Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 26

  • 116 055
  • 775
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 662
Не ползвам ФДТ в ежедневието , но винаги имам един ДУ в шкафа.
Преди 10 дни преоткрих  ББ Missha M Signature Real Complete , имах си една новичка опаковка , отгоре пудра Clarins Face Make-Up Ever Matte (нещо не ми харесва , ще я сменям , моля , препоръчайте матираща пудра ,чудя се за Guerlain Les Voilettes) и/или метеорити

# 31
  • Мнения: 2 310
Double Wear Estee L..
Незаменим в комбинация с Dior пудра за матиране.

И аз!
Но предпочитам пудра на Шанел, понякога слагам Диор и Кларинс.

# 32
  • Мнения: 2 487
Свободната ли?  Така и не я взех.....

# 33
  • Мнения: 1 759
В момента съм с Guerlain - Tenue de perfection.Когато не забравя смесвам с капка олио за по-сочен ефект.Пробвах един ФДТ на ИСЛ, но още ми е светъл.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
В момента съм започнала отново Lumene Blur, смесвам го с нещото за корекция на цвета на ФДТ на Alverde, за да изсветля цвета малко. Отделно днес си взех оцветения хидратант на The balm, ще го видим как ще е. Нещо напоследък не мога да търпя нищо много покривно на лицето си, всичко ми тежи и ме дразни, даже такива ФДТ, които са леки и съм ползвала с кеф дълго време. Нещо съм яхнала метлата и всичко ме изнервя, затова взех кремчето на The Balm без никакъв отзвук отникъде, видях много светлия свеж цвят и се метнах  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 678
cutesmallcat, това на The Balm е без никакво покритие. Малко намалява червенините може би. Аз го ползвам като имам good skin day, обикновено след някоя процедура за лице, като почистване или полинг, когато ми е свежа и еластична кожата. Отгоре матирам с прозрачна пудра, понеже съм с мазна кожа и лъщи - ако си със суха, ще ти е супер и без.
Аз съм много доволна от това кремче. И тази туба според мен ще му стигне на човек за няколко поколения  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 478
Вместо запис:  Какъв фон дьо тен използвате през есента?
Тази есен съм с Clarins Everlasting и Revlon Color Stay - първият за по-специални поводи, вторият за по-малко специални  Laughing в ежедневието ползвам Nude Magique BB Cream на Loreal.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Между Шанел, Диор, Герлен и др. подобни,  Money ползвам скромния LUXE на AVON - най-тъмния нюанс. Много добре ми стои и озарява леко.

Да вметна, че хайлайтъра на The Balm Мери луминайзер го няма в Дибенамс в Мол България  Tired

# 38
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 515
Момичета, незнам дали е за темата, но ме интересува тези четки коя за какво точно се използва. Ако може малко помощ, ако е спам, може и на лични. Praynig

Скрит текст:









# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз имам подобна и я използвам за разнасяне на ФДТ - мацвам на ръката малко, топвам четката и с въртеливи движения разнасям по лицето Wink
Напоследък обаче съм зарязала и четки, и блендери, защото ме мързи да ги пера Blush и карам с пръсти.

# 40
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 515
Всичките ли са за фдт? Съвсем се обърквам?!? Mr. Green

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Имам като първата, втората и предпоследната, за другите - не знам Wink

# 42
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 515
Имам като първата, втората и предпоследната, за другите - не знам Wink

 bouquet

# 43
  • Мнения: 36 123
Бел, до колкото мога да преценя по снимката, първата и втората могат да с използват и за кремообразен руж /ако не са с много големи глави/, а последната е контурираща и с изключение на нея, всички стават за фдт; предпоследната можеш да я ползваш и за прахообразна пудра според мен
там, където са четири четки, не мога да преценя добре, защото е малка снимката - според мен и те стават, ако са достатъчно големи, ако са по-малки - за коректор и фдт на трудно достъпни места /гънката около носа например/

Последна редакция: пт, 28 окт 2016, 09:10 от bubanka

# 44
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 515
Еее, супер изчерпателно!  Hug
Благодаря, Бубс! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт