VIP Brother 2016 - тема 8

  • 297 959
  • 3 955
  •   1
Отговори
# 3 945
  • Мнения: 632
Alcarin, приемам. Щом си го виждала. Ама някак хич не ме убедиха, че Христо е спасен от зрителите, че Лили е всенародна любимка, че навремето Христина получи най-голяма подкрепа.
Както и да е. Всеки има право да вярва в каквовто намери за добре/ bouquet

# 3 946
# 3 947
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Смях с този зъб. Joy Joy

# 3 948
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Grinning Ирина предлага бизнес-план на Рени да и възроди кариерата. , Ути като ходел с големият тиган да водел и Рени.
Докато и развива идеите си, Рени с едно мазно:  " мммм " наостри ушички. Обаче номерът е да навият Ути, ама Рени щяла да му дава процент  лялалялялял Crazy Crazy Crazy Crazy

Последна редакция: нд, 06 ное 2016, 20:57 от Арбанашка кокона

# 3 949
  • Мнения: 461
Grinning Ирина предлага бизнес-план на Рени да и възроди кариерата. , Ути като ходел с големият тиган да водел и Рени.
Докато и развива идеите си, Рени с едно мазно мммм наостри ушички. Обаче номерът е да навият Ути, ама Рени щяла да му дава процент  лялалялялял Crazy Crazy Crazy Crazy
И пак започна "Аз за приятелите.."  hahaha
Какви приятели,какви планове.. А Рени е толкова елементарна и глупава, че сигурно си мисли как с Иринчто ще са неразделни след формата. Grinning Дано в понеделник да изгонят Рени и Ирина, макар че за последната силно се съмнявам.

# 3 950
  • София
  • Мнения: 22 908
Гледах Деси Цонева в Комбина днес. Умна е! На пръв поглед изглежда сякаш е леко отнесена, незаинтересована за някои неща около нея, но това съвсем не е така. И медиите много помага да се създаде друга представа за нея. Харесвам я повече от Жана, Лара, Ирина, Лили....

# 3 951
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Grinning Ирина предлага бизнес-план на Рени да и възроди кариерата. , Ути като ходел с големият тиган да водел и Рени.
Докато и развива идеите си, Рени с едно мазно мммм наостри ушички. Обаче номерът е да навият Ути, ама Рени щяла да му дава процент  лялалялялял Crazy Crazy Crazy Crazy
Повърнах само като чух първите реплики на Ирина и спрях клипа Sick

# 3 952
  • Мнения: 1 011
Резултати:

Кой от отпадналите участници заслужаваше да бъде на финал?

Няма такъв                                                 112 (45%)
Деси                 32 (13%)
Торнев                 31 (12%)
Жана           17 (7%)
АлекСандър         14 (5%)
Глория         13 (5%)
Надя         10 (4%)
Не мога да преценя           10 (4%)
Явор     2 (0%)
Роро     2 (0%)
Софкин     1 (0%)
Лара     0 (0%)

Общ брой гласове: 244

# 3 953
  • Мнения: 4 275
Да, Деси и аз я харесвам. Промених си мнението за нея. Първоначално бях много възмутена от поведението, но не е лошо момичето. Малко повечко обича да се забавлява, но... няма лошо Simple Smile

# 3 954
  • София
  • Мнения: 22 908
Grinning Ирина предлага бизнес-план на Рени да и възроди кариерата. , Ути като ходел с големият тиган да водел и Рени.
Докато и развива идеите си, Рени с едно мазно мммм наостри ушички. Обаче номерът е да навият Ути, ама Рени щяла да му дава процент  лялалялялял Crazy Crazy Crazy Crazy
Повърнах само като чух първите реплики на Ирина и спрях клипа Sick

Това съм изпуснала..... Joy Joy

# 3 955

Общи условия

Активация на акаунт