На кая дата ви превеждат майчинство 2

  • 108 954
  • 678
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте и то мен.Четох,четох и тотално се обърках и за това директно питам.
Родих на 1 септември и на 28 НОември ми изтече и последния болничен(135 дни).Интересува ме когада очаквам,евентуално,първото майчинство.Знам кои дни се превеждат парите,така че за това няма да Ви питам.Позната ми каза,че Декемврийските щели да ги пускат до карая на годината,защото трябвало да си приключат с документацията.Има ли нещо вярно,и мен ще ме огрее ли.или да не се надявамтози месец да видя пари.


Ти си подала всички необходими документи в работата след като ти изтече болничния,нали?
До 10 ти декември трябва да ти представят документите в НОИ.Тогава ще ти изчистят целия ноември.Би трябвало на 22 ри декември да получиш и декември,но не е сигурно.Зависи кога ще ти представят декларацията и НОИ кога ще я обработят

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Здравейте и то мен.Четох,четох и тотално се обърках и за това директно питам.
Родих на 1 септември и на 28 НОември ми изтече и последния болничен(135 дни).Интересува ме когада очаквам,евентуално,първото майчинство.Знам кои дни се превеждат парите,така че за това няма да Ви питам.Позната ми каза,че Декемврийските щели да ги пускат до карая на годината,защото трябвало да си приключат с документацията.Има ли нещо вярно,и мен ще ме огрее ли.или да не се надявамтози месец да видя пари.


Ти си подала всички необходими документи в работата след като ти изтече болничния,нали?
До 10 ти декември трябва да ти представят документите в НОИ.Тогава ще ти изчистят целия ноември.Би трябвало на 22 ри декември да получиш и декември,но не е сигурно.Зависи кога ще ти представят декларацията и НОИ кога ще я обработят
Да,всичко съм подала.То е само декларация де,но я дадох в началото на Ноември. Надявам се да са я подали още тогава,поне болничните винаги ги подаваха много бързо. БЛАГОДАРЯ за инфото.

# 107
  • Мнения: 442
Добро тро, мами Simple Smile има превод  Wink

# 108
  • Мнения: 8
към коя банка сте.

# 109
  • Мнения: 442

първа инвестиционна

# 110
  • Мнения: 8
ние сме към ОББ Simple Smile

# 111
  • Мнения: 442

предполагам, че до края на деня трябва да ви ги преведат Simple Smile

# 112
  • Мнения: 8
ДА има превод благодаря



# 113
  • Мнения: 11
 вече е 5 а нямам превод

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

А сигурна ли си,че трябва да имаш?
Скоро да ти е изтекъл болничен/декларация?На коя дата точно?

# 115
  • Мнения: 11
Родих на 26 октомври 2016 и болничния ми е до 6 декември

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Родих на 26 октомври 2016 и болничния ми е до 6 декември

Трябвало е да получиш парите за ноември.Пиши мейл и питай защо не си получила

# 117
  • Мнения: 10
здравейте искам да попитам дали имате забавяне с превода на майчинството?миналия месец ми преведоха парите на 1-ви но до днес нямам нищо.

# 118
  • Мнения: 442
здравейте искам да попитам дали имате забавяне с превода на майчинството?миналия месец ми преведоха парите на 1-ви но до днес нямам нищо.
здравей, аз получих още вчера.

# 119
  • Мнения: 68
 Здравейте ! Искам да попитам дали 2-рата година може отново да се получава минимално майчинство ? Казаха ми,че това било възможно,но имало доста процедури,вярно ли е ?Благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт