VIP Brother 2016 - тема 7

  • 286 656
  • 4 256
  •   1
Отговори
# 4 200
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Кога е финалът?  Rolling Eyes

# 4 201
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
В петък, Кънчев каза, че остават две седмици.

# 4 202
  • София
  • Мнения: 2 424
Не е Шекспир, много хора като мен са бъркали през годините включително и Татяна Дончева на няколко пъти в интервюта, затова може и да излиза в гугъл, но си е на руския писател Александър Островски.

Не просто ще се срамувам в ъгъла, а направо ще се застрелям. Първо Луна, сега и това Simple Smile.  Ох, заболя ме жлъчката.

Добре, че стигнах до твоя пост, щото вече взех да се приближавам към ъгъла и да се срамувам. Майтап на страна ама взех да ровя и да търся пълен списък на произведенията на Шекспир..... -  не гарантирам, че му знам всички произведения/ по известните да, ама другите.../, ама нямам спомен за такова. Щях да звъня на майка ми, че има някъде около 4 тома негови произведения, може пък да има и списък, после си казвам, може пък да е цитат от негово произведение.... абе тотален сбръч...

# 4 203
  • Мнения: 374

Има един въпрос, който не ми дава мира- защо тази Емануела е трън в очите на всички. За Интелигенцията разбрахме- овехтели персонажи, които не прощават нечия актуална кариера- затова я нападат безпощадно иначе нейната посестрима Рени се радва на добро отношение вътре, нещо май пак проблем със стандартите виждам newsm78.
 Това, което ми е по интересно обаче са мненията в темата- болшинството от вас си промениха мнението за нея като човек с голямата условност, че не слушат чалга, разбира се baby_neutral Laughing Обаче все ще се прокрадне едно- "леко простовата", "еди кога си трябваше да се държи на ниво","няма речник и образование" и т.н и т.н. -Е тя еталон за перфектност ли е, наръчник за IQ тест ли е или просто една земна и прилично държаща се  жена. И какво точно изисквате не разбирам newsm78- точен човек с прилично поведение, отстояваща себе си, не позволяваща да я мачкат разни псевдо интелигенти и дърти номенклатури да я опипват.
Е, аз ще го кажа, защото не съм си променяла мнението за нея от самото начало- кефи ме, защото е НОРМАЛНА и без предрасъдъци, много интуитивна и сдържано показна(изключая провокациите към нея), интелектуално не се е изложила и грам повече от "великият Гетсби- Торнев, не е претендиала за мисли нито на Декарт нито на Сократ,... е това че мазните манджи на Ути не й се нравят, не повод за анатемосване. А това че пее чалга,( Бъррррр обрив получавам вече от таи дума), хич не ми влияе. Музика характерна за Балканския регион (забранявана десетилетия у нас и слушана под сурдинка у дома), от чиято част сме и ние, трябва да изживее своя път на развитие- времето е най- добрия съдник. Peace
Това, че всички с претенции се възхищават на сериозното изкуство ме разсмива искрено. Тази пуста опера на която всички себични културтрегери се опират в днешно време е била една масова "чалга" преди векове- опювана и всенародна забава за простолюдието, виж църковното хорово изкуство е било върхът. Та, така мили мои не се срамувайте да си признаете, че харесвате Емануела, въпреки че не слушате чалга Embarassed Laughing Embarassed

# 4 204
  • Мнения: 68 788
Не е трън в очите на всички. Аз казах, че е народен човек, нормален, земен...допада ми.

# 4 205
  • Мнения: 14 830
Не е трън в очите на всички. Аз казах, че е народен човек, нормален, земен...допада ми.
То и от анкетата си личи, че доста хора я харесват.Аз също.

# 4 206
  • Мнения: 374
Не е трън в очите на всички. Аз казах, че е народен човек, нормален, земен...допада ми.

Тета, не визирам изключенията, такива винаги има, но все си мисля, че Емануела е малко повече от нормален, земен и народен човек- тя притежава точно това на което казваме природна интелигентност.

# 4 207
  • Мнения: 7 090

Има един въпрос, който не ми дава мира- защо тази Емануела е трън в очите на всички. За Интелигенцията разбрахме- овехтели персонажи, които не прощават нечия актуална кариера- затова я нападат безпощадно иначе нейната посестрима Рени се радва на добро отношение вътре, нещо май пак проблем със стандартите виждам newsm78.
 Това, което ми е по интересно обаче са мненията в темата- болшинството от вас си промениха мнението за нея като човек с голямата условност, че не слушат чалга, разбира се baby_neutral Laughing Обаче все ще се прокрадне едно- "леко простовата", "еди кога си трябваше да се държи на ниво","няма речник и образование" и т.н и т.н. -Е тя еталон за перфектност ли е, наръчник за IQ тест ли е или просто една земна и прилично държаща се  жена. И какво точно изисквате не разбирам newsm78- точен човек с прилично поведение, отстояваща себе си, не позволяваща да я мачкат разни псевдо интелигенти и дърти номенклатури да я опипват.
Е, аз ще го кажа, защото не съм си променяла мнението за нея от самото начало- кефи ме, защото е НОРМАЛНА и без предрасъдъци, много интуитивна и сдържано показна(изключая провокациите към нея), интелектуално не се е изложила и грам повече от "великият Гетсби- Торнев, не е претендиала за мисли нито на Декарт нито на Сократ,... е това че мазните манджи на Ути не й се нравят, не повод за анатемосване. А това че пее чалга,( Бъррррр обрив получавам вече от таи дума), хич не ми влияе. Музика характерна за Балканския регион (забранявана десетилетия у нас и слушана под сурдинка у дома), от чиято част сме и ние, трябва да изживее своя път на развитие- времето е най- добрия съдник. Peace
Това, че всички с претенции се възхищават на сериозното изкуство ме разсмива искрено. Тази пуста опера на която всички себични културтрегери се опират в днешно време е била една масова "чалга" преди векове- опювана и всенародна забава за простолюдието, виж църковното хорово изкуство е било върхът. Та, така мили мои не се срамувайте да си признаете, че харесвате Емануела, въпреки че не слушате чалга Embarassed Laughing Embarassed


 newsm10

# 4 208
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Защо да е трън в очите, просто не ми харесва, виждам, че в темата доста я харесват, нищо лошо няма в това хората да са различни.Чалгата няма нищо общо, не ми харесва като жена, като визия, като език, като интелект, като поведение, защо трябва да крия ако я харесвам newsm78

# 4 209
  • Мнения: 1 011
Лично аз не изисквам нищо от никого, казвам си мнението, а то е отрицателно от самото начало, но пък не виждам моето мнение какво значение трябва да има за Емануела или някой друг.

Анкетата е провокирана от Лара (и от Мари), която след излизането си намекна, че едва ли не който подкрепя Емануела не харесва човека Емилия, а подкрепя именно чалга певицата т.е всички гласували са чалга фенове. Е вижда се така ли е или не. След малко пускам резултатите и новата тема  Peace

# 4 210
  • София
  • Мнения: 62 595
Откъде изскочи тази Емилия пък, сега?

# 4 211
  • Мнения: 68 788
Ай стига сме спорили,че жлъчките ще ни заболят  Mr. Green

# 4 212
  • Мнения: 2 650
sincerita, за повечето пишещи тук Емануела не е трън в очите, но пък иначе съм  съгласна с поста ти,  че когато някой приема само по корицата,  то той най-вероятно  е бил достатъчно повърхвностен или мързелив, за да не прочете съдържанието
  П.П.Обаче...не съм съгласна с това за операта -тя никога не е била масовка,камо ли достъпна за просотлюдието и в този смисъл "чалга" .

# 4 213
  • Мнения: 2 811

Има един въпрос, който не ми дава мира- защо тази Емануела е трън в очите на всички.


захапаха я жените най-вече от женска ревност и злоба. Емануела си има земен сексапил и е единствената сексапилна  жена там. На другите все нещо им хлопа. Глория пълно куку, Деси е вулгарна и злобна, Надя е някаква безцветна сянка, прекалено слаба, и май както се оказа и тя злобновата.


Емануела  има  сексапил и привлича мъжете, женките се дразнят. После пъ се присъедини ъм клана на Миглена и тогава вече си стана враг.

Ама Боби й се кефеше.

# 4 214
  • Мнения: 14 830
Откъде изскочи тази Емилия пък, сега?
Това е истинското име на Емануела.
Другото е псевдоним.

Общи условия

Активация на акаунт