за разбирането и вманиачването

  • 2 411
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 206
sl, повдигна и още една болна за мен тема- подмятанията и въпросите. Ей направо полудявам като чуя на колко си, женени сте, а бебе, кога ще мислите. До сега казвах, че ние  рано, че искаме да си поживеем, но това не помага, защото следва е как ще сте млади, за кога ще живеете.
Не ми стига, че на мен ми е болно от толкова много неща, имаше момент, в който гледах всички жени дали са бременни, сега ми се свива сърцето при вида на количка, ами трябва да се боря с глупавите съвети и въпроси,
Днес  си мислих за вчерашния разговор, признавам си много ми е болно все още, но ми стана още по-криво, защото този човек знае през какво минавам в момента и ми говори така., изобщо не разбирам таквоа поведение. майка ми колкото ид а ме обича и тя се опитва да ми вкара такива съвети, но наситина никой, който не е минал по този път не разбира, ами влошава положението

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: wa_wa
sl, повдигна и още една болна за мен тема- подмятанията и въпросите. Ей направо полудявам като чуя на колко си, женени сте, а бебе, кога ще мислите. До сега казвах, че ние  рано, че искаме да си поживеем, но това не помага, защото следва е как ще сте млади, за кога ще живеете.
Не ми стига, че на мен ми е болно от толкова много неща, имаше момент, в който гледах всички жени дали са бременни, сега ми се свива сърцето при вида на количка, ами трябва да се боря с глупавите съвети и въпроси,
Днес  си мислих за вчерашния разговор, признавам си много ми е болно все още, но ми стана още по-криво, защото този човек знае през какво минавам в момента и ми говори така., изобщо не разбирам таквоа поведение. майка ми колкото ид а ме обича и тя се опитва да ми вкара такива съвети, но наситина никой, който не е минал по този път не разбира, ами влошава положението


Ей - ВА  Grinning , не ме карай да пиша тук/май нямам право  Embarassed /, но ако това неразбиране е на мъж ти, хмммммммм - пила съм я таз бира!  Close
Напред и нагоре - нали помниш  Wink . С теб съм  Sunglasses - винаги  Sign Exclamation

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Хей Шанка, какво право какви 5 лв, я да не се карам. Не е мъж ми тоз човек, леля ми е. Ако беше мъж ми вече да съм си хванала влакчето за Бургас и да го оставя малко да се усети, но не е той. Добра душа ми е, много се притеснява и м разбира и търпи, че напоследък съм непредсказуема

# 18
  • Мнения: 4 399
Цитат на: Teddie
И най-много от всичко мразя някой да ми казва да се успокоя и да не мисля и да ме гледа съжалително,а да знам със сигурност че въобще не му пука за нищо освен за собствените му проблеми.


ТоЧно така се полуЧава много Често. Ако отворя дума за това което мен ме вълнува, ме гледат все едно съм извънземно. Казват някоя глупост от сорта Че трябва да се успокоя и то ще стане и продължават да ме засипват със собствените си проблеми...

Перла, много съжалявам Че така се е слуЧило при теб! Да те уволнят си е гадно, да те уволнят по такива приЧини е много болезнено. Дано да си намериш скоро друга работа! И сега си знаеш веЧе, пълно мълЧание. Според немското трудово законодателство докато си в изпитателен срок могат да те уволнят без абсолютно никакви приЧини. След това веЧе е по-трудно защото трябва да се обосноват официално, а това Че искаш да имаш дете не е приЧина. Аз отдавна съм минала изпитателния срок, но при нас текат перманентни съкращения и затова и сега си трая, Че могат да ме уволнят уж под формата на съкращение ако знаят какво ми е в главата...

Общи условия

Активация на акаунт