ЛОНДОН - 9

  • 127 026
  • 746
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 268
Паричка, за нашите дати ми дава 41 паунда. Детето (7г.) ползва ли намаление за автобусите на Изибъс? Ако да, как да го отразя ?
Lyuba84, пише, че талоните важат за 1 атракция, за до 5 души, до декември 2018 г. Т.е. за всяка атракция по 1 купон за намаление.

# 511
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Здравейте,
искам да попитам ако кацам на Лутън в 8,05 и взема билети за Нешенъл експрес в 8,35 дали бих хванала рейса?
Спирката на автобусите в близост до изхода ли е? Ще имам чекиран багаж и вероятно преди 8,20 няма да го взема.

Чета за купоните, които намаляват входовете, дали ще важат за 20 януари и за 4 билета - 4 купона ли са ми нужни?

Много ви благодаря предварително.
Може и да успеете, спирката е близо, почти веднага като излезете от летището се виждат автобусите, нашата резервация беше за 9ч. Много зависи колко време ще чакате на паспортен контрол, ако сте без дете или то е над 12г и имате паспорти си ги носете, не се чака опашка. И ние имахме чекиран багаж, бяха го изкарали на лентата преди нас, така че това не ни забави.

Ваучерите от Kellogg's важат до края на 2018г и един важи за 1-5 човека за една атракция.

# 512
  • sofia
  • Мнения: 4 296
А от България има ли начин да се сдобия с такъв код?

# 513
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Паричка, за нашите дати ми дава 41 паунда. Детето (7г.) ползва ли намаление за автобусите на Изибъс? Ако да, как да го отразя ?


Учудващо скъпо, да не пътувате в рамките на следващите 3 дни ?. Дори за влака ми дава по-ниска цена .
Питах, на коя компания са тези скъпи билети. Ето още 3 сайта, ако не си проверявала там.
http://www.nationalexpress.com/home.aspx
http://www.terravision.eu/#
и за влака:
https://www.stanstedexpress.com/?gclid=EAIaIQobChMI9abzh4zn1wIVQ … AYASAAEgLloPD_BwE

Още като задаваш броя на пътниците , пита и дали има деца сред пътуващите и в коя възрастова група. Според мен дават някакви намаления, цената на човек е по-висока, от ако разделиш на 3, цената за 3-мата. За влака със сигурност има намаления за детето.

# 514
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Много моля, ако някой скоро пътува или има изостанали кодове  Kellogg's да се свърже с мен. Ще дам предварително парички за 2 кода.
Ние ще имаме време от 10 - 18ч в центъра и много ми се иска да се качим на окото с тези кодове  - за 4 човека са си 52 паунда.

Благодаря ви.

# 515
  • Milano
  • Мнения: 3 670
В темата за Гардаланд в един пост отпреди няколко дни се споменава, че в магазините на Кауфланд има в момента закуски с такива талони, важащи до края на 2018г.

# 516
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Реджи, в Бг магазините ли? Сигурно не съм разбрала нещо?

# 517
  • Milano
  • Мнения: 3 670
Да, в България и в други страни от ЕС (без Италия).

Споменаваха се Фантастико и други вериги, които не помня.

Много хора ги използваха за Гардаланд.

Ето така изглеждат:

https://www.promoparchi.it/gardaland-coupon-biglietto-50-sconto-5-persone/

Само, че ако съдя по датата която си написала по-горе (20.01) Окото ще е затворено за годишен ремонт.
Можеш да се възползваш за Мадам Тюсо - наистина страхотно.

# 518
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Реджи, много полезна, както винаги! Ще проуча въпроса с Окото, проверих в сайта, но ние и на 5,02 имаме 8 часа в Лондон, та за тогава ще взема билети, благодаря. Ще дам инфо от Кауфланд днес за кодовете.
В такъв случай ще избера някоя от високите сгради за поглед на Лондон от високо

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Kellogg's  продават и във Фанстастико, но не на всички кутии има талони за отстъпка, търсете отпред да пише - 50%тикет

# 520
  • Мнения: 847
Вчера взех от Фантастико,в магазина на всички кутии имаше талон-50%!

# 521
  • У нас
  • Мнения: 304
Бихте ли ми споделили как е най-подходящо да се транспортираме от Лондон към летище Станстед, /с влак или автобус ?/Полетът ни е в 17.30 часа
Благодаря Ви

# 522
  • Мнения: 847
С автобус,като тръгнете в 14-14.30ч.,няма трафик тогава,за 50-60 мин.сте на летището.И ние ще сме с бус,но полета ни е сутринта!

# 523
  • У нас
  • Мнения: 304
С автобус,като тръгнете в 14-14.30ч.,няма трафик тогава,за 50-60 мин.сте на летището.И ние ще сме с бус,но полета ни е сутринта!
Имаш предвид да стигнем до Виктория и от там с автобус до Станстед ?

# 524
  • Мнения: 743
Бихте ли ми споделили как е най-подходящо да се транспортираме от Лондон към летище Станстед, /с влак или автобус ?/Полетът ни е в 17.30 часа
Благодаря Ви
Влакът stansted express! Автобусите много се мотат и изглежда безкрайно пътуването,шофьорите  са поляци или от околните страни(в балтийските републики мъже на практика няма понеже всички са в uk да работят) и често не знаят дори къде да минат,веднъж един щях а го убия понеже се въртеше като луд и обиколи три пъти центъра преди да стигне викторя стешън,следвайки указания по телефона....
Влакът е супер удобен и цените са дoбри,особено сега с падежа на лирата.

Общи условия

Активация на акаунт