Какво бихте направили, ако...

  • 7 118
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: X
Здравейте. Една съседна тема се отнася за изневерите и много потребители написаха мнението си за тях. Точно онази тема събуди в мен любопитство. Та.. Какво бихте направили, ако разберете, че мъжа ви ви изневерява с друг мъж или жена ви - с друга жена?
Лично за мен такава изневяра би ми била ужасно гнусна и колкото и да съм либерална по отнешение на изневерите бих го напуснала.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 475
Ще ги поканя и двете  Hug сърце широко. легло широко, а възможностите - ще се разбере, ако не - поне има първите две  Joy

# 2
  • Мнения: 35 973
изневеряващият има нужда от нещо, което само човек от неговия пол може да му даде, търси си го и си го намира - кое му е "гнусното"  Laughing
по-удачна намираш изневярата с човек от другия пол, така ли?
при мен пък е обратното

# 3
  • Мнения: 327
Изневара Не прощавам. Нито думите "То беше само за веднъж",всеки знае направили го веднъж,ще го направи отново и отново. Да простиш изневяра за мен това е все едно не уважаваш себе си. Може да съм крайна за някои,но за мен всеки човек, който обича и уважава жена/мъжа си не би го направил. Веднъж ми се случи да ми изневерят и колкото, и да съм го обичала тогава казах край.  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 11 475
Изневара Не прощавам. Нито думите "То беше само за веднъж",всеки знае направили го веднъж,ще го направи отново и отново. Да простиш изневяра за мен това е все едно не уважаваш себе си. Може да съм крайна за някои,но за мен всеки човек, който обича и уважава жена/мъжа си не би го направил. Веднъж ми се случи да ми изневерят и колкото, и да съм го обичала тогава казах край.  Simple Smile
С мъж ли ти изневериха? Щото авторлата това пита, а не по прициш да нищим изневярата

# 5
  • Мнения: 327
Олеле боже  ooooh! не съм я разбрала.... Crazy нямам коментар по въпроса и. Извинявам се за коментара си. ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 308
Абсолютно ми е все едно дали ще ми изневери с мъж, или с жена.  И в двата случая приключваме. Даже точно, ако изневярата е със същия пол би ми било по-леко - така де, не ме е предал, а просто е гей. Нещо, което не зависи от мен.

# 7
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Най-напред ще повърна. Sick

# 8
  • Мнения: 1 267
На мен пък би ми било по-добре. Ако ми изневери с жена, ще се терзая дали не съм достатъчно красива или какво не ми достига, а ако е с мъж ще си кажа Ами п....ска му работа Joy!

# 9
  • Мнения: 1 782
Аз бих била ужасно шокирана, ако мъжът ми ми изневери с... друг мъж.
Ето така ще гледам -  #Shocked

# 10
  • София
  • Мнения: 24 839
По- приемливо, отколкото с жена, но и в двата случая, с интимностите се приключва.

# 11
  • Мнения: 2 495
По приемливо,определено ,не би ми било.

# 12
  • София
  • Мнения: 16 199
Тази толкова хипотетична тема ми е изключително смешна. Ако половинката ти е харесвала собствения си пол, ти как не си забелязал/с дотогава? Не че нещо, но бисексуалността и хомосексуалността не се придобиват, с тях се раждат.

Бих се погнусила от собствената си емоционална слепота да не забележа сексуалността на половинката ми.



# 13
  • Мнения: 615
Наде, не твърдеше ли в съседната тема, че не би си развалила семейството заради една изневяра, а тук си абсолютно категорична, че ще го напуснеш?  Laughing Последно?

Колкото до мен, ще отговоря, че зависи от обстоятелствата как бих реагирала. Ако имам принос за изневярата по обективни причини, а не изсмукани от пръстите негови такива, ще се постарая да решим проблема, да си стабилизираме връзката и да продължим.

НО... ако ММ си е кръшкач по природа и е въпрос на време това му качество да изпъкне (хипотетично) и търси чуждо, независимо колко се старая и независимо дали нещата между нас са страхотни или пълен ад, тогава ще се разведа и кой откъдето.  Peace

# 14
  • Мнения: X
Да, не бих развалила семейството си, ако мъжа ми ми изневери с жена. С мъж, вече, нещата са различни.

# 15
  • Мнения: 615
Да, не бих развалила семейството си, ако мъжа ми ми изневери с жена. С мъж, вече, нещата са различни.

 ooooh! Ох, въобще не съм прочела като хората.
Ще извиняваш.  bouquet

Иначе съм на същото мнение, но ме съмнява изобщо да създам семейство с него или да имам каквито и да е взаимоотношения с мъж, чиято сексуалност ми е под въпрос. Все си мисля, че тези неща се усещат.  Thinking Въпреки че имам колеги, които кръшкат на жените си с мъже и жени, а дори не се старят да го скрият. Жените им грам представа си нямат и ми е било винаги много странно.

Ако на мен ми се случи ще бъде доста голям удар върху самочувствието ми.  Crazy

# 16
  • Мнения: X
Здравейте. Една съседна тема се отнася за изневерите и много потребители написаха мнението си за тях. Точно онази тема събуди в мен любопитство. Та.. Какво бихте направили, ако разберете, че мъжа ви ви изневерява с друг мъж или жена ви - с друга жена?
Лично за мен такава изневяра би ми била ужасно гнусна и колкото и да съм либерална по отнешение на изневерите бих го напуснала.
Какво значение има дали ще изневери с друг мъж или с друга жена?
Изневярата си е изневяра, все е лъжа, предателство, измама.....
За мен са равнозначни.
Какво ще направя?Каквото и при изневяра с жена.Разлика няма.

Да, не бих развалила семейството си, ако мъжа ми ми изневери с жена. С мъж, вече, нещата са различни.
Кое му е различното?  За теб?    Thinking


# 17
  • Мнения: 6 910
Авторката очевидно не понася хомосексуалисти и най-големия й ужас е да не се окаже, че някой неин близък е такъв  Sick

# 18
  • Мнения: 1 782
Не съм Надя , Love! , но ще се опитам да отгатна.
Ако мъжът й изневери с жена , тя ще се почувства предадена, ще се комплексира дали другата жена е по-секси , по-дива в леглото , по-хубава , как така е получил ерекция от нея  и т.н. Жените се сравняваме помежду си и се конкурираме.
Ако мъжът й изневери с мъж , Надя няма да приеме другият мъж за конкуренция, ще си помисли, че просто мъжът й от любопитство е пробвал с друг мъж или е бисексуален и такава е природата на неговата сексуалност - този факт лесно се приема и преглъща и не наранява ранимото его.  Peace
Надя , не е заяждане  Peace , използвам твоята гледна точка (и други жени я споделят), за да си разсъждавам и коментирам.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Тази толкова хипотетична тема ми е изключително смешна. Ако половинката ти е харесвала собствения си пол, ти как не си забелязал/с дотогава? Не че нещо, но бисексуалността и хомосексуалността не се придобиват, с тях се раждат.

Бих се погнусила от собствената си емоционална слепота да не забележа сексуалността на половинката ми.




Глупости!  ooooh!

# 20
  • Мнения: 488
Какво бихме направили не е от голямо значение, защото често когато попаднем в ситуация, това което правим няма нищо общо с това което Бихме направили.

# 21
  • Мнения: 1 196
Не съм Надя , Love! , но ще се опитам да отгатна.
Ако мъжът й изневери с жена , тя ще се почувства предадена, ще се комплексира дали другата жена е по-секси , по-дива в леглото , по-хубава , как така е получил ерекция от нея  и т.н. Жените се сравняваме помежду си и се конкурираме.
Ако мъжът й изневери с мъж , Надя няма да приеме другият мъж за конкуренция, ще си помисли, че просто мъжът й от любопитство е пробвал с друг мъж или е бисексуален и такава е природата на неговата сексуалност - този факт лесно се приема и преглъща и не наранява ранимото его.  Peace
Надя , не е заяждане  Peace , използвам твоята гледна точка (и други жени я споделят), за да си разсъждавам и коментирам.
Ако мъжът изневери с мъж,значи жена му е толкова зле, че е погледнал към другия пол.... Тя го е направила п...л... Laughing

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Не знам, но мога да предположа. Ако разбера, че ми е изневерил (ми изневерява) с жена това освен че ще ме нарани жестоко, също така ще ме обиди. Знам, че много ще го намразя. Но, ако е с човек от неговия пол ще съм само наранена.
И, ако искате ми вярвайте, ще ми е мъчно за него, затова че толкова време е трябвало да се прикрива. Това (хипотетично) за него ще е много по-трудно и гадно, отколкото за мен. Не аз години наред ще съм се правила, че ми е хубаво.
Дано да ми остане в графата "предположения, ако..." Whistling










# 23
  • Варна
  • Мнения: 735
Моя позната го преживя и стигнаха до кошмарен развод и спонтанен аборт с второ дете. Но новият интимен половин се оказа супер ревнив и тотален перко и я преследваше. звънеше и по телефона всякакъв друг тормоз. Капката която тотално преля чашата беше когато взел ключовете от бившият и вече мъж за нейният дом и беше влязъл. Тотално опустоши домът и се стигна до полиция и други грозни изпълнения. Години след всичко това отношенията им са вече дипломатични и спокойни в името на общото им дете. По късно се разбра, че той си е имал такива наклонности винаги, но добре прикрити като излизане с приятели. А всъщност излизане по заведения за хомосексуалисти докато не се влюбил. Нейната история ме кара да се замисля, че подобна изневяра май е по кофти вариант.

# 24
  • София
  • Мнения: 24 839

Ако мъжът изневери с мъж,значи жена му е толкова зле, че е погледнал към другия пол.... Тя го е направила п...л... Laughing

Край, не само изби рибата, ами затвори и темата! smile3532

# 25
  • София
  • Мнения: 4 308
Не съм Надя , Love! , но ще се опитам да отгатна.
Ако мъжът й изневери с жена , тя ще се почувства предадена, ще се комплексира дали другата жена е по-секси , по-дива в леглото , по-хубава , как така е получил ерекция от нея  и т.н. Жените се сравняваме помежду си и се конкурираме.
Ако мъжът й изневери с мъж , Надя няма да приеме другият мъж за конкуренция, ще си помисли, че просто мъжът й от любопитство е пробвал с друг мъж или е бисексуален и такава е природата на неговата сексуалност - този факт лесно се приема и преглъща и не наранява ранимото его. 


+1

# 26
  • Мнения: 1 196

Ако мъжът изневери с мъж,значи жена му е толкова зле, че е погледнал към другия пол.... Тя го е направила п...л... Laughing

Край, не само изби рибата, ами затвори и темата! smile3532
Ама няма какво да се залъгваме,един гей никога няма да спи с жена, явно се е отчаял от жените за да мине на другия бряг...

# 27
  • Мнения: 2 811
Авторката очевидно не понася хомосексуалисти и най-големия й ужас е да не се окаже, че някой неин близък е такъв  Sick

не, че нещо, ама има разлика в това мъжът ти да е хомосексуалист и някой близък да е хомосексуалист.

И аз не бих стояла с мъж, който е хомосексуалист. защо? ами защото съм хетеросесуална жена и искам мъж с когото да се привличаме сексуално един друг.
Даже с бисексуален не бих. Толерантна съм, но държа мъжа ми да си е  хетеро. Ако е имал нужда да се ориентира откъм сексуалност, да го е направил в първите 30 години от живота си.

АнНикол --изобщо не е вярно. В миналото много гейове са се женили и даже имали деца.

Крейзи Долфин това е ужасно...толкова ли не е имало симптоми? Мен много ме е страх и от спин, това би ми била първата грижа, ако трябва да съм честна.

За изневяра с жена бих се отнесла много по-спокойно. ама няма как да разбера, освен ако той не ми каже.

Последна редакция: сб, 29 окт 2016, 20:39 от OX'AMAH

# 28
  • Мнения: 3 031
АнНикол --изобщо не е вярно. В миналото много гейове са се женили и даже имали деца. 
Ами, в миналото. И днес си ги има и то не малко.

# 29
  • Мнения: 1 083
Ами, ако ми изневери с жена веднъж и аз ще го направя един път тайно, за да му отмъстя и после ще си затворя очите уж ще му простя привидно. Ако се повтори и потрети може би ще трябва да си оформим документите за развод, няма смисъл да се измъчваме взаимно.
Ако ми изневери с мъж не съм мислила по този въпрос. Честно пази боже, така да превърти резбата.  #Crazy Най-вероятно пак ще се разведа, не мисля, че ще мога да лягам с него в едно легло като знам какво е правил и то с мъже. Ужас.

# 30
  • Мнения: 35 973
ще му отмъщаваш, ама тайно? поне му кажи на човека, да си знае, че и ти си същата стока като него и добре си пасвате

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ще се ядосам много по-малко, отколкото ако ми изневери с жена. Защото с мъжа е нещо, което аз не мога да му дам. И след като е решил, че има нужда от това, има право да го потърси. Т.е. не е лична обида към мен, както е изневярата с жена. И не всяко преспиване с еднополов партньор те прави гей. Понякога хората просто експериментират от любопитство. Понякога не повтарят никога повече. Е, няма да ми е много приятно, но едва ли бих си развалила семейството заради такова нещо. Ако говорим за инцидентно изневяра. Ако е връзка вече и друго нещо. Тогава не знам... според случая.

# 32
  • Мнения: 5 248
Здравейте. Една съседна тема се отнася за изневерите и много потребители написаха мнението си за тях. Точно онази тема събуди в мен любопитство. Та.. Какво бихте направили, ако разберете, че мъжа ви ви изневерява с друг мъж или жена ви - с друга жена?
Лично за мен такава изневяра би ми била ужасно гнусна и колкото и да съм либерална по отнешение на изневерите бих го напуснала.
ами ще се включа аз  Whistling

# 33
  • Мнения: X
Замислих се, аз нямам определено мнение, но споделям това на моя съпруг - той казва, че няма нищо против аз да му изневеря с жена. За него не се брои за изневяра.
Това го чух за пръв път още докато бяхме гаджета и разисквахме надълго и нашироко житейските си възгледи. За всички тези години мнението му не се промени.
Да кажем, че имаше случай да си провери и евентуално да си промени възгледа, но не - остана си същия, така че все още си имам картбланш да си лягам с жени, но за съжаление вече не ми се експериментира.

# 34
  • Мнения: 2 838
Еднакво гнусни са ми и двата варианта. Не бих приела изневяра под каквато и форма да е тя.

Общи условия

Активация на акаунт