VIP Brother 2016 - тема 7

  • 286 657
  • 4 256
  •   1
Отговори
# 4 215
  • Мнения: 2 742
Аз пък не мога да разбера защо така подценяват всички хора, които под една или друга форма слушат чалга? Това, че някои хора (в това число и аз) вечер в заведение слушат тази музика, не ги прави тъпи, ограничени и по-малко хора, от тези, които пълнят изисканите ресторанти. Имам приятели с икономическо, фармацефтично, техническо образование, аз самата съм завършила техническа специалност и съвсем не се имам за проста, приятелите ми също не са. В колата си не слушам чалга, на компютъра си вкъщи нямам чалга песни, но ходя по такива заведения, това прави ли ме по-малко човек от домакинята Ирина или ... ами не намирам определение за Лара, защото тя НЕ е водеща от известно време?! Песните на Емануела грам не ми харесват, но тя изобщо не е единствената с подобни, така че не виждам защо така злобно е нападана точно за това. Рени също има доста изцепки откъм текстове, вероятно в опит да се впише в модната вълна в този стил, но нея я нападат не за текстовете и, а на база бисерите, които изръси от начарото на формата. А като гледам Деси как се кефи всеки път, когато им пуснат чалга и как постоянно иска алкохол, мисля, че е в пъти по-чалгарка от Емануела. Ако визират "чалгата" като вид поведение, трябва да мерят с един аршин.

# 4 216
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Ай стига сме спорили,че жлъчките ще ни заболят  Mr. Green
Мен може ли да ме заболи кръстчето...има ли го в списъка на разрешениете болести?! Laughing

Според мен витае някакво общоприето схващане какво значи да си интелигентен - високо образование, квалифицирана работа, четене на книги, посещаване на културни мероприятия, обноски от висшето общество, стил на обличане и т.н.

# 4 217
  • Мнения: 4 204

 Това, което ми е по интересно обаче са мненията в темата- болшинството от вас си промениха мнението за нея като човек с голямата условност, че не слушат чалга, разбира се baby_neutral Laughing Обаче все ще се прокрадне едно- "леко простовата", "еди кога си трябваше да се държи на ниво","няма речник и образование" и т.н и т.н. -Е тя еталон за перфектност ли е, наръчник за IQ тест ли е или просто една земна и прилично държаща се  жена. И какво точно изисквате не разбирам newsm78-

Защо реши, че нещо искаме?
Харесваме си я такава, с всичките и несъвършенства.
Ти какво искаш от нас?

# 4 218
  • Мнения: X
Не харесвам Емануела, защото е проста, нагла, с никакъв морал, меркантилна, пресметлива, лека, евтина, позьорка и самовлюбена. Не смятам нито един от използваните тук епитети по адрес на Емануела за верни:
просто една земна и прилично държаща се  жена, точен човек с прилично поведение, НОРМАЛНА и без предрасъдъци, много интуитивна и сдържано показна

В същност Емануела и Жана взети заедно са един приличен събирателен образ на всичко онова, което не бих искала дъщеря ми да бъде.

# 4 219
  • Мнения: 68 791
Джулс....може бе,душа...кеф ти ишиас,кеф ти плексит Laughing

# 4 220
  • Мнения: 2 742
Ай стига сме спорили,че жлъчките ще ни заболят  Mr. Green
Мен може ли да ме заболи кръстчето...има ли го в списъка на разрешениете болести?! Laughing

Според мен витае някакво общоприето схващане какво значи да си интелигентен - високо образование, квалифицирана работа, четене на книги, посещаване на културни мероприятия, обноски от висшето общество, стил на обличане и т.н.

Ами... както го описа, познавам много такива хора, които се забавляват и в чалга клубове. Ходят и на театър, но и на чалга и едното не пречи на другото. Някои дори са учили в чужбина и се върнаха да работят тук - в международни компании с доста добри доходи. Е категорично не са по-прости от Ути, но никога не биха си позволили да обидят жена по неговия начин.

# 4 221
  • Мнения: 14 830
Джули, ако те обявим за галеница на темата дали пък няма да ти мине.

# 4 222
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Джулс....може бе,душа...кеф ти ишиас,кеф ти плексит Laughing
Имам едно от 2те Laughing

Джули, ако те обявим за галеница на темата дали пък няма да ти мине.
Какви ще са ми облагите?! Какво ще ми сложите в кошничката?! Laughing

# 4 223
  • Мнения: 14 830
Джулс....може бе,душа...кеф ти ишиас,кеф ти плексит Laughing
Имам едно от 2те Laughing

Джули, ако те обявим за галеница на темата дали пък няма да ти мине.
Какви ще са ми облагите?! Какво ще ми сложите в кошничката?! Laughing


Каквото искаш по договор.И гащи.

# 4 224
# 4 225
  • Мнения: 2 650
Не харесвам Емануела, защото е проста, нагла, с никакъв морал, меркантилна, пресметлива, лека, евтина, позьорка и самовлюбена. Не смятам нито един от използваните тук епитети по адрес на Емануела за верни:
просто една земна и прилично държаща се  жена, точен човек с прилично поведение, НОРМАЛНА и без предрасъдъци, много интуитивна и сдържано показна

В същност Емануела и Жана взети заедно са един приличен събирателен образ на всичко онова, което не бих искала дъщеря ми да бъде.

А искаш ли да се изразява като теб за хора, които не познава...Rolling Eyes

# 4 226
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Аз пък не мога да разбера защо така подценяват всички хора, които под една или друга форма слушат чалга?
Такива като теб и твоите приятели сте малцинство сред слушащите чалга. Масовият чалга фен е простоват и простак. Кланя се на новите ценности, възпяти в поп-фолк песните - пари, коли, жени, далаверки. Друго не го интересува. Нарушава законите, защото "Баровец, баровец съм аз....", нищо че кара пробит Голф и носи дрехи-реплика. Кефят се на простотията и липсата си на възпитание и морал. Такива ми ти работи. За някои чалгата е народопсихология, за други просто весела музика, с която разпускат чат-пат. Първият вид е много страшен и масов.

# 4 227
  • Мнения: X
Не харесвам Емануела, защото е проста, нагла, с никакъв морал, меркантилна, пресметлива, лека, евтина, позьорка и самовлюбена. Не смятам нито един от използваните тук епитети по адрес на Емануела за верни:
просто една земна и прилично държаща се  жена, точен човек с прилично поведение, НОРМАЛНА и без предрасъдъци, много интуитивна и сдържано показна

В същност Емануела и Жана взети заедно са един приличен събирателен образ на всичко онова, което не бих искала дъщеря ми да бъде.

А искаш ли да се изразява като теб за хора, които не познава...Rolling Eyes
Като зрител имам право да имам мнение и да харесвам или не харесвам някого по публичния образ, който показва, и съответно да го коментирам и да изказвам мнението си свободно и директно.

# 4 228
  • Мнения: 1 011
Резултати:

Харесвате ли Емануела като участник в сезона досега?

Да                                                                                         201 (85%)
Не                     35 (14%)


Слушате ли чалга музика?

Не, никога                                         95 (38%)
Много рядко                           60 (24%)
Не, мразя чалга музиката                         52 (21%)
Да, понякога               30 (12%)
Да, често     8 (3%)

Общ брой гласове: 253


Ако групираме отговорите



Слушате ли чалга музика?

Не (мразя/никога)                                                                 147 (60%)
Много рядко                           60 (24%)
Да (често/понякога)                   38 (15%)



Слушате ли чалга музика? Ако приемем много рядко за sort of Да

Не (мразя/никога)                                                                 147 (60%)
Да (често/понякога/много рядко)                                             98 (40%)


Слушате ли чалга музика? Ако приемем много рядко за sort of Не

Не (мразя/никога/много рядко)                                                                                         207 (84%)
Да (често/понякога)                 38 (15%)


Малеее какви ги сътворих, надявам се е ясно Joy Joy Joy
Утииии, гледай и се учи човек то проценти, то събиране, че нали според някои да сметнеш 70-2 е равносилно на матура  Whistling

# 4 229
  • Мнения: 2 650
Разбира се, че можеш, аз също гледам този формат и нищо от определенията ти не видях в тази жена. Може би не съм достатъчно далновидна и ти да виждаш нещо повече от показаното, знам ли... На принципа на това незнание, мога само да предположа , че някога, някоя друга  може така да опише дъщеря ти  с подобна далновидност...

Общи условия

Активация на акаунт