Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 109 184
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 289
Аз поръчвам само от UK версията. Като избереш даден продукт от различните версии излиза различна цена в лева според това дали поръчваш в паундове или в евро. Забелязала съм го и за други английски сайтове, че е най-изгодно да се поръчва в паундове. Изберете даден продукт и пробвайте. Flowers Tulip
Поръчките са от Англия и няма мито. Идват по пощата или с куриер ( последната година са ми носили FedEx и фирма работеща към пощата, забравих ѝ името).
Обикновено пристигат за 10-14 дни.

# 631
  • Мнения: 1 795
Здравейте,
Има ли разлика с сайта на ФЮ, когато поръчваш от различните у версии. Видях, че освен UK, има international, France и др. По мой спомен (не съм сигурна) минималната цена за безплатна доставка беше различна.
Някой поръчвал ли е от различните версии и знае ли как се получават поръчките и дали идват с ДДС, мито? Simple Smile

Сайтът е един и същ, и всичко се доставя от Англия, т.е няма ДДС и такси. Различните версии са свързани с адреса за доставка и имат различна мин.сума за безплатна такава, както и различни ограничения за определени продукти (парфюми се поръчват само в английската версия до UK адрес). Заради превалутирането и курса на банката ти има разлика в цената на продуктите в лева при плащане в евро и в паунди.

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 748
Момичета, ще съм благодарна ако някой отдели време и отговори на тъпия ми въпрос.
В крайна сметка след огромно закъснение и вече възстановени пари от  Feelunique пратката ми дойде. Смятам да им пиша за да я платя отново, но ако на някой друг се с случвало ще ми е полезно да ме упъти. Трябва да отида в банката и да поискам превод по сметката им ли?

# 633
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Пиши им първо на тях, да видиш какво ще ти отговорят. Simple Smile Може и да не искат да им я плащаш отново.

# 634
  • Мнения: 1 401
Моята последна пратка от FU закъсня доста и сега ми се обадиха от български пощи, че разносвач не идвал на адреса, защото трябва да се плати нещо....Довечера ще видя какво трява да се плаща и защо. Предният път си дойде директно до адрес.

# 635
  • Бургас
  • Мнения: 748
Black Cat Hearts

wantmenow и на мен ми се обадиха по телефона и ходих да си я взема от пощата.

# 636
  • Мнения: 1 401
Black Cat Hearts

wantmenow и на мен ми се обадиха по телефона и ходих да си я взема от пощата.
искаха ли ти пари?

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 748
Не. Аз дори помислих, че някой от синовете ми е поръчал нещо и е забравил да ме предупреди. Тази пратка вече я бях отписала.

# 638
  • Мнения: 199
И на мен ми се обадиха от пощата, а новата пратка пътува към мен. Мисля да им пиша по-късно.

# 639
  • Мнения: 906
На мен ми се е случвало да ми върнат парите и след това да получа поръчката.Писах мейл, но повече от седмица не ми отговориха.Хрумна ми да опитам на страницата им във Фю.Обясних ситуацията и поисках айбан, за да върна парите, но казаха да ги задържа като жест за искреноста ми.

# 640
  • Бургас
  • Мнения: 748
tamar Heart
Тъкмо влизам да кажа, че и при мен се получи така!
Black Cat, права беше Слънце! Благодаря ти! Kissing Heart
Тъкмо обясних на сина ситуацията и казах, че единствената дума, която харесвам повече от изписаната с червени букви SALE  е думата ПОДАРЪК !

# 641
  • Мнения: 3 050
Здравейте! Сега като имаше безплатна доставка, поръчах от cultbeauty до БГ - за колко време горе-долу пристигаха? Отдавна не съм поръчвала от там и съм забравила.

# 642
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
При мен – за около 2 седмици. Peace

# 643
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейте! Сега като имаше безплатна доставка, поръчах от cultbeauty до БГ - за колко време горе-долу пристигаха? Отдавна не съм поръчвала от там и съм забравила.

Ако не се лъжа за около седмица. Иначе може да се проследяват пратките.

# 644
  • Мнения: 3 050
Здравейте! Сега като имаше безплатна доставка, поръчах от cultbeauty до БГ - за колко време горе-долу пристигаха? Отдавна не съм поръчвала от там и съм забравила.

Ако не се лъжа за около седмица. Иначе може да се проследяват пратките.
Да, имам проследяващ номер, но по него няма движение втори ден.

Общи условия

Активация на акаунт