След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -199ღღ

  • 27 827
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 725
За книгата - трябваше да усети Йомер малко какви чувства е изпитала Дефне, виждайки книгата в ръцете на Из  Crossing Arms То няма начин ситуацията да е едно към едно, затова е измислено така, а и веднъж вече избърза краля, нареждайки й да се махне от Стил, сега ще бъде предпазлив и ще действа по друг начин срещу Памир, ще го остави сам да се изложи  Peace Защото най-лесно би го отстранил от пътя си, ако Дефне се разочарова от него, сега тя го вижда като приятел, не като претендент за сърцето й! И определено не би й харесало да разбере, че той играе номера на Йомер  Naughty Не знам още как, но според мен това, че Памир се свърза с Вани за обувките, беше капан на Йомер  Thinking Може да затъвам в конспиративни теории, но не ме напуска това усещане!  Rolling Eyes

Гале, то тогава трябва Йомер сам да е организирал тази интрига с плагиатството  Shocked На мен ми се струва прекалено  Thinking Ние и в миналата серия гадаехме по фрага с кого говори Памир и какви заговори крои срещу Йо, път то се оказа, че човека е толкова самотен, че си говори с бармана  ooooh!
Аз преди малко писах за бръмбарите в главата на Мерич, та нареждането на фръцльо Дафа да напусне работа е едно от тях. Толкова необмислено и нелепо, че нямам думи. В първи сезон, дори когато беше негова асистентка, дори когато и беше сърдит, винаги се е отнасял с нея внимателно, грижовно и меко, а сега, когато трябва да я носи на ръце и да и сваля звезди от небето, той се държи като африкански вожд  Rolling Eyes Доста неправдоподобно и неубедително, според мен  Crossing Arms

# 31
  • София
  • Мнения: 30 146
Е, тя уговорката беше, ако загуби Йомер, сега ще намерят начин да докажат, че е невинен и всякакви идеи за Лондон отпадат!  Stop Grinning
И да не го докажат, Йомер няма да позволи този самолет да излети. Wink Той за едно парти в какво състояние изпадна, а за ваканция в Лондон?

# 32
  • Мнения: 12 818

Самият факт, че Дефне отиде да благодари на Памир вместо на Йомер, макар че се поколеба за миг, показва на кого вярва в този момент. И Памир го каза на Йомер- тя не очаква от тебе нищо, дори не е помислила, че може този подарък да е от тебе. И си представям как би реагирала Дефне, ако Йомер ѝ беше казал, че книгата  не  е от Памир, дори и да не казва, че е от него /Йомер/. Веднага би го обвинила , че иска да злепостави братовчед си, защото ревнува от него. И побесня, вярно е, но за мене това е заради лъжата на Памир, а го заболя, защото Дефне дори не е допуснала, че може Йомер да ѝ е направил този подарък. Такава беше за мене ситуацията.

Така е Доре,  Peaceблагодари на Памир, но най-напред тръгна към Йомер. Peace
Под вярва разбирам да  му има някакво доверие. Дефне не вярва на Памир  в този смисъл както е вярвала на Йомер, защото го обича. Памир е просто колега,началник и тн. Тя и не допуска,че има някакъв интерес към нея.  Албертин го свързва с Памир от разговорите  в последните дни . За това и се върна към него.
Шюкрю е на път да разкрие истината за  книгата, и това ще стане и Дефне ще благодари на Йомер,убедена съм в това. Ще му дойде времето но не защото вярва, а защото ще оцени кой  какво е направил.
А дотогава Йомер ще страда,ще беснее и ще вилнее защото познава Памир,защото обича Дефне, защото трябва да разбере какво е преживяла   след него. И защото трябва да гледаме по -дълъг сезон на преоткриване. А дразнители около ДефОм ще има още....


Доре, какъв Лондон? Ти мислиш ли, че Йомер ще позволи тази ваканция? Wink

в някой друг живот Joy Joy Joy с някоя друга за Памир Joy Joy Joy
 Peace Всичко е игра.....да се дразни краля  Joy Joy Joy

# 33
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Не знам какво ще докажат, ама щом са стигнали да правят парти с Вани, и заглавието беше-Втори шанс.
Значи за да се съгласи Омер, бил е притиснат, което ме навежда че май няма да може да докажат  Thinking

# 34
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Доре, какъв Лондон? Ти мислиш ли, че Йомер ще позволи тази ваканция? Wink

.......
такива сцени са поискали от Мерич феновете. Peace
https://twitter.com/Meltem_Tuygun/status/790233603422715904
Тази сцена я видяхме само във фраг, но в серията липсваше.

Мише, не знам какво да мисля и какво да не мисля. Просто чакам да видя какво е намислила Мерич. Единственото, което ми е важно, е да има дефмери, и то за по- дълго. Ако имам тревоги, те са свързани с това. Другото са си вече личните ми предпочитания, които не са важни.

Скрит текст:
За книгата - трябваше да усети Йомер малко какви чувства е изпитала Дефне, виждайки книгата в ръцете на Из  Crossing Arms То няма начин ситуацията да е едно към едно, затова е измислено така, а и веднъж вече избърза краля, нареждайки й да се махне от Стил, сега ще бъде предпазлив и ще действа по друг начин срещу Памир, ще го остави сам да се изложи  Peace Защото най-лесно би го отстранил от пътя си, ако Дефне се разочарова от него, сега тя го вижда като приятел, не като претендент за сърцето й! И определено не би й харесало да разбере, че той играе номера на Йомер  :naughty
: Не знам още как, но според мен това, че Памир се свърза с Вани за обувките, беше капан на Йомер  Thinking Може да затъвам в конспиративни теории, но не ме напуска това усещане!  Rolling Eyes

Капан ЗА Йомер, подготвен с услужливата помощ на Памир- да, но Йомер да застраши сам фирмата си- абсурд. Но иначе съм съгласна, че Памир сам ще влезе в своя капан, дори без помощта на Йомер, въпросът е кога ще се случи. В момента, в който Дефне научи за книгата, Памир минава в графата "неблагонадеждни" и вече вероятно играта ще загрубее много. Суде и Транба ще ни се видят като ангелчета с бели крилца.

# 35
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Да се запиша в новата тема,че иде понеделник.

# 36
  • София
  • Мнения: 30 146
Доре, ходенето до Лондон ще се състои, ама ...... друг път. Wink Йомко изобщо няма да го интересува Памир, облог и т.н. Ще го попилее. hahaha

# 37
  • Мнения: 16 079

Самият факт, че Дефне отиде да благодари на Памир вместо на Йомер, макар че се поколеба за миг, показва на кого вярва в този момент. И Памир го каза на Йомер- тя не очаква от тебе нищо, дори не е помислила, че може този подарък да е от тебе. И си представям как би реагирала Дефне, ако Йомер ѝ беше казал, че книгата  не  е от Памир, дори и да не казва, че е от него /Йомер/. Веднага би го обвинила , че иска да злепостави братовчед си, защото ревнува от него. И побесня, вярно е, но за мене това е заради лъжата на Памир, а го заболя, защото Дефне дори не е допуснала, че може Йомер да ѝ е направил този подарък. Такава беше за мене ситуацията.

Така е ДореPeaceблагодари на Памир, но най-напред тръгна към Йомер. Peace
Под вярва разбирам да  му има някакво доверие. Дефне не вярва на Памир  в този смисъл както е вярвала на Йомер, защото го обича. Памир е просто колега,началник и тн. Тя и не допуска,че има някакъв интерес към нея.  Албертин го свързва с Памир от разговорите  в последните дни . За това и се върна към него.
Шюкрю е на път да разкрие истината за  книгата, и това ще стане и Дефне ще благодари на Йомер,убедена съм в това. Ще му дойде времето но не защото вярва, а защото ще оцени кой  какво е направил.
А дотогава Йомер ще страда,ще беснее и ще вилнее защото познава Памир,защото обича Дефне, защото трябва да разбере какво е преживяла   след него. И защото трябва да гледаме по -дълъг сезон на преоткриване. А дразнители около ДефОм ще има още....


Доре, какъв Лондон? Ти мислиш ли, че Йомер ще позволи тази ваканция? Wink

в някой друг живот Joy Joy Joy с някоя друга за Памир Joy Joy Joy
 Peace Всичко е игра.....да се дразни краля  Joy Joy Joy
не е тръгна първо към Йо ...ето на на видеото се вижда ,че първо тръгна към Памир и се спря после се върна към стъпалата за горния етаж,но в крайна сметка отиде при Памир

# 38
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Ма как ще се състои, вие знаете ли после Мера какво я чака, публичен линч. Те само за навъртането на Памир, около Дафа и вдигнаха такава олелия, представете си Лондон- сами двамата  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 12 818
нареждането на фръцльо Дафа да напусне работа е едно от тях. Толкова необмислено и нелепо, че нямам думи. В първи сезон, дори когато беше негова асистентка, дори когато и беше сърдит, винаги се е отнасял с нея внимателно, грижовно и меко, а сега, когато трябва да я носи на ръце и да и сваля звезди от небето, той се държи като африкански вожд  Rolling Eyes Доста неправдоподобно и неубедително, според мен  Crossing Arms

Диди от страни изглежда необмислено, но Йомер ревнува , Дефне е около Памир.
Около Дефне е свикнал да е  само Йомер, а тя виждаше само него.
Сега има дразнител, от Дефне се  интересува мъж и ревността  предизвиква Йомер, прави необмислени действия.
Та  в този смисъл разбирам желанието му за близостта на Дефне.

# 40
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Ма как ще се състои, вие знаете ли после Мера какво я чака, публичен линч. Те само за навъртането на Памир, около Дафа и вдигнаха такава олелия, представете си Лондон- сами двамата  Mr. Green

 Peace Това е още от самото начало, но все пак имаше някаква толерантност към героя. След лунапарка директно писаха, че искат Памир да си ходи, пък след миналата серия и на Мерич предложиха да си купува еднопосочен билет.

# 41
  • Мнения: 2 492
За новата тема  bouquet bouquet bouquet

# 42
  • Мнения: 12 818

 Peace Това е още от самото начало, но все пак имаше някаква толерантност към героя. След лунапарка директно писаха, че искат Памир да си ходи, пък след миналата серия и на Мерич предложиха да си купува еднопосочен билет.
Е това е нереално, какво ще гледат като ги събере на бързо .
 
 

# 43
  • Мнения: 9 388
...
Аз преди малко писах за бръмбарите в главата на Мерич, та нареждането на фръцльо Дафа да напусне работа е едно от тях. Толкова необмислено и нелепо, че нямам думи. В първи сезон, дори когато беше негова асистентка, дори когато и беше сърдит, винаги се е отнасял с нея внимателно, грижовно и меко, а сега, когато трябва да я носи на ръце и да и сваля звезди от небето, той се държи като африкански вожд  Rolling Eyes Доста неправдоподобно и неубедително, според мен  Crossing Arms
С Дорето си говорехме след фрага, преди да видим серията, че сигурно Дефне и Йомер са се сближили, за да ѝ казва Йомер да напусне СтилВагон и да затвори темата Памир. Да, ама не! Тя отива да му се кара за целувката и да му каже, че изобщо не е съгласна, пък той "Напусни СтилВагон, затвори темата Памир!" На Синан преди това Йомер каза, че тази работа доста се е проточила, ще ѝ сложи край, т.е. вече ще каже на Дефне какво трябва да стане и то ще стане.  Та си мисля, че с това Мерич иска да ни покаже, че Йомер изобщо не вярва на Дефне, че иска да избяга от него, мисли си, че всичко е както преди и само трябва да я извика и тя ще дойде. Оказа се, че кризата с модела точно това и доказа - тя е до него винаги, когато той има нужда. До него е, но си тръгва. А той иска тя да е винаги до него. Човекът просто отново ѝ казва как иска да бъдат нещата. Не пита, а дава нареждания.

Сега Дефне трябва да реши дали да се подчини на неговите нареждания или да продължи да отстоява решението си да стои настрана. Неговите нареждания просто показват как за него друг път няма, това е начинът да продължат нещата. Какво ще направи Дефне, защото тя е тази, която е объркана и не знае какво иска. Да видим дали просто ще се подчини или ще принуди Йомер да търси други начини да я върне при себе си.

Интересен е този момент, защото и двамата могат да променят подхода си към ситуацията. Йомер може да осъзнае колко болка е причинил на Дефне и да бъде по-нежен и настоятелен в ухажването, Дефне може просто да се предаде и да не се бори срещу това, което чувства и иска. Аз лично не знам какво искам или очаквам да направят. Като че ли предпочитам Дефне да се предаде пред увереността и настоятелността на Йомер, но от друга страна ми се иска той още малко да се потруди да спечели отново доверието ѝ, а не просто да казва "Напусни работата си, не се занимавай с Памир."

# 44
  • Perla
  • Мнения: 6 427

 Peace Това е още от самото начало, но все пак имаше някаква толерантност към героя. След лунапарка директно писаха, че искат Памир да си ходи, пък след миналата серия и на Мерич предложиха да си купува еднопосочен билет.
Е това е нереално, какво ще гледат като ги събере на бързо .
 
 





Ели, ами според мене е нереално и един цял сезон да се върти около интригата с Памир и гоненицата на Йомер и Дефне. Все пак би трябвало да има начин да се излезе от тоя кръг. Факт е, че и повечето фенове недоволстват от това връщане към първия сезон, само че сега с обратен знак.

Скрит текст:
...
Аз преди малко писах за бръмбарите в главата на Мерич, та нареждането на фръцльо Дафа да напусне работа е едно от тях. Толкова необмислено и нелепо, че нямам думи. В първи сезон, дори когато беше негова асистентка, дори когато и беше сърдит, винаги се е отнасял с нея внимателно, грижовно и меко, а сега, когато трябва да я носи на ръце и да и сваля звезди от небето, той се държи като африкански вожд Rolling Eyes Доста неправдоподобно и неубедително, според мен  Crossing Arms
С Дорето си говорехме след фрага, преди да видим серията, че сигурно Дефне и Йомер са се сближили, за да ѝ казва Йомер да напусне СтилВагон и да затвори темата Памир. Да, ама не! Тя отива да му се кара за целувката и да му каже, че изобщо не е съгласна, пък той "Напусни СтилВагон, затвори темата Памир!" На Синан преди това Йомер каза, че тази работа доста се е проточила, ще ѝ сложи край, т.е. вече ще каже на Дефне какво трябва да стане и то ще стане.  Та си мисля, че с това Мерич иска да ни покаже, че Йомер изобщо не вярва на Дефне, че иска да избяга от него, мисли си, че всичко е както преди и само трябва да я извика и тя ще дойде. Оказа се, че кризата с модела точно това и доказа - тя е до него винаги, когато той има нужда. До него е, но си тръгва. А той иска тя да е винаги до него. Човекът просто отново ѝ казва как иска да бъдат нещата. Не пита, а дава нареждания.

Сега Дефне трябва да реши дали да се подчини на неговите нареждания или да продължи да отстоява решението си да стои настрана. Неговите нареждания просто показват как за него друг път няма, това е начинът да продължат нещата. Какво ще направи Дефне, защото тя е тази, която е объркана и не знае какво иска. Да видим дали просто ще се подчини или ще принуди Йомер да търси други начини да я върне при себе си.

Интересен е този момент, защото и двамата могат да променят подхода си към ситуацията. Йомер може да осъзнае колко болка е причинил на Дефне и да бъде по-нежен и настоятелен в ухажването, Дефне може просто да се предаде и да не се бори срещу това, което чувства и иска.
Аз лично не знам какво искам или очаквам да направят. Като че ли предпочитам Дефне да се предаде пред увереността и настоятелността на Йомер, но от друга страна ми се иска той още малко да се потруди да спечели отново доверието ѝ, а не просто да казва "Напусни работата си, не се занимавай с Памир."

Дани, а аз искам и двамата да се предадат пред любовта си- Дефне отново да повярва на Йомер, да бъде до него и с него, но да се научи да не губи себе си, а Йомер пък да се научи да уважава личността на своята любима, да уважава нейната свобода и да я подкрепя в желанието ѝ да бъде себе си. Всъщност Дефне на Йомер дължи откриването на нейната най- съкровена истинска същност- да бъде творец, талантлив творец, който влага своята чувствителна душа. И мисля, че това е възможност и за него да покаже колко я цени, ако я върне към дизайнерството, което е онова, което ѝ приляга, а не да се занимава с кашони и вентилатори.

Общи условия

Активация на акаунт