Какво бихте направили, ако...

  • 7 119
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 976
ще му отмъщаваш, ама тайно? поне му кажи на човека, да си знае, че и ти си същата стока като него и добре си пасвате

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ще се ядосам много по-малко, отколкото ако ми изневери с жена. Защото с мъжа е нещо, което аз не мога да му дам. И след като е решил, че има нужда от това, има право да го потърси. Т.е. не е лична обида към мен, както е изневярата с жена. И не всяко преспиване с еднополов партньор те прави гей. Понякога хората просто експериментират от любопитство. Понякога не повтарят никога повече. Е, няма да ми е много приятно, но едва ли бих си развалила семейството заради такова нещо. Ако говорим за инцидентно изневяра. Ако е връзка вече и друго нещо. Тогава не знам... според случая.

# 32
  • Мнения: 5 248
Здравейте. Една съседна тема се отнася за изневерите и много потребители написаха мнението си за тях. Точно онази тема събуди в мен любопитство. Та.. Какво бихте направили, ако разберете, че мъжа ви ви изневерява с друг мъж или жена ви - с друга жена?
Лично за мен такава изневяра би ми била ужасно гнусна и колкото и да съм либерална по отнешение на изневерите бих го напуснала.
ами ще се включа аз  Whistling

# 33
  • Мнения: X
Замислих се, аз нямам определено мнение, но споделям това на моя съпруг - той казва, че няма нищо против аз да му изневеря с жена. За него не се брои за изневяра.
Това го чух за пръв път още докато бяхме гаджета и разисквахме надълго и нашироко житейските си възгледи. За всички тези години мнението му не се промени.
Да кажем, че имаше случай да си провери и евентуално да си промени възгледа, но не - остана си същия, така че все още си имам картбланш да си лягам с жени, но за съжаление вече не ми се експериментира.

# 34
  • Мнения: 2 838
Еднакво гнусни са ми и двата варианта. Не бих приела изневяра под каквато и форма да е тя.

Общи условия

Активация на акаунт