VIP Brother 2016 - тема 8

  • 297 994
  • 3 955
  •   1
Отговори
# 3 900
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Изключено да е Миглена.

# 3 901
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 686
И аз така си мисля  Rolling Eyes Интересно ми е кой ще нагласят за победител.

# 3 902
  • София
  • Мнения: 11 708
Ако гледат реално гласуването, би трябвало да е Емануела, при фб гласуването има огромна преднина пред останалите. На продуцентите им се иска да направят Ути победител, но може и да заложат на Миглена. Останалите, включително и Ирина не мисля, че влизат в сметките за "победата".

# 3 903
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Залагам на Ути и Ирина, колкото и да не ми е приятно.
Като гледам натам вървят нещата.

# 3 904
  • Мнения: X
Аз залагам на Ути (колкото и на мен да не ми е приятно), но победителят за мен е Миглена

# 3 905
  • Мнения: 14 972
Не вярвам да са толкова чак нагли . Ирина се превърна в нещо като "враг на народа". Все си мисля , че Миглена ще е избраникът на публиката и така би било справедливо. Не виждам друг по-достоен от нея. Дам , не е някаква китка неземна , но категорично се отличи от другите с качества. Боби ми е хлъзгав и няма качества на победител, особено с последната мисия , на мен лично при натъкмяването на бюджета , ми се стори ,че  е безхарактерен. И той отнесе доста негативи покрай другата група , а взе да се прави на алтурист. Чак пък толкова да няма човек инстинкти...Но аз и друго си мисля за него-ако той е в бизнеса на родителите си , и както няма семейство , още бозае от яслата. Мамин сладък.

# 3 906
  • Мнения: 5 776
Когото и да нарочат за победител продуцентите, Миглена ще си остане най-печелившият участник, а Ирина най-губещият  Wink

# 3 907
  • Мнения: 22 867
Ще стискам палци за Миглена! Ако ВБ си уважава зрителите, не би трябвало да подменя вота! Peace

# 3 908
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Представям си обикалянето на Ирина из предаванията по Нова телевизия, с монотонно звучене ще обяснява, че всички са чалгаджии, тя не ги разбира, защото са от друга вселена, човек, това е. Joy
Дразни ме адски, но няма да изпусна монолога ѝ.

# 3 909
  • София
  • Мнения: 7 893
Които и да е победителя, за мен това ще си остане "сезона на Миглена" и най-доброто до сега представяне във формата.

# 3 910
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 686
О,не само не и Ути.По добре Рени  Crazy

# 3 911
  • Мнения: 2 089
Аз пък нямам желание да слушам при Гала повечето от тези, които останаха за финала. Мисля да отделя внимание на Миглена и Емануела, и евентуално на Христо. Ути, Лили, Ирина и особено Рени  - хич не ме вълнува какво ще кажат. От излезлите вече пропуснах Торнев и Лара, за Роро дори не знам дали е гостувал. Със сигурност ще пропусна Надя, но бих гледала Деси.

# 3 912
  • Мнения: 4 821
Боби нещо ме загуби като фен. Един такъв безхарактерен, не смее да се изкаже. Не харесвам такива мъже. Всъщност, в този брадър няма нито един мъж, мижитурки някакви.

Той просто няма никакъв речник. Родителите му въртят бизнес, не той - ако има нещо вярно за този бизнес.
Нали си спомняте за Медаров от един предишен сезон.
Правеше се на голямата работа, милионер бил, пръв бил, пък накрая едно голямо нищо се оказа.
Вероятно и Боби е такъв.
Учудващото е, че той почти не се изложи. Обикновено ги вкарват с идеята да се направят за резил.
Бобчо се държи още.
Боби никога не е парадирал с парите си за разлика от Джино и този Пламен. Боби нито веднъж не се е правил на ”голямата работа” вътре Peace
Да вярно е, че родителите му (особено баща му) са милионерите, но всеки роден в семейство с много пари ще се възползва от това си положение.

# 3 913
  • Мнения: 2 089
Скрит текст:
Боби нещо ме загуби като фен. Един такъв безхарактерен, не смее да се изкаже. Не харесвам такива мъже. Всъщност, в този брадър няма нито един мъж, мижитурки някакви.

Той просто няма никакъв речник. Родителите му въртят бизнес, не той - ако има нещо вярно за този бизнес.
Нали си спомняте за Медаров от един предишен сезон.
Правеше се на голямата работа, милионер бил, пръв бил, пък накрая едно голямо нищо се оказа.
Вероятно и Боби е такъв.
Учудващото е, че той почти не се изложи. Обикновено ги вкарват с идеята да се направят за резил.
Бобчо се държи още.
Боби никога не е парадирал с парите си за разлика от Джино и този Пламен. Боби нито веднъж не се е правил на ”голямата работа” вътре Peace
Да вярно е, че родителите му (особено баща му) са милионерите, но всеки роден в семейство с много пари ще се възползва от това си положение.
Да, за мен Борислав категорично печели при сравнение с Джино и Медаров и не само в това отношение. Само мога да си представя как биха се държали последните двама на мястото на Боби, когато Кънчев го атакуваше с въпроса за финансовото му състояние. Mr. Green

# 3 914
  • Мнения: 2 805
Пеерфектната рокля! Да има - за добро утро, за лошо настроение, за добро, за уморена, за лека ноощ, заейтъйщотопакмисепийвапък...  Mr. Green Само за най-добрата!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт