy

# 74
  • Мнения: 2 276
Down Under , така де... Joy

Общи условия

Активация на акаунт