Имате ли профил във Facebook?

  • 16 865
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, нямам ФБ.
Не ми е необходим. И инстаграм нямам, и Туитър.
Само класиките Скайп, Вайбър и Уотс Ъп, като последното е повече по принуда.
Предполагам, че когато децата си направят техни профили, обаче, и аз ще си направя, за да има някакъв контрол доколкото е възможно въобще.
Чета, че много от вас казват, че използват ФБ основно заради класа на детето. Аз съм в Азия и тук е много разпространен Уотс Ъп-а, всяка година се избира "майка на класа", която организира и следи нещата.

Последна редакция: пт, 18 ное 2016, 07:37 от Umma

# 76
  • Мнения: 732
Аз имах фейсбук профили го деактивирах. Бях се пристрастила и едвам успях да се откача. Та това си е чиста наркомания! Попадаш в един измислен свят, който постепенно ти замества реалния. Има чувства и болка, които обаче са преекспонирани. Хора, намираши се на хиляди километри ти бъркат в душата и ти нараняват чувставата. Абе, луда работа...

# 77
  • Мнения: 22 036
Аз това много не го разбрах - Фейсбук към пороците ли спада Laughing
Не, означава, че не можеш да следиш какво правят хората и току виж те изненадали Simple Smile.

Иначе, доста хора са си зависими и от тази гледна точка, може да се третира като порок. И с него, както и с всичко, въпросът е в дозата.

# 78
  • Мнения: 1 504
Никога не съм имала.
И не искам.

# 79
  • Мнения: 14 490
Аз това много не го разбрах - Фейсбук към пороците ли спада Laughing
Не, означава, че не можеш да следиш какво правят хората и току виж те изненадали Simple Smile.

Иначе, доста хора са си зависими и от тази гледна точка, може да се третира като порок. И с него, както и с всичко, въпросът е в дозата.

Какво толкова правят във фейсбук освен да нищят това, което обсъждаме ние тука и да си размятат захаросани коментари на снимките?

# 80
  • Мнения: 2 353
  Какво толкова правят във фейсбук освен да нищят това, което обсъждаме ние тука и да си размятат захаросани коментари на снимките?

Следят ей такива красоти:

  Има страхотни страници на художници, музиканти, музеи, изобщо всякакви прекрасности.

# 81
  • Мнения: 22 036
Ликриш, шега е, но явно няма да я схванеш.

# 82
  • Мнения: 2 596
Нямам фб и не ми е необходим. Имам вайбър и инстаграм.
Бих си направила фб примерно, ако напусна страната, за да имам връзка с родителите си. Баща ми има фб, но няма вайбър или друг апп, чрез който бихме могли да се чуаме/ си пишем често.

# 83
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ни си говорим по телефона.

# 84
  • Мнения: 14 490
Художници и музеи могат да се следят и с други средства. Повечето музеи вече имат приложения за смартфон Peace

# 85
  • Мнения: 73
Имах преди фейсбук но си го деактивирах.Имах големи проблеми заради една снимка която бях качила.Бившият и свекървата си помислили че на въпросната снимка в чаша с кафе има мъжки полов член Joy
Големи проблеми създадоха и в крайна сметка и до полицията ходих.
Полицаят се обади и предупреди да няма повече гадни обаждания и да не се говорят глупости..................
Спряха се слава богу.....

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 23 687
Имах преди фейсбук но си го деактивирах.Имах големи проблеми заради една снимка която бях качила.Бившият и свекървата си помислили че на въпросната снимка в чаша с кафе има мъжки полов член Joy
Големи проблеми създадоха и в крайна сметка и до полицията ходих.
Полицаят се обади и предупреди да няма повече гадни обаждания и да не се говорят глупости..................
Спряха се слава богу.....
Вместо да блокираш свекървата и бившия ти си затворила ФБ. Много... сталинско...

# 87
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Вместо да блокираш свекървата и бившия ти си затворила ФБ. Много... сталинско...
Като ги блокира, сякаш няма да се намерят "доброжелатели" да ги осведомяват.

# 88
  • Мнения: 9 706
Аз също не съм фен на Фейсбук заради някои подробности в 'политиката им'. Много трудно се навих да се регистрирам, направо едва ли не, защото ми трябваше.  Затова го ползвам така, че тези подробности да не ме засягат много, а в същото време да се възползвам от възможностите му.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 23 687
...Вместо да блокираш свекървата и бившия ти си затворила ФБ. Много... сталинско...
Като ги блокира, сякаш няма да се намерят "доброжелатели" да ги осведомяват.
Да. Маха роднини и приятели на мъжа.

Общи условия

Активация на акаунт